Türk Askeri Suriye'de

Users who are viewing this thread

https://eksisozluk.com/askerleri-yakilirken-susan-halk--5258258?a=nice

İşte onu diyoruz ya. TAK yaptı diye hemen anti-Kürtçülük yapan, HDP binası basan andavallar neredeler? IŞİD canlı bomba patlatmış 14 şehit vermişiz tık yok başımız sağolsun, 2 askerimiz başlarından vurularak 2 askerimizse yakılarak idam edilmiş interneti yavaşlat kimse duymasın duyanlar da başsağlığı diliyor geçiyor. İkiyüzlülük farklı bir şey. İslamcı köpekleri hala daha koruyabiliyorlar.

Ana akım medyada bu askerler anlatılmaz diğerleri gibi. Evlenecekti, 2 aylık çocuğu vardı, 1 hafta sonra tezkeresini alacaktı gibi dramatik özel haberler göremeyiz muhtemelen. Çünkü onları İslamcılar öldürmüştür. Haber olsun diye verip geçerler.

O kadar tehdit videosunun ardından Türk askerini infaz ettikleri videoyu da çekmeyi IŞİD'e mümkün kılan hükumetimize, alakaları olmayan bir mesele için kurban verdiği canları da göz önünde bulundurarak tekrardan lanet ediyorum.
+ "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" kafasındaki içten pazarlıklı milletimize de bu videonun IŞİD'in ilk infaz videosu olmadığını, çok daha fazla vahşet unsuru içeren videoları olduğunu da hatırlatmak isterim. Ama tabi ölenler Türk değildi, ilgilendirmeyebilir.

Ya işte iletiyi saklıyor ama "göster bakalım ne zırvalamış bu denyo" diye de buton koyuyor.

Harbi sıktın artık gidip donanımhaberi falan trolle.

İşler iyice karıştı. Sabaha kadar bile yeni birşeyler çıkmasa olmuyor. Yakılan askerlerden birinin Facebook adresini bulmuşlar. Bayağı IŞİD sempatizanı bir profil. Şimdi video sahte miydi yoksa esir tutuldukları sürede bir şekilde girilip örgütçe mi değiştirildi belli değil. IŞİD'in içince yüzlerce Türk var bu biliniyor. Şifresini alıp rahatça değiştirebilirler. Öteki türlü yakılma olayı tamamıyla uydurma olabilir. Umarım bir numara çekmişlerdir de gerçek değildir, ne yazık ki düşün bir ihtimal.

https://www.facebook.com/fethi.sahin1

Görüntüler montajmış beyler yakma olayı yok, sabaha resmi bir açıklama gelir herhalde.

Umarım öyledir de AKP'nin kendi kurtarma çabasıyla yalanlaması değildir.

Ya, bir de Nordik ibo "montajmış" deyince inanmak da güç geliyor doğrusu. Çünkü bence inanmamak için neden arayacak kitleden birisin ibo, kusura bakma. Keşke bu tür olaylar hakkında bilgi alabileceğimiz bir basın olsaydı ama nedense hükümet bu olayın rapor edilmesini engellemiş durumda. E daha önce Işid'in esir aldığı askerlerimiz olduğunu da biliyoruz. Gerçek olmadığına inanmak için "montajmış beyler" lafından ötesi gerekiyor. Yoksa şehit olan insanların ölümünü bu kadar kolay hiçe sayarak hakaret etmiş oluyorsun.

Ben uydunet ile girebiliyorum ama diğer internet sağlayıcılarından sorun bildirenler olmuş. Güneş balçıkla sıvanmaz ama bu hükümet kesinlikle deniyor, videoları engelleme çabası da videoların gerçek olabileceği kanısını destekliyor.

Elrohir Oronrá said:
nordik ibo said:
Görüntüler montajmış beyler yakma olayı yok, sabaha resmi bir açıklama gelir herhalde.
Videoyu izledim görüntüler pek montaj gibi değildi. İsteyen olursa dm den atabilirim.

Baba yapmayın. Kimseye link filan atmayın. Ben soğukkanlı bir insan olduğum halde olaydan çok etkilendim. Bombok oldum.

İddia edildiği gibi montaj efekt filansa eğer, hayatımda izlediğim en gerçekçi filmdi. Umarım da öyledir.

Bi noktada eller beyaz oluyo? Cansız manken kolu gibi. Işidin stüdyosu var belki orada çekilmiştir. Çoğu kafa kesme videoları falan sahte. Ama erişim engellenince dedim 'noluyo lan' diye.. Büyük ihtimalle sahte..

Kararsiz_Atom said:
Elrohir Oronrá said:
nordik ibo said:
Videoyu izledim görüntüler pek montaj gibi değildi. İsteyen olursa dm den atabilirim.

Baba yapmayın. Kimseye link filan atmayın. Ben soğukkanlı bir insan olduğum halde olaydan çok etkilendim. Bombok oldum.
Aynen paylaşmayın sağda solda. Gördüğünüz yerde şikayet edin. Ben baya ettim facede paylaşanları.

Back
Top Bottom