Silinecek!

Evet Liderlere Sorduk Birde Oyunculara Soralım Kendi Klanınız Hariç En Sevdiginiz Klan hangisi?

• 88th

Votes: 20 25.3%
  • 57th

Votes: 7 8.9%
  • 82nd

Votes: 8 10.1%
  • 49th

Votes: 6 7.6%
  • 96th

Votes: 4 5.1%
  • 67thKGL

Votes: 4 5.1%
  • 32ndBL

Votes: 2 2.5%
  • 42th

Votes: 3 3.8%
  • 47th

Votes: 1 1.3%
  • 10th

• Nr3

Votes: 6 7.6%
  • 38thRF

• Nr27

Votes: 0 0.0%
  • 12th

Votes: 5 6.3%
  • 92ndNT

Votes: 3 3.8%
  • 40th

Votes: 0 0.0%
  • 70y

Votes: 2 2.5%
  • 53rd

Votes: 5 6.3%
  • 17é

• Total voters
    79

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
sN0w said:
Pek objektif olmamakla beraber %60 oranında tahminlerimi tutturmuşsun, hll.

Gayet objektif oldugumu düşünüyorum 88thden elimden geldigince az koymaya çalıştım ama tr deki bütün iyi süngücüler 88th de oldugu için zor oldu

Siamons said:
sN0w said:
Pek objektif olmamakla beraber %60 oranında tahminlerimi tutturmuşsun, hll.

Luz1kA ' All-Time Lists

Adamın kendi düşünceleri sonuçta, bir şey diyemezsin.

İyi de adamın düşüncelerine laf etmedim ki, sadece objektif açıdan bakmadığını söyledim. Dikkatli okursan görürsün.

Şu 5'li kesinlikle kolay kolay değişmez bence.

1-Berkovic ( 88th )
2-RebelliouS
3-Metalsie ( 88th )
4-Nedim-Altay  ( 88th )
5-Marjixd ( 88th )

Onun dışında diğer şeyler için diğer alay üyeleriyle fikir alışverişinde bulunabilirsin listelerin daha objektif olması için.

Böyle bir şey yapmayı iyi düşünmüşsün, ama Gatts'ın dediği gibi diğer topluluk üyeleri ve o alaydan 5 bilir kişi ile görüşüp, not alıp. Bu tür şeylerin sonucunu buraya dökebilirsin, doğruluk açısından 'Türkiye'nin Enleri' başlığı daha doğru olur.

Ayrıca, en iyi taktiksel komutanlar, en karizmatik komutanlar gibisinden eklenti yapabilirsiniz.

Şayet ki, böyle bir şey yapmak istiyorsan doğruluğu hususunda daha sağlıklı iyi niyetli tepki alabilirsin fakat mesela örnek vereyim, biri der ki benim komutanlığım daha iyi Ali benden üstte yani sen bunu kendi bakış açından ziyade toplumun bakışına göre değerlendirmen çok mükemmel olacaktır..

Başarılar, şayet bir konuda ihtiyacın varsa desteğimin olduğunu belirtmek isterim.

Çok güzel bir düşünce olmuş fakat diğer arkadaşların da dediği gibi pek objektif olmamış. En iyi 20 oyuncu herkese göre değişebilir ama ya tanımadığın ya da görmediğin gizli yetenekler de var.Tanıdığın topluluk liderlerinden tavsiye alarak oyuncu kadrosunu güncelleyebilirsin.

DeliTürk said:
Çok güzel bir düşünce olmuş fakat diğer arkadaşların da dediği gibi pek objektif olmamış. En iyi 20 oyuncu herkese göre değişebilir ama ya tanımadığın ya da görmediğin gizli yetenekler de var.Tanıdığın topluluk liderlerinden tavsiye alarak oyuncu kadrosunu güncelleyebilirsin.

tavsiyelereniz için teşekkür ederim fakat dedigim gibi bu benim listem ve listeninde dogru oldugunu düşünüyorum objektif bakılıp bakılmaksızın 88in tr communitysindeki çogu iyi oyuncuya sahip olmasından dolayı bu kadar çok 88 üyesi gözüküyor hatta daha fazla da yazılabilir elimden geldigince oyuncuları elemeye çalıştım ama bu kadar oluyor ileride herkesin önerecegi bi kişi liderlere sorup oylarıyla yaparsa bende destek veririm.

Luz1kA said:
DeliTürk said:

tavsiyelereniz için teşekkür ederim fakat dedigim gibi bu benim listem ve listeninde dogru oldugunu düşünüyorum objektif bakılıp bakılmaksızın 88in tr communitysindeki çogu iyi oyuncuya sahip olmasından dolayı bu kadar çok 88 üyesi gözüküyor hatta daha fazla da yazılabilir elimden geldigince oyuncuları elemeye çalıştım ama bu kadar oluyor ileride herkesin önerecegi bi kişi liderlere sorup oylarıyla yaparsa bende destek veririm.
listenin çoğunun 88 olması değil ki problem. ama tanıştırmak istediğim birsürü iyi oyuncu var bir ara tanıştırırım müsait olursan.

Çok doğru bir liste olmuş, ortama rekabet katmak için böyle bir tablo lazımdı.Luz1ka'ya özellikle teşekkür ederiz  :fruity:

DeliTürk said:
Luz1kA said:
DeliTürk said:

listenin çoğunun 88 olması değil ki problem. ama tanıştırmak istediğim birsürü iyi oyuncu var bir ara tanıştırırım müsait olursan.

ne zaman tanıştırmak istersen söyleyebilirsin gelirim dedigim gibi daha iyisini bulursak digerlerini tabiki sileriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom