Uyku Düzeni

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Feed Me

Sergeant Knight at Arms
    Merhaba arkadaşlar,uzatmayacağım;uyku düzenim aşırının aşırısı bozuk.Nerede tedavi alacağımı yada ne yapacağımı hiç ama hiç bilmiyorum.Bu yüzden belki tecrübesi olan varsa buraya yazayım yardımı dokunur belki birilerinin diye düşündüm.

Sabah 8'de kalkıp okula gidiyorum 5'de okuldan çıkıp eve geliyorum,30-40 dakika uyanık kaldıktan sonra koyuyorum kafayı yatıyorum 2-3 saata sonra akşam 8-9 gibi tekrar uyanıyorum ve sabah 6-7'ye kadar uyanık kalıyorum.Her ne kadar uyumaya çalışsam da bir türlü uykuya dalamıyorum.Tıpkı şuan olduğu gibi.Bu 2-3 günlük bir şey değil neredeyse 2 aydır böyleyim.Ama sınavlarda başladığı için sınavlarımı kötü etkilemesinden korkuyorum bu uyku olayının.

-Olursa- cevap verecek olan arkadaşlara teşekkürler.

İşlem basit. Akşama kadar uyumamaya çalış. Uykusuzluktan öleceksin. 10-11 gibi göm kafayı. 7 'de kırbaçlasalar bile kalk beş dakika falan deme. 2-3 gün sabit saatte yat-kalk tamamdır.

Yok canım ne uyku ilacı. Ben test ettim onayladım :razz: Dediğimi sen yap yeter. Yor kendini o gün hatta, akşam 10-11 gibi bi göm kafayı ooh sabah 7 'de uyan. O gün hiç yatmayacaksın, 10 dakika kestirme yok okulda falan. Tekrar akşam 10-11 bilemedin 12 gibi düşeceksin yine yatağa.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom