Spde piyade olarak oynamak

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunu single player modunda hiç piyade olarak oynayan var mı? Ben daha önce oynayan pek görmedim ama bence zevkli olabilir, oynayan arkadaşlar varsa tüyo verebilir mi?

Hahah şu ara aklıma zalim biri olmak var oyunda eşkiya takılmak nasıl olurdu acaba? Robin Hood takılmak istiyorum.. Tüccarların elindekileri alıp köylülere bağış yapmak istiyorum... Karanlık bir sis gibi çöksem şu krallıkların tepesine :grin: Deneyen var mı?

ReAdy2die said:
Hahah şu ara aklıma zalim biri olmak var oyunda eşkiya takılmak nasıl olurdu acaba? Robin Hood takılmak istiyorum.. Tüccarların elindekileri alıp köylülere bağış yapmak istiyorum... Karanlık bir sis gibi çöksem şu krallıkların tepesine :grin: Deneyen var mı?
Gerçekten güzel olurdu.Acaba öyle bir mod vamı ? Haydutlardan olurduk,kervan yağmalıyıp krallıklara düşman olurduk  :smile:

ReAdy2die said:

ben denedim: sonuçta karşına 3 veya fazla bot grubu ile karşılaşırsan piyade işe yaramıyor.Ama eline çift elli balta alıp atları doğramak ayrı tabi  :smile:

berkehan09 said:
Gerçekten güzel olurdu.Acaba öyle bir mod vamı ? Haydutlardan olurduk,kervan yağmalıyıp krallıklara düşman olurduk  :smile:
Açıkçası buna uygun bir modül varsa bende denemek isterdim.. Adım adım tüm haydutların saygı duyduğu eşkiya lideri olmak sarardı doğrusu :grin: Yada onlarla birkaç kale ele geçirip krallıkları bezdirmek ve onları bozguna uğratıp vergiye bağlamak :grin: Düşün her çete yol kesse para toplasa ve senin bütçende gözükse ne kadar para o kadar haydut olsa koca coğrafyayı eşkiyalar sarsa.. Oy oy çok hayal kurdum galiba pardon.. :grin:

Neyse ben bi "soysuzlar çetesi" kurayım ilerki oynumda zorluklarla karşılaşmak daha eğlenceli olur sanırım.. :smile: Desert bandit ve Step Banditleri temin edebileceğim yerler olsaydı keşke artık lordların yüzünü gözünü dağıtmaktan başka çağre kalmıyor sanırım..

Öyle bi mod olsa gerçekten şahane olurdu ya.
Düşünsenize büyük bi eşkiya çetesinin liderisin kervan yağmalayıp köy ele geçireceksin :grin:

Ben ilk Rodoklarla devam etmeye karar verdiğimde piyade olarak oynadım. Açıkçası atlı olarak oynamaktan daha keyifli geldi. Özellikle maksimum zorluk seviyesindeyken piyade olarak oynamak daha çok çeşitlilik sunuyor. Ön saflarda yerini alıp ilk saldırıyı savuşturmaya yardımcı olabiliyorsun, orduyu doğru manevra ettirerek düşmanı ikiye bölebiliyorsun, kendini daha fazla savaşa dahil hissediyorsun.

Ama bunun yanında görüşün daraldığı ve hareket hızın düştüğü için durum farkındalığın azalıyor, liderden ziyade bir başka asker konumuna daha yakın hale geliyorsun. O yüzden eğer savaşa dahil olmak istersem piyade olarak oynuyorum, yk eğer liderlik etmek istersem atın üzerinde durup savaş alanını dikkatlice izleyip komutlar yağdırarak sadece komutan vazifesini yerine getirmeye çalışıyorum. At üzerindeyken genellikle tek bir kılıç sallamışlığım olmuyor.

ReAdy2die said:
Ben Denedim Süper Oluyor

piyade isteyen eline balyoz yada çift elli büyük balta alsın. sonra ok-yay, arbalet yada fırlatmalı silah alır. boşluk kalırsada en iyi seçim kalkan olur. piyade en riskli asker tipi çünkü ne okçu gibi uzaktan dalıyon ne de atlı gibi vur kaç yapıyon.

Piyade olup kergitlerle savaşmayı bi denesenize :grin: Adamlara yetişirseniz haber verin :grin:
Edit: Oyunu zevkli daha hale getirmek istiyosanız saçma sapan silahlar alın. Mesela atınız yine dursun ama silah olarak kara dirgen, orak ve sopa alın

Black Champion said:
Oyunu zevkli daha hale getirmek istiyosanız saçma sapan silahlar alın. Mesela atınız yine dursun ama silah olarak kara dirgen, orak ve sopa alın
Çok sağ ol ya :grin: Zaten herkes %50 zorlukta,sadece çapulcularla oynuyor :grin: %144 zorlukta çık bakalım Swadya'nın karşısına...

RequesT said:
Black Champion said:
Oyunu zevkli daha hale getirmek istiyosanız saçma sapan silahlar alın. Mesela atınız yine dursun ama silah olarak kara dirgen, orak ve sopa alın
Çok sağ ol ya :grin: Zaten herkes %50 zorlukta,sadece çapulcularla oynuyor :grin: %144 zorlukta çık bakalım Swadya'nın karşısına...
Arkadaşım eğer oyunu gerçekten iyi oynuyosan max zorlukta da farketmez.  Ben 25 leveldan sonra bu silahlarla oynamaya başladım full zorlukta. Yani yapan yapıyo hacı :grin:

ReAdy2die said:
berkehan09 said:
Açıkçası buna uygun bir modül varsa bende denemek isterdim.. Adım adım tüm haydutların saygı duyduğu eşkiya lideri olmak sarardı doğrusu :grin: Yada onlarla birkaç kale ele geçirip krallıkları bezdirmek ve onları bozguna uğratıp vergiye bağlamak :grin: Düşün her çete yol kesse para toplasa ve senin bütçende gözükse ne kadar para o kadar haydut olsa koca coğrafyayı eşkiyalar sarsa.. Oy oy çok hayal kurdum galiba pardon.. :grin:

Neyse ben bi "soysuzlar çetesi" kurayım ilerki oynumda zorluklarla karşılaşmak daha eğlenceli olur sanırım.. :smile: Desert bandit ve Step Banditleri temin edebileceğim yerler olsaydı keşke artık lordların yüzünü gözünü dağıtmaktan başka çağre kalmıyor sanırım..
Gerçekten güzel olurdu :grin: Acaba böyle bir mod varmı ? Yoksa da yapabilecek birileri ?

Black Champion said:
RequesT said:
Black Champion said:
Arkadaşım eğer oyunu gerçekten iyi oynuyosan max zorlukta da farketmez.  Ben 25 leveldan sonra bu silahlarla oynamaya başladım full zorlukta. Yani yapan yapıyo hacı :grin:
Aga yalnız 1 levelde eline alırsan sopayı vurana kadar ölürsün :grin:

Back
Top Bottom