VC Rozeti HAZIR!

Users who are viewing this thread

Evet arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi Viking Conquest içeriğinin rozeti uzun bir zamandan sonra foruma eklendi. Eğer indirilebilir içeriği satın aldıysanız ve rozetin forumda gözükmesini istiyorsanız;

Courage said:
Aşağıdaki işlemleri uygulayarak, satın aldığınız oyunların rozetlerini forum profilinize ekleyebilirsiniz.

Profilinize rozet eklemede kullanacağınız serialin tek kullanım olduğunu unutmayınız. Forum profilinizi silmeniz, başka bir hesaba geçmeniz veya forumdan uzaklaştırılmanız durumunda, daha önce kullandığınız serial koduyla forum profilinize tekrar rozet ekleyemezsiniz. Aynı şekilde rozetinizi başka bir hesaba devretme şansınız da bulunmuyor.

1) Steam hesabınıza giriş yapıp, kütüphane kısmına gelin.

rm2RNey.jpg

2) İlgili oyunu seçin.

Nc8P2VH.jpg

3) Seçtiğiniz oyunun en sağ bölümündeki menüden, CD anahtarı kısmını tıklayın.

CpPLY8d.jpg

4) "Anahtarı Panoya Kopyala" seçeneğine tıklayın.

sYpAfnT.jpg

5)TaleWorlds'ün ana sitesindeki profil bölümünüze girerek "Add New Game" yazan yere tıkladıktan sonra serialinizi ekleyin. Buraya tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.

6) Forum profilinize gidin ve "Game Ownership Badges" yazan bölümdeki "Refresh" kısmına tıklayın.

Son adımla birlikte rozetiniz forum profilinize işlenmiş olacaktır. Herhangi bir hatayla karşılaşırsanız bunu konu altından bildirebilirsiniz.

Ek olarak da, henüz Viking Conquest DLC'si için rozet eklenmiş değil. Bildiğim kadarıyla yakın zaman içerisinde onun rozeti de gelmiş olacak. Geldiği zaman bu konudan bildiririm.

Site ile forum hesabın aynı değil mi? 5 ürün anahtarını da siteye eklediğine eminsen forum hesabına gir ve "refresh" yazana tıkla. Rozetler yine işlenmezse "Game Ownership" yazana tıkla.

napoleonic ve viking beraber aldım ürün anahtarı kısmı böyle kalıyor

regedit ilede ulaşamadım..
başka nasıl ulaşabilirim bu keylere?

Karşı tarafın işlemi halledip keyi vermesi lazım sana, ben VC çıktıktan 2 gün sonra alabildim, ilk gün aldım, yanlış yere işlem yapmıştım, adamlar geç halletmişti işlemi.

Back
Top Bottom