Warband Veda Turnuvası (WVT) Son Başvuru Tarihi 07.09.19

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Takım Adı: Sons of Anarchy
Takım Tagı: SoA
Takım Sancağı:
İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/id/wardoflake/
https://steamcommunity.com/id/enverland1/
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Wardo - 3152359
Feodras - 2915278
Hepreai - 2903798
Verdi - 1985303
Hosu - 1578828
Walex - Eklenecek
Coronado - Eklenecek
Eklenecek - Eklenecek
Eklenecek - Eklenecek
Eklenecek - Eklenecek
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet

Yeterli takım çıkmıycak gibi duruyor. Bence 5 takımlık bir lig o kadar da eğlenceli olmaz. Eğer yeterli takım çıkmazsa ve denilen lig yapılmak istenirse biz oynamayacağız. O kadar söylenmesine rağmen gereksiz bir 5v5 turnuva düzenlendi ve aktiflik yerlere vurdu. Bunu kimse inkar edemez. WT5T3 bittikten 3 hafta sonra yani yaz tatilinin son ayı varken, yaz tatilinin bitiminde bir turnuva düzenleme çabalarını hiç anlamadım  :grin: Bu turnuva belki sömestr tatiline ertelenebilir.

Thorin said:
Yeterli takım çıkmıycak gibi duruyor. Bence 5 takımlık bir lig o kadar da eğlenceli olmaz. Eğer yeterli takım çıkmazsa ve denilen lig yapılmak istenirse biz oynamayacağız. O kadar söylenmesine rağmen gereksiz bir 5v5 turnuva düzenlendi ve aktiflik yerlere vurdu. Bunu kimse inkar edemez. WT5T3 bittikten 3 hafta sonra yani yaz tatilinin son ayı varken, yaz tatilinin bitiminde bir turnuva düzenleme çabalarını hiç anlamadım  :grin: Bu turnuva belki sömestr tatiline ertelenebilir.
Aynı şekilde bizde oynamayacağız yeterli takım çıkmaz ise

Thorin said:

Yapabilecek bir şey yok. Ben yaz bitmeden bir Warband'a veda edelim istemiştim ve umutluydum açıkçası. Çünkü okullar başlayınca şuan ki "aktiflik" (eğer aktiflik diyebilirsek) de azalacak ve burada yeller esecek. O yüzden en kısa sürede yapılması gerektiğini düşündüm. Duyurumu da sildim, eğer yeterli takım çıkmaz ise (ki öyle görünüyor) konuyu kitler ve sömestrda geri açarım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom