Town of Salem

Users who are viewing this thread

mountblade4ever™ said:
Karatasak da katılmak istiyor, onu da yazabilirmisin?
Electus said:
Ben Mayorun kendini reveal etmesinden 2 tur sonra town tarafından asıldığını gördüm. Bizim svlerin durumu vahim.
bu bir yerden tanıdık geldi  :lol:

yoh yav ne alakasi var djakdad

Kaleh said:
TS veya discord kullanılacak mı?
Eğer herkes sesli bir şekilde oynamak isterse neden olmasın? Benim bildiğim bi Skype var programlardan ama TS veya discord da olabilir. :lol: Bu iki uygulama hakkında çok bilgi sahibi değilim o yüzden ayarlayamıyacağım onu ne yazık ki.

Son bir kişi kaldı arkadaşlar, katılım sayısı netleşince günü ve zamanı belirleyeceğiz.

Bir keresinde mayor olmuştum. kendimi reveal ettiğim gece (güncelleme gelmeden, reveal ettiğin gece bodyguard falan koruyabiliyordu). Neyse işte bodyguard beni korumuştu , doctor heal basmıştı , werewolf + mafya saldırmıştı ,  Consort bloklamıştı (Neden bilmiyorum). Kısacası toplu katliam olmuştu. 2 Tur sonrada kazanmıştık zaten.

John di Penliaz said:
Bir keresinde mayor olmuştum. kendimi reveal ettiğim gece (güncelleme gelmeden, reveal ettiğin gece bodyguard falan koruyabiliyordu). Neyse işte bodyguard beni korumuştu , doctor heal basmıştı , werewolf + mafya saldırmıştı ,  Consort bloklamıştı (Neden bilmiyorum). Kısacası toplu katliam olmuştu. 2 Tur sonrada kazanmıştık zaten.
Doctor Mayor u healleyemez,hatırlatiyim dedim.

Krotos said:
John di Penliaz said:
Doctor Mayor u healleyemez,hatırlatiyim dedim.

Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 sene geçti üzerinden. Ama o gece toplu katliam olmuştu onu hatırlıyorum.

Arkadaşlar 15 kişyi sonunda tamamladık. Tamamdır discord üzerinden oynayacağız oyunu ona göre. Saat olarak yarın 22:30 herkes için uygun mudur?

Back
Top Bottom