SWADYA HAKKINDA BİLİNENLER(SİNGLEPLAYER+MULTİPLAYER)

gelecek rehber hangi krallık için olsun

• Nord Krallığı

Votes: 2 14.3%
  • Waegir Krallığı

• Sarranid Krallığı

• Kergit Krallığı

Votes: 3 21.4%
  • Rodok Krallığı

Votes: 5 35.7%

• Total voters
    14
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

SonSipahi

Veteran
SWADYA HAKKINDA BİLİNENLER
Singleplayer
1)Çoğu oyuncunun başlangıç noktasıdır.Ayrıca en kolay başlangıç noktasıdır çünkü ilk zamanlar sadece çapulcular olur
2)En çok toprağı olan krallıktır
3)Eski Kaldarya krallığı bu toprakları arasındadır(Başkent yüksek ihtimal Praven)
4)Çift elli kılıçları mehşurdur.Ayrıca ağır zırhları onları ölümsüz kılabilir.
5)En önemli askeri Swadyalı Şövalye…Ağır zırhları ve hücüm kabiliyeti yüksek atlarıyla tam bir Avrupa zırhlı atlılarını andırır
6)En özel silahları Battal kılıcı hem tek elli hem çift elli kullanılır(Fakat ne tek elli kadar hızlı ne çift elli kadar fazla vurur)
7)Bütün krallıklarla sınırı olan tek krallıktır.Kaldaryanın ortasındadır
:cool:Asker ağacı şu şekilde
Piyade:Swadyalı Acemi>Swadyalı Milis>Swadyalı yaya>Swadyalı Piyade>Swadyalı Çavuş
Okçu:Swadyalı Acemi>Swadyalı Milis>Swadyalı Avcı>Swadyalı Arbeletçi>Swadyalı Keskin nişancı
Süvari:Swadyalı Acemi>Swadyalı Milis>Swadyalı Yaya>Swadyalı Zırhlı Süvari>Swadyalı Şovalye
9)En zayıf noktası mızraklardır.Hatta bir efsaneye göre Rodok
Swadyadan korunmak için 2metre( :grin:)Mızraklar yaptırdı.(Bunduk Veluca yada Jelkalaya giderken size söyler bunu)

Multiplayer
1)Çoğu oyuncunun seçtiği bir krallık
2)Duello serverlarında çok sık kullanılır
3)Çoğunlukla Çift elli kılıçlar için seçilir
4)En uzun kargı bu krallıktadır(Büyük kargı:Silah erimi 240)
5)En zırhlı at bu krallıkta(Hücüm atı)
6)Sadece hem çift elli hem tek elli olabilen Battal kılıcı burda
7)Fakat kalkan bakımından pek iyi değil
:cool:Bloklama alanında ustalaşmak için genellikle bu krallık kullanılır

NOT:YANILDIĞIM VEYA YANLIŞ BİLGİ VERDİĞİM YER VARSA YAZIN AMA LÜTFEN HAKARET ETMEDEN YAPIN

Rodok:https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=354573.new#new

En uzun mızrak Rodok'ta adı Uzun Mızrak veya Pike. Büyük kargı mızrak değil bu arada :grin: Bir de 1000 dinarla hem av atı hem ağır kargı alabilen süvari tek svadya'da var. O yüzden gördüm mü direk svadya alıyorum. :grin:

erennuman_mb said:
En uzun mızrak Rodok'ta adı Uzun Mızrak veya Pike. Büyük kargı mızrak değil bu arada :grin: Bir de 1000 dinarla hem av atı hem ağır kargı alabilen süvari tek svadya'da var. O yüzden gördüm mü direk svadya alıyorum. :grin:

Fakat multiplayerda en büyük kargı swadyanın diye biliyorum yorumun için teşekkür ederim

Sancar Han'nın zırhı da bayağı şekil aslında, hile yapmadan alınamaması da onu bir ayrı güzel yapıyor.
Svadya'dan konu kralların zırhı meselesine döndü :lol:

erennuman_mb said:
Sancar Han'nın zırhı da bayağı şekil aslında, hile yapmadan alınamaması da onu bir ayrı güzel yapıyor.
Svadya'dan konu kralların zırhı meselesine döndü :lol:

İç içe rehber oldu fena mı :grin:

Back
Top Bottom