[TAF] Turkish Attack Force - Klan Kapatıldı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Pandemona said:
Acaba psycho diye biri gerçekte var mı yoksa buda cyclone mu  :lol:

bumu forum kuralını hatırlatmak ne güzel hatırlatıolar kuralı :grin: Her foruma bu kural hatırlatıcılarını koymak lazım :grin:

Beyler lütfen kavga etmek yerine barışmakta çözüm arayın, azıcık turancılığı benimseyip birleşmek yerine hep kavga etmeyi bırakın.
Bu konuyu kilitleyip yeni bir konu açmak zorunda bırakmayın.
Ayrıca mevlana nın yedi öğüdünü unutmayın,
*Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol

*Şevkat ve merhamette güneş gibi ol

*Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol

*Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol

*Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol

* Hoşgörürlükte deniz gibi ol

* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol

Karşılıklı olarak bunu gerçekleştirelim, Barış ya BARIS

CaTheSniper klana katılmıştır.

Kleidophoros beni istediğin kadar banla,15 tane tarayıcım var,62 tane msnem var,hepsi dolsa bile superonline ararım,ip toptan sıfırlarım ve arş-ı âlâya yücelirim. Senede bir gün bile buluşabileceğim bir sevgilim yok, bu yüzden bilgisayar başında saçma sapan işlerle uğraşıyorum ve insanları rahatsız ediyorum. Saygılar.

desparados said:

Kleidophoros beni istediğin kadar banla,15 tane tarayıcım var,62 tane msnem var,hepsi dolsa bile superonline ararım,ip toptan sıfırlarım ve arş-ı âlâya yücelirim. Senede bir gün bile buluşabileceğim bir sevgilim yok, bu yüzden bilgisayar başında saçma sapan işlerle uğraşıyorum ve insanları rahatsız ediyorum. Saygılar.

Hacked by Koyurtang  :smile:

Pandemona said:
desparados said:

Hacked by Koyurtang  :smile:
Ben her zaman cycloneyim diye söyledim ve nerde ben cyclone değilim dedim,belki harf hatası yapmıs olabilirim.İstediğiniz kadar isyan çıkarın,ya da laf atın bu klan sağlam olarak kalıcaktır.

Pandemona said:
PsYcHo110 said:
Ben CyClone,Psycho'nun hesabından bakıyorum foruma her zamanki gibi hergün forum ve üyeleri kontrol ediorum,kesinlikle bırakmadım ve bırakmam da,yeni gelen üyeler başvuru yapmış,ekleyin.

andac1907
[email protected]

rozabay
[email protected]

Chaos
[email protected]

:roll:

aaa bizim psycho cyclone çıkmış  :smile:

Oyunda görürsün benimle birlikte,o zaman da bu cyclone 2 hesapla oynıyor aynı anda dersin. :wink:

Bu arada Kleidophoros en çok üzüldüğüm,forumun yetkililerin senin gibi 10 yaşında ki velete adminlik vermeleri beni üzüyor,ban dışında başka yapabildiğin tek marifet bu sözleri okuyunca her zaman ki gibi ban atmak için kıcını yırtmak,sen rahat ol ben daha yeni başladım hesap açmaya :wink:

Pandemona said:
Ya çocuk git biraz arkadaş edin ya.
Herhalde bana arkadaş edinceğimi bana bir velet öğretmicek.Sen kimsin ki kendini admin zanneden,ama bu oyunu oynayan sayılı mallardan birisi. :smile:

Akşam akşam bu kadar güldürme beni,bas git once bir kız edin abaza :smile: Pardon gay olduğunu yeni öğrendim,kusra bakma duygularınla oynadım.

Pandemona said:
Bu adamlara bir çözüm yok mu yav  :???:
Mesaj yazmaman bir çözüm. :wink:

Kleidophoros yeni yöntem buldum,bunu öyle kolay banlayamassın ve de banlassan da yenileri hazırda bekliyor. :wink:

Klan Konusuna daha fazla saçma yorum yapmayın. Bundan sonra yorum yapanların her kim olursa olsun cezalandırılmasını istiyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom