Tutorial Cheats Rehberi + Resimli Anlatım

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ya hu ben ctrl+e yapıp cheatmenu yazdım bir daha kapatamıyorum :mrgreen: ne yapmalıyım şimdi :smile:

Edit: Acil cevaplayın yoksa oyunu oynayamayacağım :mrgreen: yandan yazılar geçtikçe başım dönüyor :smile:

The tornado said:
ya bnmki olmuo nedense acaba bişey falan indirmemiz gerekio mu yoksa bn steam kullanmıom o yüzden mi
ta1ha said:
bende menu diye birşey yok

Cheatmenu yeni ve kolay bir yöntem. Sahicisi:
Tutorial Cheats'ı aktifleştirmek

menus_txt'yi açın
mno_tutorial_cheat  1 31 2 1 0
Bu bölümü bulun ve 0'ı 1 olarak değiştirin.Atını Calradia Sür ekranında HİLE! seçeneğini seçinTutorial cheatı aktifleştirdiğiniz zaman iventorynizde arena kıyafetleri bulunur,kamp menüsünden nam kazanabilir,Lordların nereye gittiklerini öğrenebilir,Lordlara mareşal gibi emirler verebilir ve hiçbirşey yapmadan istediğiniz krallığın bir lorduyla konuşarak o krallığa katılabilirsiniz.

Selamın aleyküm.Hileyi kullanmakta bir sorunum yok.Gayet güzel çalıştı ancak hile kullandığım kayıttan açınca bilgisayar çok sık kapanıyor.Tekrar açmaya çalıştığımda bir kaç kez denemem gerekiyor.Ve sonunda açıp oyuna girdiğimde bir süre sonra tekrar kapanıyor.Bir çözümü var mı ?
Bu hileyi kullanmakta amacımilişkileri arttırmak,başka bir yolu varsa anlatır mısınız?
Cheat engine ye gelince o programla yapamadım,adımları uyguladığımda çok fazla değer çıkıyor bu nedenle ihtiyacım olanı seçemiyorum.

cbacba said:
Selamın aleyküm.Hileyi kullanmakta bir sorunum yok.Gayet güzel çalıştı ancak hile kullandığım kayıttan açınca bilgisayar çok sık kapanıyor.Tekrar açmaya çalıştığımda bir kaç kez denemem gerekiyor.Ve sonunda açıp oyuna girdiğimde bir süre sonra tekrar kapanıyor.Bir çözümü var mı ?

oyunla alakası yok onun sistem aşırı ısınma vs yapıyodur

cbacba said:
Bu hileyi kullanmakta amacımilişkileri arttırmak,başka bir yolu varsa anlatır mısınız?
TweakMB ile ilişkinin nasıl artıp azalacağını vs belirleyebilirsin az forumu kurcala(mesela düşmanına saldırınca ilişki -5 yerine direk +100 olur gibi)

cbacba said:
Cheat engine ye gelince o programla yapamadım,adımları uyguladığımda çok fazla değer çıkıyor bu nedenle ihtiyacım olanı seçemiyorum.

CheatEngine gibi RAM okuyucular bi süre sonra oyunun kararsızlaşıp çökmesine neden olur bunun için uzak dur onlardan

öbür konuda biraz sert olmuş olabilrim çünkü her yeni gelen direk yeni konu aççarak forum kirliliği yapıyo ve bundan aşırı derecede sinir olmaya baldım (konuların yarısı çöp belkide)

v1.113 olması lazım o patch versiyonu :grin:

anlatımı uygulayarak kendin açmayı dene veya hile modu açıkken oyunda [shift]+[é] yapıp gelen konsola "cheatmenu" yaz enterla(tırnaklar olmadan yaz)

Açmak kolay kapatması olsa süper olur ama arkadaşlar gerek yok oyunun zevki kaçıyor ayarlamınızı gidin Tweakmb den yapın (nativeye önerilir)oyunu bozmadan oynamış oluyorsunuz.

Kapanıyor  CTRL +é ye cheatmenu  yazınca açılıyor (HİLE AÇIKKEN) CTRL+é ye nocheatmenu yazınca kapanıyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom