the king of Kurtlar vadisi moD

Users who are viewing this thread

Oguzhan said:
Bir süre izledim o diziyi. %99 aptalca. Özellikle son bölümlerini tamamen mantıksız yapmışlar. Başta devletin halini anlatmaya(?) çalışırken artık sadece saçma kahramanlık ev aksiyon hikeyeleri olmuş.
:twisted: :twisted: :twisted:
bence hakılısın cok sacma bir dizi amerikanların battle star galactica sına how are your mother ına prison break ına lost una baktık ça gerçek tende (eger bu turk lerin en iyi dizisi ise )biz cok sefil kalıyoruz :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

Koyurtang said:
chokeslam said:
"Sefil senin sülalendir" derdim ama senin seviyene düşmüyorum !
Bu lafı ettikten sonra, daha ne kadar düşebilirsin ki zaten :roll:

Değil mi.. Ne diyeyim ki, yeni nesli anlayamıyorum, çocukların zihni gittikçe daralıyor, ülke olarak nereye gidiyoruz acaba..

Psychonauts said:

Vallaha Helal.

Gangs of Glasgow du galıba o mod örnek alınırda uraşılırsa ondan daha çok tutar.Mesela köyü kaldırırlar yerine kumarhane bar eglence klubu gibi yerler koyarlar mekan basmaya gidersin falan filan ama çok uraşmak lazım :grin:

n1sanc1 said:
Psychonauts said:

Vallaha Helal.

Gangs of Glasgow du galıba o mod örnek alınırda uraşılırsa ondan daha çok tutar.Mesela köyü kaldırırlar yerine kumarhane bar eglence klubu gibi yerler koyarlar mekan basmaya gidersin falan filan ama çok uraşmak lazım :grin:

haklısın kardeşim bak şimdi adamlar serseri modu yapıyor biz turk efsane filmini yapmıyoz başka ulkelerin bildiyi tek filim

Mraen said:
Sefil bir dizinin boş izleyicilerinden birisi..

Kurtlar vadisini izlemek marifet değildir,ama izlememek de marifet değildir.

İnsanların zevklerine bu şekilde hakaret etmeniz doğru değildir...

Back
Top Bottom