[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Loskar said:
Sungurlar said:
Black Dead said:
Oynamadım Ama Yinede Yapmaya Çalışırım Zor Göründü Şimdi :smile:
Haklısın :grin: Oyuna eğer askeri kamp yaparsan o özelliğe gerek kalmaz zaten. Çünkü asker toplamak uzun sürüyor. Ve Bayağı can sıkıyor.  :sad:
Kesinlikle kalelere ve şehirlere asker toplamak çok can sıkıcı geliştirmesini saymıyorum bile.Askeri kamplar olursa güzel olur  :roll: :roll:.
Eğer Oyun Çok Kolay Olursa 2 Günde Bıkarsınız.Ben OTTOMAN modu yüklemiştim 1 hafta dayandım.sonradan sıktı.oyun ne kadar zor olursa o kadar ilgi çekici olur.

Edit:Oyunda Zaten Diplomasi 4.2 Var Asker Toplayıcı Gönderirsiniz . :grin:

Black Dead said:
Loskar said:
Sungurlar said:
Black Dead said:
Oynamadım Ama Yinede Yapmaya Çalışırım Zor Göründü Şimdi :smile:
Haklısın :grin: Oyuna eğer askeri kamp yaparsan o özelliğe gerek kalmaz zaten. Çünkü asker toplamak uzun sürüyor. Ve Bayağı can sıkıyor.  :sad:
Kesinlikle kalelere ve şehirlere asker toplamak çok can sıkıcı geliştirmesini saymıyorum bile.Askeri kamplar olursa güzel olur  :roll: :roll:.
Eğer Oyun Çok Kolay Olursa 2 Günde Bıkarsınız.Ben OTTOMAN modu yüklemiştim 1 hafta dayandım.sonradan sıktı.oyun ne kadar zor olursa o kadar ilgi çekici olur.
Kardeşim bu durum emin ol oyuna kolaylık katmıyor, zaten askeri kamplardaki askerler normal askerlere göre çok daha pahalı oluyor. Hilesiz biri için yine zor bir durum (hile yapanla için her türlü kolay) Bence askeri kampları yerleştirmen modunu daha çekici bir hâle sokacaktır.

Askeri Kampa Girince adammı gelicek yani bunu düşünücem.

Diplomasi 4.2 de 1000 dihrem'e 50 asker alabiliyoruz.

Black Dead said:
Askeri Kampa Girince adammı gelicek yani bunu düşünücem.

Diplomasi 4.2 de var :grin: 1000 dihrem'e 50 asker alabiliyoruz.
Aynen. Ama sen bunu biraz değiştir. 1000 dinara 10-20 arası birşey olsun.

Düzelticem Şimdi Modda Tek Olduğumdan Çok Zorlanırım Askeri Kamp Açısından kodcu olsa güzel olurdu modu 1 hafta daha uzatırsam belki asker kampı yapabilirim.

Black Dead said:
Düzelticem Şimdi Modda Tek Olduğumdan Çok Zorlanırım Askeri Kamp Açısından kodcu olsa güzel olurdu modu 1 hafta daha uzatırsam belki asker kampı yapabilirim.
Kod bakımından fazla bir bilim yok. Ancak tarih konusunda yardımcı olabilirim(senaryo için).

Sungurlar said:
Black Dead said:
Kod bakımından fazla bir bilim yok. Ancak tarih konusunda yardımcı olabilirim(senaryo için).

Oyunu Birazdaha Hikayeleştirmek için Yardımcı olabilirsiniz.Gurup kurmak istersende olur

Black Dead said:
Sungurlar said:
Black Dead said:

Oyunu Birazdaha Hikayeleştirmek için Yardımcı olabilirsiniz.Gurup kurmak istersen.olur
İstersen, Senarist olabilirim.

Arkadaşlar Moda Ek Olarak Yanan Oklar Eklenicek Ve Fiyatıda Makul Olacak  :twisted: :grin:

Yeniçeri_21 said:
Her modda bulunduğum öneri yi burdada söylemek istedim :smile: . Biryeri feth edince oraya 80-200 arası kendi kendine garnizon eklersen çok iyi olur :grin: . Başarılar.
Lütfen, öneri yapmadan konuya bir göz atınız. Diplomasi mod bulunduğu için istediğiniz kadar askeri alabileceksiniz! Tabii para karşılığında.

Kardeşim oyunlarda bile kolaya kaçıyosunuz çabala kral ol :grin:

Edit: Modun Senaryosu Yazıldı.Senaristimiz Gerçekten Çok Güzel Yazmış.
Edit: Yeni Resimler Geldi.

Black Dead said:
Kardeşim oyunlarda bile kolaya kaçıyosunuz çabala kral ol :grin:

Edit: Modun Senaryosu Yazıldı.Senaristimiz Gerçekten Çok Güzel Yazmış.
EDİT:YENİ RESİMLER GELDİ.
Teşekkür ederim, beğendiyseniz :wink:

Beğendim.Oyundaki İtemlerin Özellikleri Bittikten Sonra Haritaya Geçilecek.

İyi Forumlar!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom