savaşmıyorlar

Users who are viewing this thread

xorax

Recruit
arkadaşlar oyunda incili arwayla bir oldum sarranide savaş açtık ve sonunda kazandık. Ancak bu savaş süreci içerisinde rodoklar ve nordlar bize savaş ilan etti. Biz sarranid asileriyiz oyunda rodoklar veya nordlar Sarranid Asilerine savaş açtı diye yazdı. Her neyse şimdi ben incili arwanın mareşaliyim rodoklların yada nordların bir kalesine dalınca yanımda savaşmıyorlar hepsini yanıma topluyom gidiyorum kaleyi kuşatıyorum ama bnmle savaşmıyorlar ne yapmam lazım

İlişkin yüksek olursa seninle gelmeleri lazım. Aslında bakarsan seninle savaşmamaları daha iyi. Diz 80 Rodok keskin nişancısını kuşat kaldır kuşat kaldır birkaç sefer. Sonra full şövalyeyle dayan merdivenlere, al kaleyi. Daha kısa sürer. Eğer diğer lordlar seninle gelirse daha çok kayıpla, daha çok zamanda fethedersin. Ben kendim fethediyorum almak istediğim yeri.

benim dediğim ilişki değil ztn hepsi benimle geliyor ama yanımda savaşa katılmıyorlar ben onlarında girmesini istiyorum nasıl hallederim bir yardım istiyorum halledebilecek

Back
Top Bottom