[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

Uxalın ordaki haydut kampına orman tüccarı ekledim ve her telden eşya satıyor.
qyFmoqq.jpg
XSfoB6S.jpg
jZbD08d.jpg
Eğlenceli olsun diyede geyiklerin biniciliğini 9 yaptım binebilin diye ama pazarlarda satılmıyor.

TAMAM HALLETTİM BEN BİR ŞEY DAHA SORACAKTIM NORDLARIN YÜKSELİŞİNDE ZENDAR HANINDAKİ KOMUTAN BANA SVADYALI ESİR KOMUTANLA GÖRÜŞMEM İÇİN GÖREV VERİYOR AMA NOTLARA GÖREV GELMİYOR VE KOMUTANA GİDİP KONUŞUNCA DÖVÜYORUZ VE BAYILIYOR SONRA HİÇBİR ŞEY OLMUYOR NEDEN ?? YENİ VERSİONDA MI DÜZELECEKTİR?? :ohdear:

Melankoliq said:
TAMAM HALLETTİM BEN BİR ŞEY DAHA SORACAKTIM NORDLARIN YÜKSELİŞİNDE ZENDAR HANINDAKİ KOMUTAN BANA SVADYALI ESİR KOMUTANLA GÖRÜŞMEM İÇİN GÖREV VERİYOR AMA NOTLARA GÖREV GELMİYOR VE KOMUTANA GİDİP KONUŞUNCA DÖVÜYORUZ VE BAYILIYOR SONRA HİÇBİR ŞEY OLMUYOR NEDEN ?? YENİ VERSİONDA MI DÜZELECEKTİR?? :ohdear:
Hayır, ondaki senaryo düzeltilmemiş halde ve ona devam etmiyorum bunu yapıyorum.

hacı başka bi fikrim var yorumla belirtcem yeni lord ve kale ekleme gibi şeyler yapma onları ve oraları kalabalıklaştır ve haydutları güçlendirerek krallıklara dahada yeni ve güçlü askerler bas ve denizin karşılarındaki bazı yerlere karalar yapıp oralara caldaria yerlileri ekle orda yerliler olsun hep caldariada yaşamış olan kabileler ve iş lordlara gemiyle gitmeyi yapmaya düşüyo oonuda yap moda senaryo sonrası oynama isteği artar bazı senaryolarda ekliyebilirsin ve yeni npclerde olmalı savaşçı 1 npc caldaria yerlisi bir npc(yön bulma felan 10 olur adamın) böyle yenilikler yaap çünkü senaryo sonrası ben şahsen oynamak istemedim

Yeni lord kale eklenmeyecek, şu anki durumda lord,kale,şehirdeki askerlerin sayısı 2 katına çıkarılıp kalitesi artmıştı, şimdide nativenin yarısı kaar yapıp silah hızlarını düşermek gibi bir niyetim var.

Yakın dövüş silahların hızını 10,
Yayların hazının 20,
Arbaletlerin hızını 10-15,
Atların hız ve manevrasını 5 azallttım.
Şehir ve kaldeki asker sayısını nativenin yarısı ve diğer haydut,kervan,devriye,köylülerin sayısınıda nativenin yarısı yaptım.
Krallarda 100-150 civarı adam lordlarda 50-100 civarında adam var artık.

Back
Top Bottom