Tarihi Çarpıt

Users who are viewing this thread

YusufPasha

Knight at Arms
Bu konuda ismindende anlaşıldığı üzere tarihi çarpıtarak ansiklopedik bir şekilde anlatıyorsunuz.

İsterseniz sizden önceki tarihi çarpıtmayı yorumlayabilir isterseniz siz tarihi çarpıtabilirsiniz.

Ben başlıyorum:

Hz.Pehlivan'da doğan son peygamber Hz.Lenin Allah yolunda komünizmi yaymak için büyük çalışmalar ortaya çıkarmıştır ve şuan 4 milyar kadar müridi vardır. Hz.Lenin, Hz.Marx (a.s)'ın soyundan gelen kudretli bir peygamberdir. Simgeleri olan hilal ve çekiç dinlerini popüler kültüre çok büyük bir şekilde yansıtmıştır.

aslında siyasate kaymaz işe çok komik şeyler cıkabilir

BU DA BENDEN GELSİN SAYKO OSMANLI HİKAYESİ:

Bayezid ordusunu topladı. Aynı şekilde Timur'da İki ordu Konya Ovasında karşılaştılar. Savaş başlamadan bile savaştan sonraki kan kokusunun başı ağrıtacağı belli idi. Havada aşk kokusu vardı. Askerlerin savaşmaya olan aşkı. Timur hücum emrini verdi.

Timurun filleri vardı. Atlar fillerden korkardı. Lakin fillerini savaşa sürmedi arka planda bekletti. Savaş devam ediyordu. Kopan kafaların haddi hesabı yoktu. Timur emri verdi Fire in the holeeeee ! Filler savaşa girdi. Hortumuyla herkesi paramparça ettiler. Savaş kaybediliyordu. Bayezid ellerini açtı. Her şeyin yaratıcısı olan rabbine yalvardı. Allahım beni bu küffara karşı mağlup etme. Bu duasının ardından yukarıdan kuşlar geçti. Çok büyük bir kuş sürüsü. Ayaklarında taş taşıyorlardı. Bu taşları bir bir timurun askerlerine bıraktılar. Taşlar askerin kafasına bıraklıyor delip geçiyor alttan çıkıyordu. Timur esir düştü savaşı kaybetti. Bayezid Allaha şükretti. Kuşlara el salladı. Kuşlar koro halinde kalp yapıp karşılık vardı. İstanbula dönüldü.

Timur zindanda tutuluyordu. Bayezid biraz sadist biriydi. Karşı tarafın acı çekmesini seviyordu. Timuru bağladı. Timur acılar içerisinde kıvranıyordu. Aldı eline kırbacı bayezid. Vurmaya başladı Timura. Hiç affetmedi. Nasıl vuruyor nasıl vuruyor. Benim bile yazarken içim acıyordu. Benim içimin acıdığını farkedince bayezid durdu. Bu kadar yeter dedi. Timuru çözdü ve Timura randy ortan edasıyla rko çekti.

Timur oradıkça öldü. Artık bayezidin ünvanı Randy Bayezid idi.

(BASKA BİR YERDEN ALDIM HAKKINI HELAL ETSİN AMA ÇOK İLGİNÇ BİR MİZAH)

Fire in the holeeee! :lol:

Aslında Kuzey Kore'nin internet sitesinden Kim Jong-Il'in biyografisini atsam yeter çarpıtmaya. 2 yaşında Kore'nin geleceğine ilişkin manifesto yazmış.

Brave Sir said:

Bayezid ordusunu topladı. Aynı şekilde Timur'da İki ordu Konya Ovasında karşılaştılar. Savaş başlamadan bile savaştan sonraki kan kokusunun başı ağrıtacağı belli idi. Havada aşk kokusu vardı. Askerlerin savaşmaya olan aşkı. Timur hücum emrini verdi.

Timurun filleri vardı. Atlar fillerden korkardı. Lakin fillerini savaşa sürmedi arka planda bekletti. Savaş devam ediyordu. Kopan kafaların haddi hesabı yoktu. Timur emri verdi Fire in the holeeeee ! Filler savaşa girdi. Hortumuyla herkesi paramparça ettiler. Savaş kaybediliyordu. Bayezid ellerini açtı. Her şeyin yaratıcısı olan rabbine yalvardı. Allahım beni bu küffara karşı mağlup etme. Bu duasının ardından yukarıdan kuşlar geçti. Çok büyük bir kuş sürüsü. Ayaklarında taş taşıyorlardı. Bu taşları bir bir timurun askerlerine bıraktılar. Taşlar askerin kafasına bıraklıyor delip geçiyor alttan çıkıyordu. Timur esir düştü savaşı kaybetti. Bayezid Allaha şükretti. Kuşlara el salladı. Kuşlar koro halinde kalp yapıp karşılık vardı. İstanbula dönüldü.

Timur zindanda tutuluyordu. Bayezid biraz sadist biriydi. Karşı tarafın acı çekmesini seviyordu. Timuru bağladı. Timur acılar içerisinde kıvranıyordu. Aldı eline kırbacı bayezid. Vurmaya başladı Timura. Hiç affetmedi. Nasıl vuruyor nasıl vuruyor. Benim bile yazarken içim acıyordu. Benim içimin acıdığını farkedince bayezid durdu. Bu kadar yeter dedi. Timuru çözdü ve Timura randy ortan edasıyla rko çekti.

M İ Z A H L A N D I N

İsrail İmparatoru Adolf Hitler, Yahudi düşmanı Cihatçı Halife Stalin ile büyük bir savaşa girdi. Adolf Hitler düşmanı Stalin'i yok etmek için Allah'a dua etti ve Allah sekreter yoluyla onu Yehova'ya bağladı. Yehova, Adolf Hitler'e dev kaplanımsı yaratıklar yaratma gücü verdi ve Adolf Hitler Panzer Tiger adında tekerlekli kaplanlar yarattı. Tekerlekli kaplanlar ile Halifeliğin 2.başkenti ve kutsal şehir Hz.Pehlivan'a girdi ve orayı ele geçirdi. Yüca İsrail İmparatorluğu biraz daha güç kazanmıştı.

YusufPasha said:
Brave Sir said:

M İ Z A H L A N D I N

İsrail İmparatoru Adolf Hitler, Yahudi düşmanı Cihatçı Halife Stalin ile büyük bir savaşa girdi. Adolf Hitler düşmanı Stalin'i yok etmek için Allah'a dua etti ve Allah sekreter yoluyla onu Yehova'ya bağladı. Yehova, Adolf Hitler'e dev kaplanımsı yaratıklar yaratma gücü verdi ve Adolf Hitler Panzer Tiger adında tekerlekli kaplanlar yarattı. Tekerlekli kaplanlar ile Halifeliğin 2.başkenti ve kutsal şehir Hz.Pehlivan'a girdi ve orayı ele geçirdi. Yüca İsrail İmparatorluğu biraz daha güç kazanmıştı.
çok fazla din ideoloji karıstırmak yerine daha bilindik yerlerden haraket edersek daha iyi olur veya belli saçma olaylar ile dalga gecmek için mesala ben söyle bir şey yapıyorum dalga geçmek için
_______
Dıs isler:Mr.bush ırakı isgal için her şey taman
George Bush:neler yaptınız anlatın bakayım
Dıs isler:ne yapcaz her zamanki gibi yaptık ırağın nükleer silah üreten tehlikeli fasist bir devlet olduğunu ve isgalin gecerli olduğunu BM ye kabul ettirdik
George Bush:artık önümüzde kimse duramaz muhahaahahah
--tam o anda bir siren sesi gelir-
george bush:bu ses de ne
Savunma bakanı:lanet olsun ırağın gercekten de nükleer bombaları varmıs ve bu nükleer füzeler su anda tam ÜSTÜNÜZE GELİYOR!!!!!
george bush:OH MY GOD!!! RUN RUN RUN!

odada kalan diğerleri:

dıs isleri bakanı:acaba teslim olmak için çok mu geç?

savunma bakanı:bizim de nükleer bombalarımız yok biz niye ilk atmadık ki?

dıs isler:uluslar alandaki tüm ülkelerin özellikle orta doğu ve asyanın gözündeki müthesem demokratik görünümüzü kayıp ederdik o zaman

savunma bakanı:eek: değilde CIA FBI uyuyor mu bana hiç bir şey söylenemediler o kadar uydumuz var

CIA SEFİ:hocam bizim çocuklar yine uyaya kalmıs izlerken tıpkı ikiz küle olayında olduğu gibi

savunma bakanı:ulan sef ulan sef benim torunun aldığı rüsveti izlerken uyumuyorlar ama

US iç isleri bakanı:forget it bu radyasyon 100 yıl gecmez ben süriye ye mülteci olarak gidiyorum kim benimle

herkes:ben! ben! ben!

(sonraki diyaloğu konuyu uzun tutmak için hemen paylasmıyorum)

Ankara savaşı sona erdiğinde, Timur`a esir düşen Yıldırım Bayezıt, askerleri tarafından onun çadırına getirildi. O sırada oğlu Şahruh ile Timur satrancı oynayan Timur, Bayezıt`ın getirildiğini duyunca ayağa kalktı. Onu karşılama babında hoş geldin devletlim derken, Bayezıt Han`ın gözündeki seyremeyi görmesi de gecikmedi. Hunharca bi kahkaha attı. Kendisiyle dalga geçtiğini zanneden Bayezıt Han söze girdi: “Neye gülüyorsun bre" dedi. Timur, Yıldırımın bu sözü üzerine şöyle devam etti :"Duvardaki adalet yazısına..."

1 Kasım 1942, Moskova...
General Shepherd ve Stalin, Hitler'i nasıl alt edeceklerini düşünürler. Shepherd ile Stalin tamamen zıt fikirler savununca Shepherd orayı terk eder. Kendisi ve 32 Shepist'i ile Kiev'e saldırır. Shepherd tek başına 3423 Nazi öldürmüştür. Öyleki Hitler orduları Rusya'dan yavaşça çeker. Shepherd de takip eder. O sırada Stalin Kiev'e gelir. Bakar meydan boş bir iki bayrak asar. Kiev'i Stalin geri almıştır artık(!). General Shepherd Knime ise Berlin'e gizlice girmeyi başarır ve Hitler'in bekler. Fakat bu bekleyiş 2 yıldan uzun sürer. Daha sonra camdan bakar ki Hitler endişeli bir halde geliyor hemen saklanır. Führer alelacele çıkar, Shepherd de peşinden. Hitler sığınağa karısıyla girer, Shepherd de köstebeklerle Berlin Kazma Paktı'nı kurar. Onlara Hitler'in karısının etini önerir. Nihayet Shepherd sığınağa girer. Hitler'i tabanca ile vurur ardından yakar. Karısını da köstebeklere atar. Tarih göstermiştir ki, 2. Dünya Savaşını bitiren Stalin değil, General Shepherd Knime ' dır. General ise adını değişir savaştan sonra. General Shepherd Ayberk - Knime dır yeni adı. Şuan Nerede bilinmiyor fakat büyük bir orduyla Trump'a saldıracağını rivayet ederler.

De Ngesiz said:
1 Kasım 1942, Moskova...
General Shepherd ve Stalin, Hitler'i nasıl alt edeceklerini düşünürler. Shepherd ile Stalin tamamen zıt fikirler savununca Shepherd orayı terk eder. Kendisi ve 32 Shepist'i ile Kiev'e saldırır. Shepherd tek başına 3423 Nazi öldürmüştür. Öyleki Hitler orduları Rusya'dan yavaşça çeker. Shepherd de takip eder. O sırada Stalin Kiev'e gelir. Bakar meydan boş bir iki bayrak asar. Kiev'i Stalin geri almıştır artık(!). General Shepherd Knime ise Berlin'e gizlice girmeyi başarır ve Hitler'in bekler. Fakat bu bekleyiş 2 yıldan uzun sürer. Daha sonra camdan bakar ki Hitler endişeli bir halde geliyor hemen saklanır. Führer alelacele çıkar, Shepherd de peşinden. Hitler sığınağa karısıyla girer, Shepherd de köstebeklerle Berlin Kazma Paktı'nı kurar. Onlara Hitler'in karısının etini önerir. Nihayet Shepherd sığınağa girer. Hitler'i tabanca ile vurur ardından yakar. Karısını da köstebeklere atar. Tarih göstermiştir ki, 2. Dünya Savaşını bitiren Stalin değil, General Shepherd Knime ' dır. General ise adını değişir savaştan sonra. General Shepherd Ayberk - Knime dır yeni adı. Şuan Nerede bilinmiyor fakat büyük bir orduyla Trump'a saldıracağını rivayet ederler.

Shepherd'ın Tanrı olduğunu bilmiyordum :shock:

Afrandez said:
De Ngesiz said:
1 Kasım 1942, Moskova...

Shepherd'ın Tanrı olduğunu bilmiyordum :shock:

Hahaha, hiç güleceğim yoktu. Ama başarılı, lakin isim olarak sadece General Shepherd kullanman daha iyi olur..

Tanrı değilim paşam, :smile:

Hort hort hort, uyanın. Şimdi tarihin tozlu sayfalarına tekrar bir bakalım.

SSCB Aslında Nasıl Yıkıldı?

Öncelikle Stalin ile General Shepherd'ın arasının bozuk olduğunu unutmayalım. Büyük General Shepherd savaştan sonra ortadan yok oldu. Muttefikler ise tarihi kendine göre yazdı. General Shepherd de buna kızıp SSCB ye hesap soracağını ve Sovyetleri kurulduklarına pişman edeceğini Stalin'e bir telgrafla söyledi. Stalin doğal olarak zafer sarhoşluğu yaşıyordu, ve General Shepherd ile savaşmayı çok istiyordu. Bu yüzden bir alay etme telgrafı yolladı. Sonra gel Kiev de savaşalım dedi. Kiev diyerek General Shepherd'ı kızdırmaya çalışıyordu. Çünkü Shepistlere göre Kiev, Shepgrad idi. Fakat General Shepherd zeki biriydi, kaybedeceği bir savaşa girmezdi. Stalin sonrası liderlik çekişmesinde Kruşçev kazanıp herkesi şaşırttı. Aslında şaşılacak bir yanı yoktu bu olayın. Çünkü Kruşçev zaten General Shepherd'in bir casusuydu. Iste bu yüzden Stalin'i de hain ilan etti. Fakat Kruşçev den sonra General Shepherd bir türlü kendi adamlarını baş yapamıyordu. Derken tak Gorbaçov geldi. Gorbaçov SSCB yi bitirdi.

Buradan da anlaşılacaktır ki SSCB ye en büyük darbeyi General Shepherd vermiştir. SSCB kahramanını önce hain yapmış, ardından SSCB'ye demir yumruğu indirmiştir.

Ahaa hayal gücü mü ? Şu sıcak akşamda klavyemin başındayım hadi bakalım neler çıkacak..

Senee..... 1402. Büyük bir memlekette var idi bir heybet, koşar idi düşmana ilelebet. Bir sıçrarsa üç arşın, olmaz idi kimse ona karşın. Boyu var idi 3 metre lakin kendisi bilmezdi nedir secde.O bir Paşa-i Osmanlıydı ve çok da küfür-i bazdı.
Gözleriyle düşmanı 30 metreden delmekte yalnız bir gözü şaşı diğeri ise yarım görmekte. Bakarsa görmez, görürse bilmez, bilirse de söver dinlemez. Kendisi Yılmaz Yıldırır, Yıldırandır. Beyaz değil Bayezdir, Bayeziddir. O , Yıldırım Bayeziddir.

Devamını yazmaya üşendim.

Osmanlı devleti M.Ö 749 yılında Lalaitha namındaki bir ayyaş (  :razz: :razz: :dead: :facepalm: :ohdear: ) tarafından Sivas'ta kurulup sınırlarını 4.6 milimetreye kadar genişlemiştir . Ondan sonra sıra sıra tahta geçen yoldaşları :razz: Wuutrat , İşPara Alp ve Tolkienişte devletin sınırlarını on dört kıtaya (???) kadar büyüttü . Hatta o zamanın en güçlü devletleri olan Roma , Pers ve Çahna gibi milletleri de defalarca kez mağlup etmişlerdir . Fakat onlardan sonra KroŞovalye namındaki güçlü bir şovalye gelir !!! Elinde altın kaplamalı kargısı ve elmas işlenmiş kalkanı kafasında zümrüt miğferi ve yakuttan zırhı ile Okey masasına oturup ezici bir şekilde kaybederek rakiplerine ne kadar iyi poker oynadığını kanıtlamıştır bununla padişah Tolkienişte efendi han bey hazretlerinin dikkatini çeker . Hatta kroşovalye'nin kargı kullanması onun gözüne girer ve bu yüzden padişah kör kalır . o günden bu güne tüm osmanlı vatandaşları tolette gazete okuyarak müslüm gürses dinlemektedir  :fruity: :fruity:

Bu tarih çarpıtma değil, saçmalama olmuş...

1913 yılında Hitler, Stalin, Lenin, ve Trotski o sırada yaşadıkları Viyana'da buluşup ve aralarında dünyayı nasıl fethedecekleri konusunda anlaştılar. Fakat işin uygulama kısmına geçemeden Büyük Savaş çıktığından planı uygulayamamışlar. Savaş sırasında Stalin; Lenin ve Trotski'yle konuşup Hitler'e kazık atma aşamasına geçer. Savaş sonunda Almanya yenilince Hitler bir ara Viyana'ya gitmiş, ve orada onların komple Rusya'ya gidip savaştıklarını öğrenmiş. "Bana kazık attılar" diyerek dünya fethine tek başına başlama kararı almış. Stalin savaşı kazandıktan sonra Lenin ve Trotski'ye de kazık atarak kendi fetih politikasını uygulamaya koymuş. Lenin ve Trotski bunun üzerine Hitler'e gidip ona Stalin'i nasıl yenebileceğini anlatır. Tabi Hitler de Stalin gibi hırslı olduğundan bilgiyi alır almaz bu ikiliyi SS birliklerine atar ve tek başına Moskva'yı basar. Stalin Hitler'i görünce der ki "teke tek". Hitler de "gel vs" diyerek karşısındaki düşmanı bir güzel kışkırtır. Sonucunda ikisi de bir yolunu bulup aynı anda birbirlerini öldürür. Dünya da böylece ABD'ye kalmış işte...

Ulan totomu satsam şu Lalagrad'ı yine kabul etmezsiniz. :lol:. Sivas değil, ben kurduysam Lalagrad dır orası.
Kro Şövalye tarih çarpıtma değil de, yeni bir tarih olmuş. Bi de şu yoldaşlarda kızıl kadroyu saydın galiba, fakat Afrandez nasıl olmaz :grin:. (Kudur Afrandez :razz:)

Afrandez hayret bunda Hitler Arjantin'e kaçmıyor. :razz:

120427,oluhelvasi.png

Back
Top Bottom