[SP] Khergit Warriors

Users who are viewing this thread

Leopold

Recruit
Khergit Warriors
Bu Modda Ne Var?:
Not: France Scenario isimli modumu büyültmeye karar verdim. Bu yüzden çıkış tarihi uzayacak. Ancak sizlere bir hevesle başladığım mini modumu sunmak istedim. Beğenen oynar, beğenmeyen oynamaz.

Peki Bu Modda Ne Var?
[*]Khergit Hanlığının rengi kırmızı oldu.
[*]Khergit Hanlığı troopları baştan sona düzgün ve beğeneceğiniz bir şekilde düzenlendi.[Çıplak Asker yok.]
[*]Köylerden alınan asker sayısı artırıldı.
[*]Bozkır haydutlarının sayısı arttı.
[*]Khergit Hanlığının yeni troopları güçlendirildi.
[*]Turnuvalarda kazanılan para miktarı arttırıldı.
[*]Bozkır haydutlarının gruptaki asker sayısı artırıldı. Özellikleri güçlendirildi.
[*]Ordudaki askerlerin yemek yeme oranları değiştirildi.
[*]Zorluk olması için verilen görevlerin tamamalanma süreleri kısaltıldı. Örneğin 30 günde tamamlanabilecek bir görevi 10 gün içerisinde tamamlamanız gerekmekte.
Trooplar ve Resimler:
epzErm.jpg

KnMjPM.jpg

ekBE4W.jpg

wz5n8Y.jpg

KrMEW7.jpg

KljEoJ.jpg

Kd38jD.jpg

wz5avj.jpg

xJA35Q.jpg

Çıkış Tarihi:
Bu sefer sizi fazla bekletmeyeceğim. Bazı ufak tefek ayarlardan ve bakımlardan da geçirdikten sonra modu sizlere sunacağım. Kesinlikle bu hafta içinde-yoğunluma göre gün değişebilir-herhangi bir gün modu yayınlayacağım. Bekleseniz bekleseniz Perşembe gününe kadar beklersiniz.

kardeş böyle tek tek bütün factionları değiştireceğine hepsini birleştir daha iyi bu arada modelleme öğrenip oyuna en azından bir kaç yeni şey ekleyebilirsin bir sorun olursa yardımcı olabilirim

Başarılar!

Güzel Çalışma Olmuş Hele Askerlerin Zırhlarını Adını Değştirmen Ama Türkçe Yapsan Daha Güzel Olabilirdi..

Yorumlarınız için teşekkürler. İsimlerini bir türlü Türkçe yapamadım. Şu birkaç günlük bakım sürecinde onu ayarlamaya çalışacağım.

Leopold said:
Yorumlarınız için teşekkürler. İsimlerini bir türlü Türkçe yapamadım. Şu birkaç günlük bakım sürecinde onu ayarlamaya çalışacağım.
Sanırsam adlarını şöyle Türkçe yapabilirsin : Oyunun kurulu olduğu yerden senin modunun klasörüne gir.Sonra ordaki ''languages'' dosyasına gir ve Tr dosyasını aç.Ordan da ''troops'' dosyasını birlikte aç yapıp not defteri ile aç.En son olarak da ordan kergit askerlerini bul ve adlarını değiştir.

Yorumunuz beni çok mutlu etti. Bende daha iyi şeyler yapmak istiyorum ama elimdeki imkanlar bunlar. Bu işlerde yeniyim. Şu aralar wings3d ile bir şeyler yapmaya başladım.

Bu arada bakım sürecinde yaptığım yeniliklerden bahsedeyim.

[*]Bozkır haydutlarının gruptaki asker sayısı artırıldı. Özellikleri güçlendirildi.
[*]Ordudaki askerlerin yemek yeme oranları değiştirildi.
[*]Zorluk olması için verilen görevlerin tamamalanma süreleri kısaltıldı. Örneğin 30 günde tamamlanabilecek bir görevi 10 gün içerisinde tamamlamanız gerekmekte.

Bunun dışında yenilikler yapmaya çalışıyorum. Yarın veya Cuma günü mini-mod hazır olacak.

Madem yenisin, kendini geliştiripte bu modu yapmaya başlasaydın hani bizde değişik bir mod görmüş olurduk.

Kergitlerin ana özelliği atlı ve hızlı olmalarıydı. Şimdi sen böyle yaparsan sahip olduğu özellikleri yitirecek. Ayrıca Khergit Hunter'ın kafasındaki hiç uymamış ve okçular khergit askerlerinden çok sarranid askerlerine benziyor.

Başarılar güzel bir çalışma fransa senoryasunu çıkarmanı bekliyorum modların çok güzel ilerde iyi yerlere gelceğinden eminm :smile:

Teşekkür ederim. Şu aralar modelleme alanında çalışmalar yapıyorum yeni kılıçlar, zırhlar yaparak modumu zenginleştireceğim.

Sana tavsiyem diplomcy modunuda ekle güzel olur.....
İstersen başkam moddaki itemleri alabilirsin tabi izin alman gerek...

Back
Top Bottom