[SP] Ertuğrul Gazi Modu [Yeni Fotoğraflar Eklenmiştir]

Users who are viewing this thread

Ellerine sağlık, ne diyeyim bu kadar güzel bir moda bu kadar güzel bir güncelleme.Harika..

ademcan125 said:
ÇeriBaşı said:
Ellerine sağlık, ne diyeyim bu kadar güzel bir moda bu kadar güzel bir güncelleme.Harika..
Sağol Ama güncelleme değil bu mod eruğrul gazi modu v1
Diriliş fanı olduğum için böyle bir modun benim açısından çok güzel olacağını güncelleme derken de yeni gelen özelliklerden bahsetmek istemiştim tam anlatamadım derdimi :smile:

edit: sonuç itibariyle modun gayet güzel görünüyor başarılarının devamını dilerim tarihi iple çekiyorum :grin:

ÇeriBaşı said:
ademcan125 said:
ÇeriBaşı said:
Sağol Ama güncelleme değil bu mod eruğrul gazi modu v1
Diriliş fanı olduğum için böyle bir modun benim açısından çok güzel olacağını güncelleme derken de yeni gelen özelliklerden bahsetmek istemiştim tam anlatamadım derdimi :smile:

edit: sonuç itibariyle modun gayet güzel görünüyor başarılarının devamını dilerim tarihi iple çekiyorum :grin:
sağol

Hanlı pazar tamamlandı nerdeyse video atcaktım Ama nasıl oluyor bilemedim Attıgım grupta paylaşıldı Yakında Fotoğraf Koyacağım Mod 15 Tatilde çıkcak

Bamsıı said:
Başarılar mod iyi görünüyor inşallah 15 tatilin ilk haftası çıkar
ilk haftası zor ortalarında çıkar ama senaryosuzda çıkabilir 15 tatilden sonrada senaryolu çıkar yada fullden senaryolu çıkabil
r

Kardeşim Mod Çıktıktan Sonra modda ki itemleri zırhları Kılıçları osp olarak paylaşırmısın yada mod çıktıktan sonra zırhları osp olarak izin verirmisin

Back
Top Bottom