Users who are viewing this thread

Nadam se tomu, samo kazem da znajuci njihovu logiku zahtijevaju aktivnost, a ne potencijalnu aktivnost s cime se ne slazem uvijek. Zato mislim da je malo vjerojatno da vrate board prije nego sto opet napravimo neku peticiju za par mjeseci ili sta vec.
 
Nadam se tomu, samo kazem da znajuci njihovu logiku zahtijevaju aktivnost, a ne potencijalnu aktivnost s cime se ne slazem uvijek. Zato mislim da je malo vjerojatno da vrate board prije nego sto opet napravimo neku peticiju za par mjeseci ili sta vec.
Video sam i sam u Forum Moderation Requests, to je ta logika kojom se vode, ali ne slazem se sa njom.
Mislim da smo dovoljno doprineli popularnosti fransize sa nasim modovima i podrskama drugim moderima, a nije nas bilo malo modera sa balkana ako cemo iskreno, sto se mene tice samo to je dovoljno, u suprotnom bi bilo nezahvalno prema nasem trudu ako smo vec trazili nesto tako malo zauzvrat.
 
Slazem se s tobom u potpunosti. Ipak, kad pogledam s perspektive nekoga tko je imao svoj(mali) forum, ova aktivnost ovdje je cak i na vrhuncu bila neizmjerno mala i samo pravi clutter dolje u listi subforuma. Opet, ne kazem da ne bih volio da imamo svoj prostor ali mi nije nesto presudno.

Sto se tice doprinosu popularnosti fransize i zaslugama, uvjeren sam da ih apsolutno nije briga. Zasto? Zato sto kad pogledam Bannerlord betu sve sto vidim je da je njihova analiza, ako je uopce i bilo jedne, onoga sto je cinilo Warband popularnim i sto su ljudi voljeli totalno pogresna.
 
Ja samo hocu ono sto nam sa pravom pripada, pa nek vise niko ni ne posta! Proleteri svih zemalja ujedinite se!

Sta vozim, vozim Daewoo Kalos 2004 godiste, 96 konja, 1.4 benzin, prosao tek 120 000 km, drugi vlasnik, prvi je moj stari, i ne, nije mi ga poklonio nego mi ga je prodao. Htedoh uzeti sebi a3, al odose sve pare na zadnju godinu studija, ugradjivanje peleta i na drugi strug koji smo uzeli za privatan biznis. Sad ce jos malo i diplomski a on ce opet da se pravi lud. Neka, posle uvek mogu da kazem da sam sam sebe skolovao. Nova kola cu neki drugi put, za par godina izgleda. Treba da metnem novo staklo na retrovizor, neki idiot me opalio po retrovizoru dao gas i pobego pre nego sto sam i video ko je. Sad stalno prolazim tuda kad idem i kad se vracam sa posla i govedo vise ni ne prolazi a znam da je prolazio svaki dan. 5, 10e, nije stvar u parama, stvar je u principu, kakav je to nacin.
 
Ko sto Marko kaze, a i slazem se s njim, nije nesto presudno.

Samo ti uzmi diplomu, jednog dana ce da ti koristi da nabavis i audi, da si mi ziv i zdrav, ostalo ce se sredi samo. A ti matorci, eto i moj takav isti, ma ko ih s oprostenjem ono.. Ti sto prave sranja tako, ne razumem ih, ali ima budala mnogo okolo, pre neki dan prolazim ti ja u tranzitu kroz jedno selo blizu nisa (ozloglaseni Pukovac, elem izbegavam putarinu na autoputu, a i velika zaobilaznica dok se ukljucim na isti), uska ulica bas, i lik se zaleteo sa golfa dvojku raspalu, ja uz samu ivicu se pomerio da mozemo da se mimiodjemo, on majmun pravo u mene autom a imao metar prostora sa strane, ode retrovizor, ode i on, ja nit sam mogo da ga gonim nit nista, ne mozes da se okrenes a kamoli da ga jurim u rikverc, nastavis dalje i krstis se, jbg, ima ih raznih, cuvaj zivce i zdravlje, to ti niko nece nadoknadi, ostalo sve moze da se sredi.
 
Napokon sam uspio dobit svoj acc nazad hahah i bumo dobili nazad svoj dio laganica.

A ja vozim Mercedes C class 200 CDI 2014 godiste, 100 kW, 136 PS 1.6 diesel, stari moj ga je kupio sebi prije 2 godine al mu se nije svidao pa ga je meni dao sa tim da platim pola originalne cijene. Sad sam mislio zamjeniti njega za CLA isto godiste jer je malo manji od ovog i svida mi se vise i posto radim u Mercedesu imam 14% popusta na kupnju bilo koje klase tak da mogu zamjeniti ovaj sada za novi plus taj popust bit ce dobro :grin:
 
Dobrodoso nazad :smile:
Ne znam kolko je manji CLA ali je meni lepsi od C200. Ja licno vise volim da je ono, srednje velicine auto, da nije bas neki minijaturan ali da nije ni dugacak zbog gradske voznje, tako da meni je golf 5 savrsen, mada ne bih se ljutio ni za neku sesticu/sedmicu, ali da je u istoj opremi ko moj GTD,. ne bi menjo GTD za klot sesticu nikada, ipak je to 170konja fabrickih ^^
 
Pa CLA je dost manji od C200 svida mi se to sto je 3 vrata pa ono a sto se tice Golf 5ice do jaja je auto. U autoskoli sam vozio 6ticu i ona je isto jebenica prava
 
Bice Marko, samo polako.
Tebi mozda nije tesko tamo u uniji da dovuces nesto? Italija recimo, tamo su jeftine masine, jos ako znas nekog ko to radi da se ne bakces sam sa papirima, mada mozes i preko speditera da se informises sve sta ti treba. Ili to ili neki vw polo/pezo 206, oni su pristupacni
 
Ma za bicikl sam se salio, to imam :razz:

Za sve ostalo ima dobra infrastruktura javnog prijevoza, sve ostalo je blizu i pjeske/biciklom ici tako da ne planiram uopce nabavit auto u sljedecih 5 godina. Nemam nikakvih problema, a ako je negdje bas hitno onda taxi/Uber nije skup.
 
Back
Top Bottom