[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Users who are viewing this thread

2 hafta tatile çıktık warbanda veda edilmiş iyi mi?

Neyse teamkill problemi olmaz artık. :smile:

Eyi madem Warbandı bıraktınız. Lol oynayan varsa, birlikte de atabiliriz beyler. Her zaman.  :smile:

Reddit'te LoL'de gelecek yeni update ile ilgili çok güzel haberler var.Mesela, ranked solo veya duo girerken oynayacağınız rolü işaretleyip giriyorsunuz, takım arkadaşlarınızı ona göre buluyor.Ben ilk yazdım tribi ortadan kalkacak yani.Ama bir de zararlı yanı var bunun, LoL'ün en güzel yanlarından biri yani yeni meta çıkmasını engelleyecek gibi geliyor bana.Hayırlısı.

Guy Fawkes said:
Reddit'te LoL'de gelecek yeni update ile ilgili çok güzel haberler var.Mesela, ranked solo veya duo girerken oynayacağınız rolü işaretleyip giriyorsunuz, takım arkadaşlarınızı ona göre buluyor.Ben ilk yazdım tribi ortadan kalkacak yani.Ama bir de zararlı yanı var bunun, LoL'ün en güzel yanlarından biri yani yeni meta çıkmasını engelleyecek gibi geliyor bana.Hayırlısı.

Rolü Support olarak seçip champion select ekranında sadece Support championları seçebilecekse oyuncular, saçma sapan metalar doğar. ADC seçip Caitlyn pickleyen biri yanında Support seçip Thresh pickleyip ADC oynayan biriyle... Bence iyi değil.

Support olarak işaretleyen adam, oyunda support olarak bilinmeyen bir karakterle support oynayamayacaksa, saçma sapan metalardan ziyade, hiç yeni meta oluşmaz.Yani, ilk Zyra'yı support oynayan adam olmasa belki Zyra hala apc olarak oynanacaktı.Aynı şekilde Fiddle, Annie gibi örnekler de var.LoL'ün güzelliği de burada, oyun sürekli değişiyor ve bu değişim Riot tarafından değil, oyuncuların oyunu okuma stili değiştiğinden kaynaklanıyor.Bence bu oyunu güzel kılan bu.

Dogru. Vayne in solo topta oynanmasi gibi, guzel seyler bunlar.  Lane swapping olayi yapilmiyor hala TR serverinda, o da herhalde zamanla olacak.

Back
Top Bottom