Warband Srial Key Girimi

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunu az önce satın aldım oyunu yükledim ve kurdum serial key girme kısmına geliyorum orda 4 adet kutucuk var ancak kullanım klavuzunun üstünde yazan bölümde 5 tane kutucuk olması gerektiğini görüyorum acaba bir yanlışmı yapıyorum anlıyamadım. Yardımlarınız bekliyorum lütfen :smile:

Bilgisayarımda Warband 1.110 kurulu

nası yani biraz daha detaylı anlatırmısn. steam dan yüklemek derken cd yi takıp kurdumda steam.dll hatası alıyorum?

gayet basit oyunu steam üzerinden kuracaksın. (senin oyun kutulumu) 5 kutulu şifreyi yazacaksın. sonra my games den mbnin üzerine tıklayıp viev my cd key e tıklayıp oradan 4 kutulu şifreni alabilirsin(neye yarayacaksa) olmadı steamın sitesinden steam launcheri indir. öyle dene birde yüklemeyi.

subaru15 said:
gayet basit oyunu steam üzerinden kuracaksın. (senin oyun kutulumu) 5 kutulu şifreyi yazacaksın. sonra my games den mbnin üzerine tıklayıp viev my cd key e tıklayıp oradan 4 kutulu şifreni alabilirsin(neye yarayacaksa) olmadı steamın sitesinden steam launcheri indir. öyle dene birde yüklemeyi.

Aynısını ben yaptım cd açılmadğından serial'i steam'a girerek steamdan oyunu indirdim fakat indirdiğimde hata vardı bende sitedeki setubu indirdim ve steamdan indirdiğim oyunun üzerine sağ tık yaptım orada wiev cd key gibi birşey yazıyo orada sana 4 kutucuklu serial veriyor siteden indirdiğin yere yazıyorsun. Birde siteden indirdiğin için steam ona otomatik güncelleme yapmıyor her yeni pacth çıktığında anasayfadan indiriyorsun. 35mb oluyo genellikle hep

Back
Top Bottom