UEFA Şampiyonlar Ligi

Users who are viewing this thread

Çeyrek finaller belli oldu. Artık zevkl imaçlar izleriz.
D1skuNOWwAE8kDt.jpg:large

Semi Final:
Juve-City / Barça-Liverpool
Final:
Juve-Liverpool
Won:
Liverpool. (I hope.)

Liverpool'u önceden hiç sevmezdim. Hatta Premier Lig'de Chelsea'yi tutardım. Şimdi Chelsea çok itici geliyor. Liverpool'u da 2005 CL finalinden dolayı sevmiyorum hani şu İstanbul'da oynanan. Milan'ı fena madara etmişlerdi. Kaka, Shevschenko (yazılışını unuttum), Dida benim favori futbolcularımdı o zamanlar. 3-0 geriden gelince iyice gıcık kapmıştım. Şimdi kazansın istiyorum tabi bunda Salah'ın da etkisi yok değil geçen seneki finalde kova Karius'un yüzünden Madrid'e kaybettiler, kader. :smile:

Liverpool 3-0 mağlup olduğu Barcelona deplasmanının ardından kendi evinde Barça'yı 4-0 yendi.
Tottenham 1-0 yenik ayrıldığı maçın rövanşında Amsterdam'da 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2 kazandı.

Böylelikle iki İngiliz takımı Liverpool ve Tottenham, Madrid'teki final maçı için biletleri kaptı.

Finale çıkış maçlarının hepsi comeback. Final çok çekişmeli olur büyük ihtimalle. Liverpool bu sene de alamazsa bidaha zor alır. Juventus'a halen şaşkınım ben. İçimde final penaltılara kalacak gibi bir his var.. Sonunda Real Madridsiz bir final. Keyifle izleyebiliriz..

Kara Bey said:
Instagram storymizi de sıcağı sıcağına şuraya bırakalım.

r1or0N.png

"113 senelik tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları, müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan ilk ve teklerin takımı, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı, ülkesinin medarı iftiharı, Uefa ve Süper Kupa sahibi, dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan'ın gururu, 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği, anlı şanlı Galatasaray!"

Bu sene de buradayız geleneği bozmayalım. Allah daim etsin!

Kendine yakıştığı gibi oyna Türk futbolunun Avrupa'ya açılan penceresi, anlı şanlı Galatasaray!

Back
Top Bottom