The Last Airbender : The Legend of Korra

Users who are viewing this thread

Masthead_korra.png

Evet genjler Avatarın yeni dizisi çekiliyor ilk bölümüde yayınlandı sanırsam.

Korra, Güney Su Kabilesi'nden Subükücü bir kızdır. Avatar Döngüsü'nde Havadan sonra Su gelmektedir. Korra su, toprak ve ateşbükmede ustalaşmış, fakat henüz havabükmede ustalaşmamıştır. Havabükmeyi Aang ve Katara'nın oğlu, bir Havabükme ustası Tenzin'den öğrenecektir. Önceki dizinin aksine, The Last Airbender: Korra Efsanesi yalnızca bir yerde geçmektedir. Bu yer Cumhuriyet Şehri (Republic City)'dir. Bu yerde bükücü olan veya olmayan her milletten insan birlikte yaşamaktadır. Seride, karakterler, şehir içinde suç dolu ve bükme karşıtlarının isyanlarına karşı mücadele vermektedirler

Bence Aang devam edilebilirdi.Zuko kayıp annesinin izini bulur falan öle bir şekilde devam ederdi.Dizinin sonunda öle bir mesaj vermişlerdi.Bence ilk seri kadar güzel olamaz.Nasıl Yu-Gi-Oh ve Pokemon diğer serileri çok çok kötüyse buda kötü olur gibi

Flecha said:
Nasıl Yu-Gi-Oh ve Pokemon diğer serileri çok çok kötüyse buda kötü olur gibi

Aynen bana da öyle geliyor. İlk serisi başyapıttı resmen, hani bildiğim çoğu filmden diziden iyi bir kurgusu vardı. Bunda aynı heyecanı hissetmiyorum nedense ama. :neutral:

Tenzō said:
Bir Naruto olamaz. Hatta eski şanını bile yakalayamaz ama denemek lazım.

Otu boku Naruto'yla kıyaslamayın, sonra boşuna tartışma.

Pokemon' u karıştırma evlat.

Flecha said:
Bence Aang devam edilebilirdi.Zuko kayıp annesinin izini bulur falan öle bir şekilde devam ederdi.Dizinin sonunda öle bir mesaj vermişlerdi.Bence ilk seri kadar güzel olamaz.Nasıl Yu-Gi-Oh ve Pokemon diğer serileri çok çok kötüyse buda kötü olur gibi
Burada katılıyorum.Buradan devam etseydi daha iyi olurdu.Ki zaten devam edecek izlenimi bıraktılar son final sahnesinde.Ama böyle bir sürpriz ile çıktılar karşımıza.İzleyip görücez.

Oğlum ben Naruto'ya ya da kişisel olarak Tenzo'ya bir şey demedim ki. Belirttiğim şey Avatar konusu altında Naruto konuşmanın gereği yok.

Neyse, madem ilk bölümü yayınlanmış, gidip bi' şey edeyim.

İlkay said:
Flecha said:
Nasıl Yu-Gi-Oh ve Pokemon diğer serileri çok çok kötüyse buda kötü olur gibi

Aynen bana da öyle geliyor. İlk serisi başyapıttı resmen, hani bildiğim çoğu filmden diziden iyi bir kurgusu vardı. Bunda aynı heyecanı hissetmiyorum nedense ama. :neutral:

Tenzō said:
Bir Naruto olamaz. Hatta eski şanını bile yakalayamaz ama denemek lazım.

Otu boku Naruto'yla kıyaslamayın, sonra boşuna tartışma.

Dattebayo! Konu Avatar konusu -da Avatar'ın anime olduğunu unuttun herhalde. Animeler arası kıyas yapmam gayet normal bir şey. Nasıl FPS konularında MW3 mü? BF3 mü? Tartışılıyorsa, kıyaslanıyorsa benim de Top 10 listesindeki 2. Animeyle bunu karşılaştırmam doğal.

İlk seriyi aşırı beğenerek izlerdim.Hâlâ canım sıkılınca izliyorum(:grin:).Eskinin tadını vermez diye düşünüyorum çünkü ilk serinin sonunda Zuko babasına "Annem nerede?" diyor.Bizde bekliyoruz Zuko Aang ile annesi bulacak falan biraz değişik olmuş hani.

Back
Top Bottom