Need More Info UI Bug(Turkish)

Users who are viewing this thread

Evlenmek için bir şampiyon ile flört etmeye gittiğimde bu olay oldu. Olay şu şekilde gelişti kadın ile flört yaparken başarısız olunca direk eski save geri döndüm sonrasında tekrardan konuşmaya çalıştığımda böyle kaldı. Şuanda herhangi bir konuşma baloncuğuna da tıklayamıyorum tıkladığımda konuşma tepkisiz kalıyor herhangi bir değişme yok. Not: Konuyu buraya açmamın sebebi türkçe forumda teknik hata kısmında teknik hatadan çok insanların "Nasıl Evleniyoruz" gibi saçma konuları olduğu için buraya açmanın daha yararlı olucağını düşündüm.

Save dosyamı 7.defa açtığımda ise artık her seferinde save dosyamı tekrar yüklediğimde Yana ile savaşıyorum. Sitem ediyorum gibi algılamayın sadece bugu bildiriyorum :smile:

Merhaba, sorunu geliştiricilere ilettim eminim en kısa sürede bir düzeltilecektir. Ama bundan sonra yaşayacağın sorunları bildirmek için Türkçe forumu kullanırsan daha iyi olur. Bildirdiğin için teşekkürler!

Merhabalar, geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.

Back
Top Bottom