[SP] Kardeş Kanı | Mod İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Atlı Okçu said:
Black Dead said:
Atlı Okçu said:
Aksilikler üst üste geliyor. Bilgisayar en baba virüslerden birine takıldı. Yedeğim de nasıl olduysa silindi. Şu an formattan sonra tarama yapıyor program. İnşallah kurtarabilir.
Eğer dosyalar falan kaybolduysa , bilgisayar TEMP profil açmıştır.Düzeltilebiliyor yani.
Yok uzantısı .ccc oldu. Mesela troops.txt.ccc yazıyor. Üzerinde de değişiklik yapamıyorum.
Uzantıyı değiştir

ahmetonurulusoy said:
Atlı Okçu said:
Black Dead said:
Atlı Okçu said:
Aksilikler üst üste geliyor. Bilgisayar en baba virüslerden birine takıldı. Yedeğim de nasıl olduysa silindi. Şu an formattan sonra tarama yapıyor program. İnşallah kurtarabilir.
Eğer dosyalar falan kaybolduysa , bilgisayar TEMP profil açmıştır.Düzeltilebiliyor yani.
Yok uzantısı .ccc oldu. Mesela troops.txt.ccc yazıyor. Üzerinde de değişiklik yapamıyorum.
Uzantıyı değiştir
Denedim. Dosya vefat.

Şu an çok ekstra bir çözüm yolu bulamadığım taktirde, ki muhtemelen Dönmez bundan sonra, Kardeş Kanı Mod'a veda ediyoruz. Altı aydan sonra böyle bitirmek istemezdim elbette. Format da attığımız için sistem geri yükleme de yok. Sanırım V1 bitti şu anda. Konuyu açık bırakıyorum, hani olur ya, belki bir çözüm yolu söyler biri. V2'nin biraz geriden yedeği var. Konuyu hemen açmam sanırım. Ayrı konu açacağım, çünkü isim değişecek, tarih sabit olacak vs. Vs.

Atlı Okçu said:
ahmetonurulusoy said:
Atlı Okçu said:
Black Dead said:
Atlı Okçu said:
Uzantıyı değiştir
Denedim. Dosya vefat.

Şu an çok ekstra bir çözüm yolu bulamadığım taktirde, ki muhtemelen Dönmez bundan sonra, Kardeş Kanı Mod'a veda ediyoruz. Altı aydan sonra böyle bitirmek istemezdim elbette. Format da attığımız için sistem geri yükleme de yok. Sanırım V1 bitti şu anda. Konuyu açık bırakıyorum, hani olur ya, belki bir çözüm yolu söyler biri. V2'nin biraz geriden yedeği var. Konuyu hemen açmam sanırım. Ayrı konu açacağım, çünkü isim değişecek, tarih sabit olacak vs. Vs.
Artık olan olmuş ama, Bir daha Mod yaparken Mod ilerlemesini bir Flaş Bellek, Cd, Dvd, Hafıza kartı, Yedek disk, Alternatif Bilgisayar veya bir İnternet sitesine yedeklersin umarım.

Nogay.San said:
Atlı Okçu said:
ahmetonurulusoy said:
Atlı Okçu said:
Black Dead said:
Atlı Okçu said:
Uzantıyı değiştir
Denedim. Dosya vefat.

Artık olan olmuş ama, Bir daha Mod yaparken Mod ilerlemesini bir Flaş Bellek, Cd, Dvd, Hafıza kartı, Yedek disk, Alternatif Bilgisayar veya bir İnternet sitesine yedeklersin umarım.
Yapmıştım zaten harddiske yedeğini. Dosya açılmıyor ve içi boş gözüküyor  :???:

Atlı Okçu said:
Seni kırarım kardeş.
:iamamoron:
Beni kırma kardeş :neutral: , Bâri Kergit Hanlığının bütünlüğüne gölge düşürme :ohdear: ;
Politik konuşursak, Kergit Hanlığı tam bir istikrar abidesi. Lordlar birbirleri için ne düşünürse düşünsün ortak düşmanlara karşı tek bir vücut gibi hareket ediyorlar.
:iamamoron:

Ruhu şad olsun, alfası çıkmadan biten modlardan. genç öldü, 1 yaşındaydı, bir çok hastalığa yakalandı, format gibi. ruhu şad olsun.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom