suno ladysi izola ile evlenemiyorum

Users who are viewing this thread

KOCAKCEM

Recruit
cok onceki konunun birinde de vardı bu evlenilebiliyomus diye ve ben evlenmek icin gereken tum sartları sagladım diger oyuncuların bahsettigi ancak bir sorum var dedigim zaman ailenizde kalıcı bir birlesme ile yer almam neyi gerektirirdi secenegi veya benzeri cikmiyor.

KOCAKCEM said:
cok onceki konunun birinde de vardı bu evlenilebiliyomus diye ve ben evlenmek icin gereken tum sartları sagladım diger oyuncuların bahsettigi ancak bir sorum var dedigim zaman ailenizde kalıcı bir birlesme ile yer almam neyi gerektirirdi secenegi veya benzeri cikmiyor.
Wedding Dance modu var bak onu dene. Evlenmek kolay ve daha çok seçenek var :smile:

Kardeş lordlarla felan evlenmek istiyorsan (İncili Arwa felan) diplomasi modu yüklemek zorundasın.

Sgt. Tlgklz said:
Cidden Wedding Dance modu her derde deva Diplomasi de neymiş peeeh.
Onun için M&B gerekmeyecek mi? Sadece birkaç özel özellikten ötürü mazide kalan bir oyunu oynamak gelişmiş bir versiyonuna göre ne kadar zevk verebilir?

Eğer taht talipleri ile evlenmek istiyorsan diplomasi modunu yüklemek zorundasın ki bu da yeni bir kayıt açmak zorunda kalacağın anlamına gelir.

Negatrm B. said:
Onun için M&B gerekmeyecek mi? Sadece birkaç özel özellikten ötürü mazide kalan bir oyunu oynamak gelişmiş bir versiyonuna göre ne kadar zevk verebilir?

Eğer taht talipleri ile evlenmek istiyorsan diplomasi modunu yüklemek zorundasın ki bu da yeni bir kayıt açmak zorunda kalacağın anlamına gelir.

Hayır yeni kayıt açmak zorunda değil warbandın save dosyasını diplomasinin save dosyasına atarsa sorun çözülür kaldığı yerden diplomasi moduyla devam edebilir

coco4565 said:
Negatrm B. said:

Hayır yeni kayıt açmak zorunda değil warbandın save dosyasını diplomasinin save dosyasına atarsa sorun çözülür kaldığı yerden diplomasi moduyla devam edebilir
Ama savede sıkıntı olur büyük ihtimal

Negatrm B. said:
Sgt. Tlgklz said:
Cidden Wedding Dance modu her derde deva Diplomasi de neymiş peeeh.

Yeni kayıt açmak zorunda olduğun anlamına gelmez. Ben Native'deki save'i Diplomacy'e bugsuz bir şekilde aktarmıştım hiçbir sorun da çıkmadı

Back
Top Bottom