• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

UEFA Şampiyonlar Ligi

Users who are viewing this thread

Felix

Marquis
adsız.png said:
Teşekkürler kanatlı. Şalke'yi rahat tokatlarız  İstanbul'da.
galatasaray bu arkadaşı susturuduğu vakit aydınlığa çıkacak. buna inanıyorum :lol:

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
Malzeme ayrı bir problem. Ana problem hocanın kafasının maçta olmaması. Hala derbiden bahsediyor. Kafasında maç falan yok yani.

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Çeyrek finaller belli oldu. Artık zevkl imaçlar izleriz.
D1skuNOWwAE8kDt.jpg:large

Kara Bey

Sergeant Knight at Arms
Semi Final:
Juve-City / Barça-Liverpool
Final:
Juve-Liverpool
Won:
Liverpool. (I hope.)

Liverpool'u önceden hiç sevmezdim. Hatta Premier Lig'de Chelsea'yi tutardım. Şimdi Chelsea çok itici geliyor. Liverpool'u da 2005 CL finalinden dolayı sevmiyorum hani şu İstanbul'da oynanan. Milan'ı fena madara etmişlerdi. Kaka, Shevschenko (yazılışını unuttum), Dida benim favori futbolcularımdı o zamanlar. 3-0 geriden gelince iyice gıcık kapmıştım. Şimdi kazansın istiyorum tabi bunda Salah'ın da etkisi yok değil geçen seneki finalde kova Karius'un yüzünden Madrid'e kaybettiler, kader. :smile:

Wuthrad

Grandmaster Knight
maxresdefault.jpg
Yarı finaller.

The White Wolf said:
Manchester City
Juventus
Manchester United
Liverpool

Yarı finallere çıkar.
Sadece bir tanesini tutturabilmişim adamsın Liverpool. :grin:

Wuthrad

Grandmaster Knight
Liverpool 3-0 mağlup olduğu Barcelona deplasmanının ardından kendi evinde Barça'yı 4-0 yendi.
Tottenham 1-0 yenik ayrıldığı maçın rövanşında Amsterdam'da 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2 kazandı.

Böylelikle iki İngiliz takımı Liverpool ve Tottenham, Madrid'teki final maçı için biletleri kaptı.

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Finale çıkış maçlarının hepsi comeback. Final çok çekişmeli olur büyük ihtimalle. Liverpool bu sene de alamazsa bidaha zor alır. Juventus'a halen şaşkınım ben. İçimde final penaltılara kalacak gibi bir his var.. Sonunda Real Madridsiz bir final. Keyifle izleyebiliriz..

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
İyiki izlememişim. Ne sıkıcı bir maçmış. Tottenham leş gibi oynadı. Hiç pozisyonları yoktu ve final hırsı da yoktu adamlarda. Liverpool beleşe kondu resmen..

Wuthrad

Grandmaster Knight
Birkaç tane uzaktan şut vardı, Alisson iyi iş yaptı. Tottenhamlıların Alisson=Karius duaları tutmamış demek ki.

Kara Bey

Sergeant Knight at Arms
Kara Bey said:
Instagram storymizi de sıcağı sıcağına şuraya bırakalım.

r1or0N.png

"113 senelik tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları, müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan ilk ve teklerin takımı, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı, ülkesinin medarı iftiharı, Uefa ve Süper Kupa sahibi, dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan'ın gururu, 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği, anlı şanlı Galatasaray!"

Bu sene de buradayız geleneği bozmayalım. Allah daim etsin!

Kendine yakıştığı gibi oyna Türk futbolunun Avrupa'ya açılan penceresi, anlı şanlı Galatasaray!

Top Bottom