Tutorial Cheats Rehberi + Resimli Anlatım

Currently viewing this thread:

Status
Not open for further replies.

Crafty

Squire
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
o deil de ya bazi kisiler o programa ihtiyac olmadigini soluyor eger programsiz shift + konsol (sapkali "e") yaparsam acilirmi o konsol bolgesi cheatmenu yazabilmek icin onu merak ettim de.

Courage

Global Moderator
WBNWM&BWF&S
Best answers
0
erennuman_mb said:
konu hortlatmak...
Rehberler bölümünde bunun pek de önemi yok.

Crafty said:
o deil de ya bazi kisiler o programa ihtiyac olmadigini soluyor eger programsiz shift + konsol (sapkali "e") yaparsam acilirmi o konsol bolgesi cheatmenu yazabilmek icin onu merak ettim de.
Sanırım.

DarqLoRD

Sergeant
WBWF&S
Best answers
0
Eğer oyunun orjinal ise cheatmenu yazdıgında nocheatmenu yazarak tekrar kapata biliyorsun ancak orjınal değilse daha kapanmıyor.

hileci98

Recruit
Best answers
0
ben cheat enginer la yapıyom 1 saat sürüyodu tam bu hileyi buldum bu link kırık bi düzenleyin  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ottoman_Ekrem

Banned
Best answers
0
ben yine konuyu hortlatim

oyunun başka hilesi yokmu cheat engine - konsol - ctrl+... harici yada cheat engineden farklı hileler aranıyorr :grin:

zaq1zse4

Recruit
Best answers
0
aresayt said:
arkadaşlar ben bit türlü inderemiyorum dosyayi :sad: ling eror veriyor
link yerine ling yazmışsın yanlışlıkla yaptıysan birşey demiyorum eğer bilerek yaptıysan salaksın

erennuman_mb

Grandmaster Knight
WF&SWBNWVC
Best answers
0
zaq1zse4 said:
aresayt said:
arkadaşlar ben bit türlü inderemiyorum dosyayi :sad: ling eror veriyor
link yerine ling yazmışsın yanlışlıkla yaptıysan birşey demiyorum eğer bilerek yaptıysan salaksın
Çok önemliydi zaten…
Not: Çaktırma.

MFD

Recruit
Best answers
0
antiatmax said:
Kapanıyor  CTRL +é ye cheatmenu  yazınca açılıyor (HİLE AÇIKKEN) CTRL+é ye nocheatmenu yazınca kapanıyor.
peki ya dizüstüyse ne yapçaz çünkü bende açılmıyor

Status
Not open for further replies.