[SP] Ertuğrul Gazi Modu [Yeni Fotoğraflar Eklenmiştir]

Users who are viewing this thread

her ipini koparan ertuğrul modu yapacağını iddia ediyor ama aylar geçiyor ortaya birşey çıkmıyor :grin:.çıksa bile buglu ve sorunlu oluyor .buda benim aşırı komiğe gidiyor :grin:

resad12 said:
her ipini koparan ertuğrul modu yapacağını iddia ediyor ama aylar geçiyor ortaya birşey çıkmıyor :grin:.çıksa bile buglu ve sorunlu oluyor .buda benim aşırı komiğe gidiyor :grin:
Bana bak bu adamlar bişey yapmaya çalışıyorlar ve eğer senarist sıkıntısı olmasaydı mod şimdiye çıkmıştı

SultanKutuz said:
resad12 said:
Bana bak bu adamlar bişey yapmaya çalışıyorlar ve eğer senarist sıkıntısı olmasaydı mod şimdiye çıkmıştı
senaryocuda bulmaya çalışıyoruz inşallah çıkacak çıkıncada ilk oynayan sen olcaksın yani

resad12 said:
sanmıyorum hocam siz bu modu çıkaramayacağınıza karakterimi basarım :smile:
kodlamacı yapıyor görevini yusuf kaya harita ile ilgili ve sahne tasarımı yapcak senaryocu biraz acemi ama yapıcak 2 hafta içinde inşallah ekibe yardım etmek istiyosan edebilrisin

Nova ● OverLord ♕ said:
Aradan 2 ay geçmiş ne bir ilerleme nede bir bilgilendirme var buda fos çıktı sanırım kilitlensinde tekrar tekrar hortlatılmasın konu :???:
yok yapılıyor facebookdan takip edebilirsin bu konuyudu yenileyecez az kaldı

Back
Top Bottom