Taleworlds Futbol Platformu (Günün maçları, yorumlar ve tahminler)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
brn280 said:
12 yaşında ki çocuk olayı nedir ? Bilen varsa söyleyebilir mi ?

12 yasındaki çocuk geliyor taraftara küfür ediyor sonra bıçaklanıyor.Güne kötü olarak damga vuran tek şey bu.Hayvanlık bu yapılan küfür edildiyse edildi abi.En kötü vurursun tokatı ama bıçaklamak ne demek lan.

Flecha said:
brn280 said:
12 yaşında ki çocuk olayı nedir ? Bilen varsa söyleyebilir mi ?

12 yasındaki çocuk geliyor taraftara küfür ediyor sonra bıçaklanıyor.Güne kötü olarak damga vuran tek şey bu.Hayvanlık bu yapılan küfür edildiyse edildi abi.En kötü vurursun tokatı ama bıçaklamak ne demek lan.
Öyle değil. Durduk yere arabanın üzerine çıkan adam sırf Fenerbahçe forması giydi diye adam bile bıçaklar. Ki bu Fenerbahçe'nin as başkanın oğlu ise. İşin içinde art niyet var. Hepsi kromaganda.

*

Metrobüs durağında Şükrü Saraçoğlu stadına gitmek için bekleyen bir grup Fenerbahçe taraftarına, gözü dönmüş Galatasaraylı holiganlar saldırdı.

Saldıran Galatasaray forması gitmiş holiganlardan birisi cebinden çıkardığı bıçakla Fenerbahçe As Başkanı Şekip Mosturoğlu'nun oğlu Batu Mosturoğlu ve 12 yaşındaki küçük Fenerbahçe taraftarı Doğukan İşcan'ı yaraladı. Olay yerine gelen polis ekipleri yaralanan fenerbahçelileri ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

Batu Mosturoğlu'nun tedavisinin ayaküstü yapıldığı fakat 12 yaşındaki minik taraftarın tedavisinin halen devam ettiği bildirildi.

İHA Haber

Kahrolsun Gdo'lu ürünler artık 12 yaşındaki çocuklardan hacı sakalı çıkıyor !

Yaşını ne yapacaksınız? 12 yaşındaysa Tüh ya diyip, 19 yasındaysa, iyi bişey olmaz mı diyeceksiniz? Bu yapılan tam şerefsizliktir. Hangi takımdan olursa olsun. Sonuçta bu fotbol, insan hayatını tehlikeye atacak kadar değerli değil.

Tebrikler,böyle kavgalar olmamalı futbol hayat değil eğlence olmalı.Ben fener taraftarıyım seneye artık. =)

Flecha said:
525787_295541187200598_212374002183984_659861_815180028_n.jpg

Buna bile gol diyor ya Fener taraftarı hiç bir şey demiyorum ya...
Top elden çıktı mı bir kere ?

Çirkeflik yapma. Elden çıkması değil orada dikerken ayaktan çıkması gerekiyor ama ayaktan çıkacak diye önünde bile duramazsın kalecinin.

Flecha said:
525787_295541187200598_212374002183984_659861_815180028_n.jpg

Buna bile gol diyor ya Fener taraftarı hiç bir şey demiyorum ya...
Neyin kafasını yaşıyor bunlar ya? ahahah.

577103_369012099824158_146595108732526_897962_1494247044_n.jpg
Oldu da. Gerçi elektrikleri kapatıp, saha zemininde fiskiyeleri açarak engellemeye çalıştılar ama olsun lsajdlkasd.

Ben bir Fenerbahçe SK taraftarı olarak;

Galatasaray'ı gönülden tebrik ediyor,
Fenerbahçe'mle onur ve gurur duyuyorum...

Galatasaray, çok büyük uğraşlar vererek Süper Final'e avantajla girdi.
Fenerbahçe ise Süper Final'de kendini şampiyonluğa ortak etti.
Kupayı kim kazanırsa kazansın bir şeyden emindim.
Maçı kazanan takım kupayı haketmiş olacaktı. Fakat şöyle bir şey de vardı ki, beraberlik de Cimbom'a yarıyordu. Değerlendirdiler, en büyük onlar yani ne diyelim şimdi?

Fenerbahçe'me gelince... Sen büyük camiasın Fenerbahçe, her sene şampiyon olacak değilsin. Özellikle bu sene, düşürülecek, düşürülmeyecek derken adam gibi transfer yapamadık, hatta Santos ve Lugano gibi iki önemli oyuncumuzu kaybettik. Ki ben Luyici'mi (Lugano) çok severdim yani... Sağlık olsun. Fenerbahçe onca iftira ya da iftira değilse bile laf kalabalığı ve şafşatanın arasından sıyrılıp final oynadı. Kupada da finalde. Türkiye'nin en iyi takımı yine Fenerbahçe'dir. Çünkü iki müsabakada da finale çıkmayı başardı. Kupayı kazanırsa taraftarını en azından daha mutlu edecektir elbet. Fakat benim için önemi yok. En azından, her sene şampiyonluğa oynayan bir takım kupayı almasa da olur bence sorun yok.

Haricinde, Avrupa'da boy gösterecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. İyi performans bekliyorum. Şampiyonlar Ligi Kupası, UEFA Kupası bekliyoruz. Cimbom, Kanarya, Bursa, Beşiktaş, Trabzon farketmez. Türkiye'nin gücünü gösterin.

sabri ^.^
maçta şu adam oynayıp fenerli taraftarları vuraydı :/
gs-sampiyon-oda1.jpg

gassaray bi de soyunma odasına imza atmış.
fb-gs-tahta-49731_501.jpg

Klaups Chamask said:
Çirkeflik yapma. Elden çıkması değil orada dikerken ayaktan çıkması gerekiyor ama ayaktan çıkacak diye önünde bile duramazsın kalecinin.
Çirkeflik yaptığım falan yok. Semih önünde durmadı hem önünden geçti Muslera'da topu Semih'in önüne bıraktı. Yanlış mıyım ?

Elrohir Oronrá said:
Klaups Chamask said:
Çirkeflik yaptığım falan yok. Semih önünde durmadı hem önünden geçti Muslera'da topu Semih'in önüne bıraktı. Yanlış mıyım ?
Geçmişi değiştiremeyeceğine göre pozisyonun konuşulmasında bir beis yok. Bu pozisyonu kırk yıl konuşsak GS yine şampiyon. Hakem senin dediğinin aksine topu Semih'in müdahale ile aldığını zannediyor olabilir. Halbuki Muslera resmen topu Semih'in önüne bırakmış. Dikkatsizlik. Yıllar önce Simoviç yabancı bir takımla maç sırasında ceza alanı dışındaki adamın kafasına degaj atmış, top kaleye girip gol olmuştu. Ama o yabancı hakem de olayı görmediği için müdahale var zannedip gol vermemişti. Adam kafasına yediği degajla kaldıydı.

İyi bakın. Fanatikleşmeden cevap verin.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wINz4j8VoFc#t=39s

Futbol Kuralları : 103 veya 113. kural tam hatırlamıyorum ikisinden biri. Kaleci degaj halindeyken yani o aksiyon halindeyken kaleciyi engellemek fauldür.
http://webtv.hurriyet.com.tr/4/32212/20541619/1/-gol-degil.aspx

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom