Siyaset

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Haah tam beklediğim gibi AKP usülü politika kendini gösterdi. Rıza Sarraf tutuklanınca görüşülmeye başlanan tasarı şimdi yasalaştı. Tc kimlik bilgileri çalındı kısmı ile ne de güzel göz boyadılar. 14 yıldır hep aynı terane.

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/kisisel-verilerin-korunmasi-kanunu-yasalasti-1172296/

halit21 said:
Pentagram said:
Kılıçdaroğlu <3

forumsal sapık
:iamamoron:

O değilde harbi mutlu oldum. Çok şey olacağından değil ama birilerinin bu ahlaksızlarla anladıkları dilden konuşması lazım. CHP sırf çomarlardan oy alabilmek için şirin gözükmeye çalıştı. Hiçbir halt olmadı. Ülkede her gün farklı bir olay oluyor kimsenin sesi çıkmıyor. Ulan adam her şey bizde diyor, birisi de çıkıp ne diyorsun lan sen demiyor.

Emrehan said:
Fusuy said:
Ulan her seferinde daha kötü ne olabilir ki, diyorum ama oluyor...
Aynen öyle olmaya başladı artık.

Yani öyle skandal olaylar yaşanıyor ki bir şeylerin değişmesi lazım ama sanki hiç olmamış gibi yaşantılar devam ediyor, artık tesiri de kalmadı olayların, kimse de ses çıkarmıyor. Yani bir sindirilmişlik psikolojisi mi çöktü insanlara anlayamıyorum. Çok ilginç.
sindirilmişlikten çok artık millet umursamıyor. Türkiye işgal edilse isyan edecek olmaz. Her gün şehit geliyor protesto var mı? millet sokağa dökülüyor mu? ahlaksızlık meşrulatırılmaya çalışılırken umursayan var mı? Ben millete kızmıyorum açıkçası. Ben de umursamıyorum artık. Seçimden seçime veririm cehape zihniyetine yok taktiksel oylama yok zart yok zurt umrumda değil.

Abi bunun yanında Türk milletinde ahlak bozukluğunun artması da buna yardım etti diye düşünüyorum. Etrafımdaki insanlar yalnız birisi kriz geçirse önemsemeyecek insanlar, eminim çoğunuzun etrafı da böyledir.

Türk halkında artık "Bana dokunmayan yılan bin yaşayabilir efenim" kafası oluştu.

Şu Bahçeli denilen herif de defolup gider umarım. Önündeki alet bozulsa iki cümle kuramayacak adam parti yönetiyor.

carrier said:
Abi bunun yanında Türk milletinde ahlak bozukluğunun artması da buna yardım etti diye düşünüyorum. Etrafımdaki insanlar yalnız birisi kriz geçirse önemsemeyecek insanlar, eminim çoğunuzun etrafı da böyledir.

Türk halkında artık "Bana dokunmayan yılan bin yaşayabilir efenim" kafası oluştu.
Çünkü artık birlik ve beraberlik yok. Halkın ortak noktası yok. Türkiye zihnen bir bütün değil. Ülke aslında bölünmüş bir vaziyette ama sadece haritada öyle gözükmüyor. Böyle giderse Türkiyenin bir geleceğinin olduğunu bile söylemek zor

Bazı insanlar şu anki durumu Osmanlı'nın son yıllarına benzetiyor ama alakası yok. Osmanlı gibi çok milletli bir imparatorlukta bile savunma savaşlarında çoğu millet birleşip ülkesi için savaştı, şu an bu durum yok. Sadece yozlaşma ve bölük pörçük olmuş bir millet var.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom