TEOG Sınavına Girecekler (TEOGSG KISALTMASI)

Users who are viewing this thread

Puan yeterse Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesini istiyorum.  :smile:
Khaaan said:
İşbara Alp said:
yarın bide perşembe girecez ve bitecek  :smile:
kötü bir not alırsan diyorum işte o zaman çile daha yeni başlıycak.Eğer annen ve baban klasik Türk annesi babası ise senden sonsuz bir beklentileri vardır.Onların konuşmalarına katlanacaksın hele ki özel okula gittiysen. Kötü bir lise ergen dolu bir sınıf sürekli birine yavşayan erkekler iğrenç hocalar falan filan....Allah Şükür düşmedim böyle bir yere
oda var tabiki.İlk TEOG 96 netti öyle fazla bişey demediler.matematiğe ağırlık ver biraz dediler.sonra kaydırma yapmışım 90  net'e düştü(hepsi matematikten) bi nutuk çektiler.

Başarılar umarım güzel kızların olduğu ve kızların olduğu liseler kazanırsınız. Bizimki güya anadolu lisesiydi ama 5 erkeğe 1 erkek düşüyordu

colombos said:
Başarılar umarım güzel kızların olduğu ve kızların olduğu liseler kazanırsınız. Bizimki güya anadolu lisesiydi ama 5 erkeğe 1 erkek düşüyordu
Bizde de tam tersi. Geçen seneki sınıfımda şuan 26 kız 5 erkek var. bu sene sürgün yedik başka şubeye geçtim, erkek sayısı en çok olan şubeye, o da 18 erkek 17 kız.

1. cümlede colombos'a hak veriyorum. hatta sınava girmeden önce Bornova Anadolu Lisesi'ne falan bakın. Benim lise bitti bitecek, gördükçe keşke bu liseden 8. sınıfta haberim olsaydı diyorum, eşek gibi çalışırdım. Ne yazık ki BAL'den mezun ingilizce hocamız Dehşet Neşet diye birinden bahsedince haberim oldu lisede.

Lisede tam yetişkinlik ve çocukluk evresinin arasındaki zamana denk geliyor. İyi bilin değerini. Eğlencenize bakın, hayatın keyfini çıkarın. Öğrenci profili, yerleşkesi ve spor imkanları geniş olan okulları tercih edin.

Yüz kızartıcı bir şey yapmadıkça, dersleri trolleyin. Hocalarla muhabbet edin şakalaşın. Her okulun çatlak bir hocası vardır. Bizim okulda da sürüsüyle var, kendini John Cena sanıp onun gibi giyinip, derse John Cena'nın sahneye giriş müziğiyle gireninden tutun da, okulun akıllı tahtasında öğrencilerle pes oynayanına kadar. Sizde de olacaktır.

Edit: Hatta okulun karşısındaki fitness salonuna John Sinan lakaplı hocamızla birlikte gidiyorduk, bitmeden özleyeceğim galiba liseyi, ne anılar oldu be. Şimdi temel lise denen meret yüzünden erkenden ayrılıyorum güzel lisemden.

Türkçeden 1 yanlış
Matematikden 4 soru salladım, 2 doğru, 1 yanlış, 1 tanesini bilmiyorum. Emin olduğum bir soruda yanlış çıktı.
Din full.

İlk gün fena değil. İkinci gün hedef en fazla 1 yanlış.

Kalgay Bey said:
Türkçeden 1 yanlış
Matematikden 4 soru salladım, 2 doğru, 1 yanlış, 1 tanesini bilmiyorum. Emin olduğum bir soruda yanlış çıktı.
Din full.

helal koçuma aslan parçası

Black Dead said:
Kalgay Bey said:
Türkçeden 1 yanlış
Din full.

helal koçuma aslan parçası
?
Sağ ol kardeş.

Black Dead said:
aslan parçaları siz alır götürürsünüz hadi vatan size emanet
Vatanın size emanet olduğu zamanlarda İstanbul

Vatanın bize emanet olduğu zamanlarda Bayburt

Burası new york ,Los angeles olsa hemen beğenirdiniz.

Hatay/Hassa
hassa2.jpg
Muğla/Bodrum
Bodrum Kalesinden bir görünüm:
992ca.jpg
Muğladan Hatay'a geçince bi dışlanan çocuk oldum ben ya  :meh:
EDİT:
Karşısı Yunanistan Kos Adası.
EDİT2
Yok değilmiş.Kara Ada Türkiyenin adası o karıştırdım  :lol: Turgutreis'den görünüyodu Kos oraya gitti aklım  :lol:

2. Gün basit ya, fenden belki 1 yanlış  olur oda %20 ihtimal.
İnkılap ve İngilizce full olur.

Mat hariç tahminlerim doğru çıkıyor.

Back
Top Bottom