Star Wars: Battlefront (3)

Users who are viewing this thread

Sgt.Frost said:
Betada bu haritada ımperıal fazla bastırırsa spawn kill falan yiyiyorsunuz. Fakat aslında sağdaki Walkeri oyun başında insanlar indirse rebel tarafının kazanması çok kolay. Kimse T-47 kullanarak walker indirmedi benim oynadığım oyunlarda. Bende video çektim hemen :grin:

senden daha çok star wars battlefront 3 videosu bekliyorum oynayamıyom bari izleyim

Sgt.Frost said:
Betada bu haritada ımperıal fazla bastırırsa spawn kill falan yiyiyorsunuz. Fakat aslında sağdaki Walkeri oyun başında insanlar indirse rebel tarafının kazanması çok kolay. Kimse T-47 kullanarak walker indirmedi benim oynadığım oyunlarda. Bende video çektim hemen :grin:

Battlefront II'de en büyük zevklerimden biriydi snowspeeder ile AT-AT avlamak. Diğeri de muhtemelen Geonosis'te AT RT ile Hellfire tank avlamaktı sanırım. AT-AT'ler ki bunlar Walker Assault'ta ana hedef eğer böyle kolay yok edilebiliyorsa, dengesizdir oyun.

Redstone Knight said:
Sgt.Frost said:

Battlefront II'de en büyük zevklerimden biriydi snowspeeder ile AT-AT avlamak. Diğeri de muhtemelen Geonosis'te AT RT ile Hellfire tank avlamaktı sanırım. AT-AT'ler ki bunlar Walker Assault'ta ana hedef eğer böyle kolay yok edilebiliyorsa, dengesizdir oyun.

Yok ben bunu yaparken kimse karışmadı noob serverda yaptığım için :grin:. Eğer düşman 2 üç kere sıkarlarsa fare işareti bayağı kayıyor ve bozuluyor.

İşbara Alp said:
betanin dosya boyutu kac gb?

10 gb fakat beta bitti.

Görüntü olarak iyi de oynanış olarak pek tad eklenmemiş videolasında gördüğüm kadarıyla.

Betasının bu kadar erken bitmesini beklemiyordum. 10gb yi kotadan kullanarak indirseydim fen söverdim sanırım EA ya.

Atmosfer(Efektler, sesler, modeller) çok hoş olmuş. Ara yüz falan beni benden aldı. Oyun otomatik low ayarlara almasına rağmen ilk oyunumda büyüledi beni grafikler. Ama her ne kadar Beta olsa da ve bu kadar iyi yorum yapsam da 180TL yi hak eden bir oyun değil.

Bir de şu wingsleri kullanmak çok zordu, takıma yarardan çok zarar veriyordum :lol:

Oyunun başından kalkmadım iki gündür. Çok iyi yapmışlar, büyük harita olan oyunları sevmem normalde ama buradaki atmosfer oynatmaya yetiyor.

History Head said:
Ya,
Battlefront II ne oynanırdı. Ne oynardık modlu haritaları küçükken. Şimdi oyunda grafikten başka birşey yok. Önceden çıkarılması planlanan (EA tarafından değil tabii ki) Battlefront III'e bir bakın. Oyunda "herşey" var. Gezegenden uzaya starfighter ile çıkıp savaşma bile var yahu. Ana hikaye var, tüm karakterler var (jar jar binks var be). Grafikler idare eder. Ama 2008'de çıkacakmış öyle bakın. Ki ona rağmen süper. İşte o çıkacak olup da iptal edilen zavallı oyun:

Belki de Jedi Academy'den sonra çıkmış en iyi Star Wars oyunu olacaktı.
Kaldı mı Jedi Academy'cilerden ya :O

Back
Top Bottom