Talimci kitabını yanlışlıkla pazara satmışım haberim yoktu tekrar nasıl alabilirim?

Users who are viewing this thread

Bununla ilgili çözüm bilen varsa yaşayan varsa yazabilir mi? Kitap tüccarlarına baktım bulamadım. Onlara geri gitmemiş. En son pazar satışlarıma baktım muhtemelen çoktan yenilenmişler bulamadım.

nasıl oluyor o detaylı açıklar mısın oyunu 10k+ oynadım ama hiç hile kullanmadım sanırım hile ile bakıyorsun anladığım kadarıyla

Benim ilk defa başıma geliyor böyle bişey sebebide litdum diplomasi modunu oynuyorum 1k günü geçtim muhtemelen yanlışlıkla erzak dışında sat seçeneği falan oluyo ya farkında olmadan ona basıp her şeyi sattım çünkü envanterimde kergit okları vardı 3 stack ve kergit yayı vardı onlarda kaybolmuştu

Aaaa arkadaşlar biri gerçekten yardım edebilir mi 4. litdus diplomasi modunu oynuyorum aynı şeyi tekrar yaşadım fakat yanlışlıkla bir şey saatmadığıma yüüüzde yüz eminim 6 sıra ekmek vardı erzak olarak ve durduk yere kendi kendine kaybolmuş sebebi nedir? yani 6x3 ten 18 tane ekmeğim vardı envanterimin en sonundaki 6 sırada ve durduk yere kaybolmuş bu bug mı ne saçma bişey bu ?

nasıl oluyor o detaylı açıklar mısın oyunu 10k+ oynadım ama hiç hile kullanmadım sanırım hile ile bakıyorsun anladığım kadarıyla
Dostum. Oyuna girerken hileleri aktif edip öyle gir. Sefer haritasındayken "Ctrl+é" tuşuna bas. Oradan kamp menüsüne girince oyundaki bütün eşyaların olduğu ekrana gideceksin. Oradan istediğin itemı bulup al. Eğer hile gibi olsun istemiyorsan bir miktar parayı boşa harca, satın almış gibi olursun.
Aaaa arkadaşlar biri gerçekten yardım edebilir mi 4. litdus diplomasi modunu oynuyorum aynı şeyi tekrar yaşadım fakat yanlışlıkla bir şey saatmadığıma yüüüzde yüz eminim 6 sıra ekmek vardı erzak olarak ve durduk yere kendi kendine kaybolmuş sebebi nedir? yani 6x3 ten 18 tane ekmeğim vardı envanterimin en sonundaki 6 sırada ve durduk yere kaybolmuş bu bug mı ne saçma bişey bu ?
Dostum, ordun ve sen aç biil aç mı o kadar sefere çıkıyorsunuz? O kadar asker ordundaki erzakları tüketiyor, ondan dolayı envanterinden eksiliyor. Eksilmemiş olan diğer erzaklara bakarsan "23/50" gibi değerler görürsün; bu da o esnada o erzağın bir kısmının tüketildiğini gösteriyor.

Back
Top Bottom