The Elder Scrolls IV : Oblivion Hakkında Her Şey | Güncel

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yellow Flash said:
Ateşe karşı aşırı zayıflığı ve gün ışığında güzel savaşamamayı sayarsak gerçekten havalı. Ama skyrim'deki kurtadamlar forever <3

Skyrimde hem werewolf hemde vampir olabiliyorsun :grin:

PunisHimenT said:
Beyler kısa yollar hakkında bilgi vericek var mı :grin: ?
Ne gibi?
desa said:
Yellow Flash said:
Ateşe karşı aşırı zayıflığı ve gün ışığında güzel savaşamamayı sayarsak gerçekten havalı. Ama skyrim'deki kurtadamlar forever <3

İkisi aynı anda olmuyor ama kurtadamlık çok daha iyi vampirliğe göre.5 dk dönüşüyorsun bitiyor,vampirlik çok kötü ömür boyu kalıyor.

1 tuşuna basılı tut. Anlarsın. (Hotkeyi böyle mi ayarlıyorduk lan :smile: )

TheVikings said:
PunisHimenT said:
Beyler kısa yollar hakkında bilgi vericek var mı :grin: ?
Ne gibi?
desa said:
Yellow Flash said:

İkisi aynı anda olmuyor ama kurtadamlık çok daha iyi vampirliğe göre.5 dk dönüşüyorsun bitiyor,vampirlik çok kötü ömür boyu kalıyor.

İlk Vampir ol sonrada Werewolf ol werewolf olup vampir olamazsn ama vampir olup werewolf olablrsn patchle düzeltiler sanırım oyun ilk cıktıgı zaman olmuştum

Biraz level atla. 8-9 levelda gir Ruinlere, cavelere. Banditlerin üstünde güzel zırhlar oluyor. Ama çok saçma. 30 levelda falan eşkiyalar orcish giyiyor. Level scaling çok saçma bir sistem. Eşkiyanın üstünde deadric armor görmüşlüğüm var. Skyrim'de yok galiba. Yani 27 levelim eşkiyalar hala leather falan giyiyor. İyi olmuş o.

Sıfırdan başladım Nord, Warior ve Knight olarak. Fighter's Guild'e katılmak istedim bana şu fare görevini verdiler. Biraz para topladım ufak görevlerden 1000 kadar altınım oldu. Sizce Fighter's Guild iyi mi? Yani şimdi neler yapmalıyım sizce biraz daha para mı? Yoksa başka bir şey mi?

Daha ana görevleri bitiremedim :grin: Herşeyimide yanlıs Atronach yaptım magickam dolmuyor ayrıca dark elf ve battle magicim :grin: Çok ****** boktan bir karakter oldu ama sırf ana görev için oynuyorum.

Magicler iyidirde ben hilesiz oynarken çok acı çektim Tiber Septim'in zırhını almaya çalışırken. :grin: .Onun dışında iyiler.

Dark elf + battle mage olup atronach`ı seçmek çok büyük aptallık olmuş :grin:

Bana Chancellor(Böyle galiba :razz: ) bana özel zırh yapacaklarını söyledi 2 hafta sonra doğru mu bu? Yapıyorlar mı? :grin:

Hardrad of Saxon said:
Bana Chancellor(Böyle galiba :razz: ) bana özel zırh yapacaklarını söyledi 2 hafta sonra doğru mu bu? Yapıyorlar mı? :grin:

Evet, Martin'in oyunun sonunda giydiği zırhı yapıyorlar, özelliklerin Heavy Armor'da daha fazla ise o tip, Light Armor'da daha fazla ise de o tip hazırlıyorlar, fakat isimleri aynı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom