-Sons Of Emperor [Fire And Sword]-Hazırlanıyor-

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

nonever

Banned
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Her insan erkek, kadın ve çocuk mağlubiyetimizin iki potansiyel anahtarını üstünde taşır: Her
an mağlubiyete uğrayabilecek askerler ve her an inancını kaybedecek ruhlar. Askerler izlerini
dışlarında, kafirler ise içlerinde taşır. Hiç kimseye güvenme! Herkesten şüphe et ve en ufak
şüpheni engizisyona bildir. İmparator’un gücüne güven ve her zaman bu iki düşmana karşı
tetikte ol. Bu sayede kendini ve krallığı kurtarabilirsin!

- Başkent duvarında asılı bir duyuru

Smoochgooble doğuya baktı. Doğan güneş her zamanki gibi etkilemişti onu. Güneşten çıkan ışığı takip etti, ovada yatan binlerce cesede takıldı gözü. Savaş yine yapmıştı yapacağını. Binlerce ruhu yok etmişti yeryüzünden. Ah, ama bunları düşünecek vakti yoktu. Doğu'nun Primarch'ı Smoochgooble atlılarını topladı ve bağırdı: '' Kuzeye beyler, İmparator Napoleon bizi bekler! ''

Atlılar Sagtor geçidinden geçerken Smooch bir anda konvoyu durdurdu. Yamacın tepesine doğru bakarak bağırdı: '' Bakın bizi kim bekliyor, hanım Farseer'dan başkası değil! ''

Batı'nın Primarch'ı Farseer, Smooch'a göz ucuyla baktı. '' Hah, bir küçümseyici erkek bakışı daha. Sen daha kralının kalesinde toy bir delikanlıyken, ben atlılarımla düşman gövdelerini eziyordum! ''

Smooch, eğilerek reverans yaptı: '' Üzgünüm hanımım, saygısızlık yapmak istemedim. '' Suratındaki gülümseme görülmeye değerdi. O sırada Farseer: '' Bu kadar muhabbet yeter, kralım beni bekler! '' dedi.

azbg61.jpg

Sancak için sevgili dostum Merthan'a(Randy) çok teşekkürler.
Banner dosyamızı BURADAN indiriniz.İndirdiğiniz .dds uzantılı dosyayı Warband dizinindeki textures klasörüne atınız.

Üye Listesi

anarşist dolu walla

Bu arada hala klanımıza üye arıyoruz. Klanımıza ve imparatorluğa yeni bir savaşçı kazandırmaktan mutluluk duyarız.
Üye alımı için başvuru formunu BURADAN doldurunuz.Formununuzun incelenmesi için tüm formu doldurmanız gerekmektedir.

Üye Alımı İçin Gerekenler
-Teamspeak kullanmak
-16 yaş üstü olmak (Belli olmaz ama)
-Steam hesabına sahip olmak

Maç Kuralları

-Maçlar 10'ar elden olmak üzere 2 haritada yapılacaktır.
-Her takımın 1 harita seçme hakkı vardır.
-Takımlar 2 haritada da ırkları kendileri seçecektir.
-Harita ve ırk seçimi maçtan önce yapılacaktır.
-5 el oynandığında takımlar spawn bölgelerini değiştirecektir.
-Kameralar tamamen arkadaş görüntüsüne kitlenir.
-Maç sırasında taraflardan biri eksik kalırsa, diğer takım üyelerini tamamlayana kadar beklenilir. Tamamlayamazsa maç ertelenir veya onların rızası ile maça devam edilir.
-Maç sonucu 2 takımın forum sayfasında yayınlanır.
-Friendly fire ayarı vurana %75,vurulana %0 şeklindedir.
-Kergit ırkını seçmek yasaktır.
-Arena,Orman üssü,Buzda savaş haritalarını seçmek yasaktır.

Yapılan Maçlar

0 Galibiyet %100  0 Mağlubiyet %100

İletişim

Klana gelen üyeler teamspeak kullanmak zorundadırlar.Programı BURADAN indirebilirsiniz.
Teamspeak ip :ts3.xkafe.net
Oda :Sons of Emperor

Bana(Napoléon) buradan ulaşabilirsiniz.
steam id : reqsar1

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

16 yaş üstü diyorsunda clanınızda 11 12 yasındaki cocuk gibi davrananlar var
biraz olgun insna alın
basarılar

Kopyalama evt ama değiştirelecek artı 16 yaşı ben koymadım napolyon koydu artı ben 3 yaşındayım :S XD
İNSAN HAZIRLANIRKEN MESAJ ATMAZ DEMİ KİLİT ŞİMDİLİK

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom