Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hiçbir turnuvada, uygulamada cartta curtta video çeken veya moss kullanan kişinin videosu veya moss dosyası topluluğa açık bir şekilde paylaşılmaz. İstediğiniz her şeyin gerçekleşeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Nessa'nın arkadaşım olması videoda 3. parti yazılım görürsem göz yumacağım anlamına gelmiyor. Hepreai da arkadaşım ama 12-0 kazandıkları maçı tek bir kişinin hatası yüzünden 12-0 karşı takıma verdim. Burda ciddi bir şeyle uğraşıyoruz arkadaşlarımı kayırarak bunu riske atmam.

POLONYALIOLMAYANBLADE said:
Freyja said:
I am willing to record all my matches to submit them within time frames and standards given by the admin team.
Eeee? Her şeyi atıyorsun translate'e, bunu da at. Public yayınlayacağımı söyleniyor mu burada? Admin ekibine atacağımı o zamanın turnuvalarında özelden Scar ve Aharo ile konuştum.

ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

Videoyu izledikten sonra HamzAtsız durumu itiraf etmiştir.

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

https://youtu.be/_LNT0XhGHQE

:idea:

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

My Little Pony benim mottom kardeş sen hayırdır?Allah adamı böyle çarpar işte. Pislik be!​

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

ulan herşeye rağmen hala toplulukta nekadar rezil rüsva olduğunu kanıtlamaya devam etmek nedir ya insan bi yüz olur bannerlordu merak ediyorum bu olaylar x3,x4 katlanıcakmı acaba  :ohdear:

Axrinn said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

ulan herşeye rağmen hala toplulukta nekadar rezil rüsva olduğunu kanıtlamaya devam etmek nedir ya insan bi yüz olur bannerlordu merak ediyorum bu olaylar x3,x4 katlanıcakmı acaba  :ohdear:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.​

Wisher bana temiz oldugunu söyledi ama bu videoyu izledikten sonra Nessa'ya hak verdim(banlı oldugunu 2 Maçta öğrendim).Men edilmem umrumda değil.Maçta wolwen oynadığına eminim gerekli ssleri atacagım.Maçta texture ile wallhack açıp ss alan arkadaşımız.Üstelik "Class" infosu almakta maçta önemlidir sslerde Bizim tüm sınıflarımızı görüyorlarmış.
3ObXoO.jpg
nb8vjg.png
qAogjW.png
odDLOm.png

Stein/Testa said:
Wisher bana temiz oldugunu söyledi ama bu videoyu izledikten sonra Nessa'ya hak verdim(banlı oldugunu 2 Maçta öğrendim).Men edilmem umrumda değil.Maçta wolwen oynadığına eminim gerekli ssleri atacagım.Maçta texture ile wallhack açıp ss alan arkadaşımız.Üstelik "Class" infosu almakta maçta önemlidir sslerde Bizim tüm sınıflarımızı görüyorlarmış.
3ObXoO.jpg
nb8vjg.png
qAogjW.png
odDLOm.png

ssler hakkında doğru söylüyor, bir oyuncuyu diğer oyunculardan üstün tutabilecek herhangi bir modifikasyon hile sayılır :3 SS i çeken arkadaşın oynadığı eller karşı tarafa verilmeli bence. RS diskalifiye için no problem, ama yine de arkadaş turnuvadan uzaklaştırılması gerektiğine inanıyorum.

Stein/Testa said:
Axrinn said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.

sen kimsin neye laf atıyorsun hamza kendine gel tek haneli IQün var yolda yürürken kutuları falan devirime XD ayrıca varsa bi konuşacağın yada cevabın varsa ben geldiğimde susup dcden kaçmayacaksın bidaha hangi platformdan ne olmuş bize :grin:?? Cerciden bahsediyosan banı açılalı 10 yıl oluyor okadar aptalki arkadaşların shoplarken tarihleri karıştırmışlar :grin:D uzatma şimdi çekil kenarına boş adam
1pQonb.png

Axrinn said:
Stein/Testa said:
Axrinn said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.

sen kimsin neye laf atıyorsun hamza kendine gel tek haneli IQün var yolda yürürken kutuları falan devirime XD ayrıca varsa bi konuşacağın yada cevabın varsa ben geldiğimde susup dcden kaçmayacaksın bidaha hangi platformdan ne olmuş bize :grin:?? Cerciden bahsediyosan banı açılalı 10 yıl oluyor okadar aptalki arkadaşların shoplarken tarihleri karıştırmışlar :grin:D uzatma şimdi çekil kenarına boş adam
1pQonb.png

Direk sövdüğün için hiç konuşmaya hakkın yok.​

Stein/Testa said:
3ObXoO.jpg
nb8vjg.png
qAogjW.png
odDLOm.png

Konuyla alakalı savunmamı buraya bırakıyorum,Sagna'nın, KlantoR'un ve Toadman'in maçta onların nicknamesi ve keyiyle oynadığımı maçta söylemişsiniz, ilk maçta maç oynanırken odadaydım ve 2. maçta odada değildim, ilk maçta fotoğrafta görmüş olduğunuz "kaşar köle" AimLee'dir, (https://steamcommunity.com/profiles/76561198306609462/Gronrin) kendisi yurtta kalıyor telefonunun internetiyle geldiğini söylüyor, ki mantıken senin iddiana göre ben oynamışım, maçta ping değeri 80'in üstünde olan birini göremiyorum, benim bir ideal türk sunucusunda ping değerim her zaman 85+ oluyor, vpn kullansam 90 oluyor, gerekli testleri hala inanmıyorsan yapabiliriz, ki dersen maç için bilet alıp türkiyeye gittiğimin iddiasında bulunabilirsin, maçta oynadığımı söylemişsin kimin adıyla oynadığımı söylememişsin, sagna desen pingden kaybediyorsun bu iddianı, klantor desen aynı şekilde, toadman'ın ping değeri 72, atlı oynuyor kendisi, tipi guidi ip'si zaten anadoluda olduğu için ping değeri 65-75 arası değişmesi normal, şuan sunduğun tek kanıt olan team speak 3 ss'i fazla bir şey anlatmıyor.
Aldığın teamspeak3 ssi göndermiş olduğun 2. ssle tarihleri uyuşmuyor.
Elinde bir kanıt yok.

White Snake said:
Stein/Testa said:
3ObXoO.jpg
nb8vjg.png
qAogjW.png
odDLOm.png

ssler hakkında doğru söylüyor, bir oyuncuyu diğer oyunculardan üstün tutabilecek herhangi bir modifikasyon hile sayılır :3 SS i çeken arkadaşın oynadığı eller karşı tarafa verilmeli bence. RS diskalifiye için no problem, ama yine de arkadaş turnuvadan uzaklaştırılması gerektiğine inanıyorum.
paralyzere katılıyorum turnuvadan uzaklaştırılması gerekiyor ileride bizde maç yapacağız classlarımızın görünmesini istemem açıkçası...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom