the king of Kurtlar vadisi moD

Users who are viewing this thread

Mraen said:
Sefil bir dizinin boş izleyicilerinden birisi..

Dizi herkesin anlayamayacağı seviyede olduğu için bu tarz yorumlara gülüp geçiyorum
Sorunun cevabı ise hayır çıkmaz...

Bir süre izledim o diziyi. %99 aptalca. Özellikle son bölümlerini tamamen mantıksız yapmışlar. Başta devletin halini anlatmaya(?) çalışırken artık sadece saçma kahramanlık ev aksiyon hikeyeleri olmuş.

Oguzhan said:
Bir süre izledim o diziyi. %99 aptalca. Özellikle son bölümlerini tamamen mantıksız yapmışlar. Başta devletin halini anlatmaya(?) çalışırken artık sadece saçma kahramanlık ev aksiyon hikeyeleri olmuş.
Tamamen değil.Ama evet.Büyük oranda o şekilde programlanmış dizi.Artık gerçek hayattan bazı yönlendirmeler var.Hapiste.. neyse.

2 şey izliyom 1 denizler imparatorlugu 1 kvp ama tek sevdigim aksiyon sahneleri geçen bölüm polat naptı öle ya mayın dolu bölgeye daldı maraton koşusu yapar gibi koştu mayınlar arkasından patlıyor :grin:
Keşke harbiden mayın öle olsa pc oyunlarında bile koşarken mayına bassan ölüyorsun :grin:

n1sanc1 said:
2 şey izliyom 1 denizler imparatorlugu 1 kvp ama tek sevdigim aksiyon sahneleri geçen bölüm polat naptı öle ya mayın dolu bölgeye daldı maraton koşusu yapar gibi koştu mayınlar arkasından patlıyor :grin:
Keşke harbiden mayın öle olsa pc oyunlarında bile koşarken mayına bassan ölüyorsun :grin:

bende izledim denizler imp.i full bölümlerini internette izledim televizyonda zor oluyo takip edemiyorum  :grin: :mrgreen:

Back
Top Bottom