Taleworlds Responders Academy - [Yeni Nesil]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Beyler ilgilendiğiniz koulardı buraya "talibim" diyerek değil, anasayfadaki kategorilerinizi bana PM olarak gönderiniz.

Ayrıca Klei haklı. Bende oyunu almadım. Bana gelen PMlerin yarısı SP ile ilgili. Mecbur geri çevirecektim.  :smile:

Evet arkadaşlar sorum M&B 1.011 Wedding Dance'den
Sway of Foment da bir leydi var Lady Jessica diye.onla ilişkilerimi arttırdım ve bana ladies token adında bir kağıt verdi ve o kağıdı korumamı istedi.sonra ben imperial palace'de dinlenirken bir şövalye bana düello teklifinde bulundu(görevle alakalı olarak)düelloda onu art arda yendim ve sonra ekranda Lady Jessica yazdı.Sonra onun yanına gittim ama görev devam ediyor.
Tam olarak ne yapmam gerektiğini bilen var mı :?:

Forumda yeniyim biliyorum,ben de katılabirilirmiyim
TED' lise  bölümünde okuyorum sanırım çoğunuz oranın inglizcesinin çok iyi  olduğunu biliyorsunuzdur

Basturhan said:
Forumda yeniyim biliyorum,ben de katılabirilirmiyim
TED' lise  bölümünde okuyorum sanırım çoğunuz oranın inglizcesinin çok iyi  olduğunu biliyorsunuzdur

Responder olmak için ingilizcenin çok iyi olmasının bir önemi yok.. zaten çok fazla ingilizce bilen var. Haa dersenki ben hepinizden farlıyım Latince ve Klasik Yunanca biliyorum dersen o zaman düşünürüz :grin: :grin:

@arti arada gitti galiba, enyse vazgeçtim.
Konu güncel değil! Ama akademimiz etkin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom