Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Stein/Testa said:
Axrinn said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

Videoyu izledikten sonra HamzAtsız durumu itiraf etmiştir.

ulan herşeye rağmen hala toplulukta nekadar rezil rüsva olduğunu kanıtlamaya devam etmek nedir ya insan bi yüz olur bannerlordu merak ediyorum bu olaylar x3,x4 katlanıcakmı acaba  :ohdear:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.

3 kişinin ban yemesi oluşumun "allah'a kavuşması" anlamına gelmiyor ama sende bunu anlayacak IQ olmadığından bir şey demiyorum.​

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

Videoyu izledikten sonra HamzAtsız durumu itiraf etmiştir.

Rezilsiniz

ÖNEMLİ DUYURU:

Alınan karara göre Elder neogk kullandığından dolayı bundan sonra oynadığı maçları foruma kendisi atacaktır. Eğer turnuvada oynamak istiyorsa IDssini ve set sonu sslerini kendisi çekecek, bunları ve skoru foruma kendisi yazacaktır. W0lven konusunda ise ortada yeterli kanıt olmadığı için maalesef ki bir şey yapamıyoruz. Ama bu durumu elimizden geldiğince kurcalayacağız. Böyle bir şey gerçekten var ise zaten W0lven'ın yaptığının Wisher'ın yaptığından hiçbir farkı yoktur.

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Alınan karara göre Elder neogk kullandığından dolayı bundan sonra oynadığı maçları foruma kendisi atacaktır. Eğer turnuvada oynamak istiyorsa IDssini ve set sonu sslerini kendisi çekecek, bunları ve skoru foruma kendisi yazacaktır. W0lven konusunda ise ortada yeterli kanıt olmadığı için maalesef ki bir şey yapamıyoruz. Ama bu durumu elimizden geldiğince kurcalayacağız. Böyle bir şey gerçekten var ise zaten W0lven'ın yaptığının Wisher'ın yaptığından hiçbir farkı yoktur.

Açıkçası, onların iddiaları doğru olsa bile (doğru değil) bu yazdığınız şey ne olursa olsun wisher'in yaptığıyla arasında fark var,velevki onların iddiaları gercek olmasada benim ban evading yaptığımı düşünecek olursak, turnuvada ban evading yapmanın ve turnuvada ban evading yaparak hile kullanmanın arasında çok büyük bir fark var, bunu söylemek isterim,

Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

:fruity:

Grup aşaması sonunda "Dalgasına Dalga, Iron Warriors, Raiders Stein ve House of Hesse" elenmiştir. Geriye kalan takımlar rastgele kura ile eşleştirilmiştir ve eleme aşamaları başlatılmıştır. Devam eden takımların maçlarını pazartesine kadar (03.02.20) atmaları gerekmektedir. Kurayı "Maç Rezervasyonları - Grup Aşaması" konusunda "Gruplar" spoilerının altındaki "Elemeler" spoilerında bulabilirsiniz. Herkese bol şans.

Evet arkadaşlar bir turnuvanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Her ne kadar başlarda, ortalarda ve hatta neredeyse son haftalarında bile olaylar yaşanmış olsa da hem yönetmesi hem de oynaması gayet eğlenceli bir turnuva oldu. Turnuva süresince bir çok kişinin hile olduğu ortaya çıktı ve bu kişiler bildiğiniz üzere bir çoğu ortamdan banlandı. Bir bakıma aslında bu turnuva sayesinde biraz daha hileci ayıklamış olduk. Neyse gelelim biz asıl konuya. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere 31 Mart günü "Bannerlord" nihayet erken erişim olarak çıkacak ve fiyatı 150tl olacak. Warbandı, Bannerlord çıkmadan bitirebildiğimiz için hepinize çok teşekkür ederim.

Şimdi gelelim teşekkürlere ve ödüllere.

Thorin
Kendisine gerek tavsiyeleri için, gerek hakemliği için ne kadar teşekkür etsem az. Aynı zamanda baş hakemlik yaparak da boş zamanlarında hakemler ile ilgilendiğin için de teşekkür ederim.
Kiron
Turnuvanın başında ve ortasında verdiği tavsiyelerden dolayı teşekkür ederim. O tavsiyeler olmasa belki de turnuva çok kötü yollara gidecekti.
Nessa/Jake
Kendisine sunucuları sağlayarak beni büyük bir yükten kurtardığı için teşekkür ederim. Ayrıca imzalar için 4-5 gün başını ağrıttım kusura bakma.
İbrahim Pasha
Kendisine final ve 3. lük maçı için son anda sunucu açtığından dolayı çok teşekkür ederim.
Feodras
Hakemlik yaptığın için teşekkür ederim. Beni 1-2 maç da olsa zahmetten kurtardın.
Cerci
Hakemlik yaptığın için teşekkür ederim. Beni 1-2 maç da olsa zahmetten kurtardın.

Şimdi dostlar gelelim ödüllere.

CREED

Kendilerini göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyor bu rozeti sonuna kadar hak ettiklerini söylemeden geçemiyorum.

PARADOX

Kendilerini hiç beklenmeyen bir şekilde 2. oldukları için gerçekten tebrik ediyorum. Çok iyi iş çıkardınız dostlar. Önemli olan şeyin bilek olduğunu gösterdiniz.

ANGRY M&M'S

Kendilerini oynayışlarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca beni de oynattığı için Nessa/Jake e teşekkür ediyorum. Gerçekten oynarken aşırı eğlendim.

VE SON OLARAK TURNUVANIN EN İYİ OYUNCUSU (MVP) ÖDÜLÜ

Kendisini bütün turnuva boyunca gösterdiği performans, aldığı skorlar için ayrı ayrı; taşıdığı setler kurtardığı roundlar attığı clutchlar için ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ama özellikle bu ödülü almandaki sebep ise final maçında attığın 1vs4 clutch. O baskı anında o maç anında bir de böyle bir clutch attığında ödülü direkt olarak hak ettin.

Ve böylece kapanışın da sonuna geldik arkadaşlar. Kendinize Bannerlord çıkana kadar iyi bakın, esen kalın. Bannerlord'da turnuvalarda, klan maçlarında görüşmek dileğiyle. İyi forumlar!

Last edited:
Daha önce de söylediğim gibi son bir turnuva olması açısından bir şeyler yaptık. Kimileri sürekli eleştirdi her zaman ki gibi kimileri emeğe saygı diyip geçti hepsine teşekkür ediyorum. Bu kadar kısa zaman içerisin de bu kadarını yapabildik. Umarım Warband için son turnuva bu olmaz çünkü daha eğlenceli daha rekabetli turnuvaları hak ediyor. Katılan herkesin emeğine sağlık diyorum. Sana da teşekkürler Wardo, en fazla işi sen yaptın, baya uğraştın. Hepimizin emeğine sağlık :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom