[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Harita Olmayacağını Size Kim Söyledi Ve Ayrıca Forumda Yokken Mancınık Ve Kuşatma Silahlarıyla Uğrşatım Fotolarını Yüklüyorum. :grin:

Teşekkkürler samurayahmet Ö.M atıyorum.

Ve Ayrıca Moda Kötü Diyen Arkadaş Ben Ortada Şuan Mod Göremiyorum ? Yeni Yapıyorum.Ve Her gün resim atıyorum.Ve Ayrıca İsmini Değiştirdim Diye Atmıyorum Şehir Resimlerini Bayraklar Açısından Atıyorum.

Moddb Sayfasından Şuan Eklenen Özellikleri Yazdım Buradan Resim Atmayı Düşünüyorum.Ve Ayrıca Güzel Özellkleri'de Yazacağım.

Sungurlar said:
Ayrıca dikkat ettim, Konstantinapolis yazmışsın, doğrusu; Konstantinopolis olacak. Düzeltebilirsin. :!:
Yazarken Dikkat Etmemişim Düzeltiyorum.İyi Forumlar.
Ve Ayrıca Oyun İçersindede Yanlışlık Yapmışım Teşekkürler Uyarı İçin.

samurayahmet said:
ÖM'den mesaj atacaktın? Bekliyorum.
Cümleleri Toparlıyorum Özür Dilerim Beklettim :grin:

Edit:Malesef Pasif Olacak Versiyon 2.0'da Aktif Olarak Çalıştırabilirim.

Yinede Çalıştırmaya Çalışacağım Nasıl Çalışabilir Diye Mantık Yürütmekteyim.

Ya Şunu anlamadım neden herkes Harita diye mesaj atıyor diğer olaylar gereksiz mi yani ?

Edit:Teşekkürler.

Black Dead said:
Ya Şunu anlamadım neden herkes Harita diye mesaj atıyor diğer olaylar gereksiz mi yani ?

Edit:Teşekkürler.
Diğer şeyler tabiki de gereksiz değil ama harita olmadan inandırıcı olmuyor pek ben o yüzden yazmıştım :smile:

Black Dead said:
Kardeşim diğer olaylar tabiki gereksiz değil, herkesin "harita" demesinin sebebi (aynı haritadan) sıkılmamızdan dolayı.
Edit: Oyun 1.158 ile uyumlu olacak sanırım?

Nasıl Yani Sürekli Kalelere Asker mi Gelmesini İstiyorsun ?

Edit: Onurumuz Düşünce Otomatik Bandit Gelmesini Sağlayabilirim Belki.

Black Dead said:
Nasıl Yani Sürekli Kalelere Asker mi Gelmesini İstiyorsun ?
Mount And Blade: With Fire And Sword oynadın ise, oyunda bir şehir veya kaleyi fethettiğin zaman oraya belli bir süre asker geliyordu. (Min-Max: 150 civarı) Belli bir süre sonra asker gelmiyordu, istersen sen koyabiliyordun yine. -Askerler kale garnizonuna geliyorlar idi.-

Black Dead said:
Oynamadım Ama Yinede Yapmaya Çalışırım Zor Göründü Şimdi :smile:
Haklısın :grin: Oyuna eğer askeri kamp yaparsan o özelliğe gerek kalmaz zaten. Çünkü asker toplamak uzun sürüyor. Ve Bayağı can sıkıyor.  :sad:

Sungurlar said:
Black Dead said:
Oynamadım Ama Yinede Yapmaya Çalışırım Zor Göründü Şimdi :smile:
Haklısın :grin: Oyuna eğer askeri kamp yaparsan o özelliğe gerek kalmaz zaten. Çünkü asker toplamak uzun sürüyor. Ve Bayağı can sıkıyor.  :sad:
Kesinlikle kalelere ve şehirlere asker toplamak çok can sıkıcı geliştirmesini saymıyorum bile.Askeri kamplar olursa güzel olur  :roll: :roll:.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom