Sid Meier's Civilization

Users who are viewing this thread

Başkente getirdiğin zaman, uzay gerecini aktif etmen gerekiyor. Öbür türlü hepsini aynı yerde tutamazsın. Uzay gerecine tıkla, bir seçenek çıkar sol taraftaki komut bölümünde. En üsttekiydi sanırım.

Warning - while you were typing 2 new replies have been posted. You may wish to review your post.

Ben şuana kadar hiç denemedim MP'yi. Geçen darkofnest ile oynayacaktık Steam'de oyun iniyordu o yüzden oynayamadık. 3-5 kişi daha gelirse daha keyifli olur diye düşündük.

Goker said:
Evolve vpn diye bir program gayet duzeltiyor Civ C mpsini diyorlar. Deneriz bir ara ama 12 temmuzdan sonra yeni ek paketi oynarim ben. :cool:
Hangi dlclerin olup olmayacağını seçebiliyoruz yani yine oynayabiliriz :grin: ben bu gün bir arkadaşla oynadım pek bir problem olmadı çökme vs.

Goker said:
Teker teker uğraşacağınıza gidip Gold olsanız, sizin de bütün DLCleriniz olurdu.
Bende öyle yaptım zaten :smile: Bir tek yeni çıkacak olan DLC yok onu da indirime girince almayı planlıyorum.
Sarpefe said:
Bu oyundan var bende ve tüm dlc leri var ama hiç bişey anlamadım :smile:
Aslında oyun o kadar anlaşılmayacak derecede bir zorlukta değil.Bence arayüzü falan gayet kolay ve hiç karmaşık değil. İngilizce oynarken zor geliyorsa benim gibi Türkçe yama yükle.

Back
Top Bottom