Sarhoşlar Loncası | Sonsuza Kadar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

sezgin_perk

Grandmaster Knight
Kararsiz_Atom said:
Sarhoşlar Loncası'nı 24 Ocak 2013 tarihinde kapatmış bulunuyorum.

2 yıla yakın süredir açık olan loncamızda, 53 sayfa olacak şekilde 783 ileti paylaşıldı. Zaman zaman birbirimizin anılarını dinledik, yeri geldi eğlendik, yeri geldi baskılarla savaştık. Ama bir "sarhoş" olmanın gururunu her zaman taşıdık. Forum içerisinde yaşadığım en güzel dostluk deneyimiydi ve bunda hiçbir abartı, samimiyetsizlik yoktu. Ayrıca :

"Bu bir veda değil, bu bir es'tir, bitmeyen şarkının notaları arasında bir moladır. Bu yorgunluğun molası değil, bir ilkenin bir sözün vaadin yerine getirilmesidir."

Umarım bu konu, hayatlarımıza bir nebze de olsa renk katmıştır. Kapatıyorum;Çünkü ancak sonlu olan bir şey kutsaldır. Sarhoşlar Loncası kapandı.

Sonsuza dek ...

- Atom

http://fizy.com/#s/1aht4o

resim2m.png

Code:
[url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4825/resim2m.png[/IMG][/url]

resim6k.png

Merhaba beyler . Burası sarhoşların mekanıdır. Burada içtiğimiz içkileri , sarhoşken kurduğumuz hayalleri , sarhoşken dinlediğimiz müzikleri , sarhoşken yaşadığımız anıları , özel organizasyonlarınızı konuşacağız . Ayriyetten her içkinin nasıl içileceği , yanında neyin tüketileceği , nerelerde ve kimlerle içilmesi gerektiği gibi rehberler de hazırlamayı düşünüyorum . Bu konuyu Türkçeleştirip daha da geliştirmek istiyorum . Lütfen burada oluşacak sıcak ve samimi ortamda yılışık , gereksiz , muhafazakar tavırlar sergilemeyiniz .Bu konu eğlenme amaçlı kurulmuştur . Bu konuda alkol veya diğer konularla ilgili tartışma yapılmaz , yararı zararı tartışılmaz . Hiçbir dernek , örgüt veya topluluk ile ortak çalışmamız yoktur . İsteyen herkes üye olabilir . Çok nadir durumlar hariç hiçbir üye , üyelikten çıkarılmaz . Bize üye iken başka bir dernek , örgüt veya topluluğa üye olunabilir , üye değilken de başka konulara mensup olmanız bizi ilgilendirmeyeceği gibi üyelikte de bir sorun çıkarmayacaktır . Lafı fazla uzatmadan muhabbet başlasın diyorum :smile: .

Sadece alkollü içecekler konuya dahildir !!

Sarhoş Üyeler :

Kararsız Atom - Rakı Sarhoşu
Thrak - Viski Sarhoşu
Flecha - Tekila Sarhoşu
halit21 - Şarap Sarhoşu
ZıgZag - Viski Sarhoşu
lost_tht - Şarap Sarhoşu
a4 - Şarap Sarhoşu
Tatar_Han - Rakı Sarhoşu
narj722 - Viski Sarhoşu
nightmare_ - Votka Sarhoşu
Khaluphes - Rakı Sarhoşu
Dual - Viski Sarhoşu
Madan - Rakı Sarhoşu
Khal Drogo - Votka Sarhoşu
SNAKEEYES433  - Bira Sarhoşu
Savage Opress - Şarap Sarhoşu
pilotoner - Votka Sarhoşu
AkıncıBeyi - Rakı Sarhoşu
Alper_Tunca - Rom Sarhoşu
courage - Şarap Sarhoşu
Guy Fawkes - Cin Tonik Sarhoşu
LeanoV - Cin Tonik Sarhoşu
xEROTİK_KAPLUMBAGAx - Bira Sarhoşu
StJacquesDeLePee - Rakı Sarhoşu
Mr.PlasticBrain - Bira Sarhoşu
DepTh - Bira Sarhoşu
Sanchez - Rakı Sarhoşu
efsane michael - Viski Sarhoşu
GoE - Rakı Sarhoşu
Haldamir - Bira Sarhoşu
Red Army - Votka Sarhoşu
Bertanx - Bira Sarhoşu
Humpel - Bira Sarhoşu
armydas - Bira Sarhoşu
Holy Bandit - Cin Tonik Sarhoşu
Comrade Dimitri - Bira Sarhoşu
Mosin-Nagant - Bira Sarhoşu
Kuo - Votka Sarhoşu
Redfield - Tekila Sarhoşu
PunisHimenT - Votka Sarhoşu
coentrao - Tekila Sarhoşu
Nokor - Bira Sarhoşu

İmzalar :

Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1343/resim8.png[/IMG][/URL]

Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8535/resim7h.png[/IMG][/URL]

Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7127/resim5.png[/IMG][/URL]

Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9655/resim4jz.png[/IMG][/URL]

[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/]
Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4825/resim2m.png[/IMG]

[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/]
Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,184644.0.html/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2889/resim1euu.png[/IMG]

Üyelerimizin Anıları :

Flecha
Flecha said:
3-5 ay önce bi parkta oturmuş öle arkadaşlarla bira içiyoz.Nyese okuldan Utku diye bi arkadaş geçti.Bende ölesine''Utkuu buraya bk lannn dedim''Ama sesim biraz sinirlimi çıkmış çocuk Ananı s..... diye bir kaçmayta başladı ama nasıl kaçış.Bide amaç p.çlik değilmi kapsonları çektik bunu bi kovalıyoz.Neyse yakaladık(yüzümüzü sakladık)abi yapmayın falan dedi ağlıyodu nerdeyse.Önüne o otobüs çıkıp deparını kesmeseydi yanlız Bugatti veyron gelse nafile.O gündne betri çocuga Speedy Gonzales diyorrruz okulca
Flecha said:
hayatımda bi kere sarhoş oldum ondada zaten birini dövdüm.pek sarhoş olucak kadar içmem.Gerçi Tekila çarpıyo genelde ama olsun.Bi anı daha bi gün kuzenimde kalıyom.Otelden getirdiğimiz Olmeca vardı %60 falan doluydu herhalde.Neyse annesi dedi çok merak ettim tadını 2 gettirde içelim dedi.Bİz içmedik çünkü işimiz vardı.Nyese öğrettik tuz sürmeyi limon falan.Kadın 2 shot anca alırım dedi.4 saat sonra geldik kadın yamulmuş bititrmiş tekilayı haraket edemiyodu.

Lost_tht
lost_tht said:
2 gün önce
bira , olmeca tekila , jack daniels viski ve jim beam viski karıştırdım....
Head bang yapıp metallicadan ve iron maiden den şarkılar dinleyedurdum.... Uzun bir süre yaşayamam o kafayı heralde.. Bir de tekila ve limonun nasıl kullanıldığını öğrendim:grin:
lost_tht said:
Üstüne bir kere kumsalda arkadaşlarla masa kurduk ama masanın en tenha yerlerde olmasına özen göstermeye çalıştık ama ....
Bir insan gelip siz kafayı tutacakken havai fişeği 3-3,5 metre ilerinize yerleştirip patlatırsa pek hoş şeyler olmuyor.
Artık o anın korkusu ile yakalnmak istemediğimiz yetişkin insanların bizi görmesi çok kötü bir olay idi.. Artık kumsalın en aydınlık yerinde idik.
lost_tht said:
İlk alkol alışım çok berbattı. Bir gezi esnasında ben uyuyordum ve oda arkadaşlarım şaka olsun diye bana kola diye kolalı vodka vermişler. Ben de hemen bitsin de uyuyayım diye fondipledim ki nedir o .... Araya da gizli kamera koymuşlar kaçar mı bu an.. 17 yaşına gelmiş içmemiş biri... Beş bardak fondipledim ben bu güzel koladan ve ardından... Yanmaya başlayıp etrafta su su diye koşturmuşum.. Koridorlarda yuvarlanmışım.. Net hatırlamıyorum o anları....

halit21
halit21 said:
bir çok maceram var içkiyle ilgili ama mezuniyet gecesini anlatayım.

gece saat 12. ne yazık ki mezuniyette aileler de davetliydi ve alkollü içecek sokmak yasaktı. ama rahat durur muyuz biz? bi yolunu bulup içeriye vodka soktuk. aileler çıkmaya başladı bizbize kaldık. arkadaşın babası gördü vodkayı. yanımıza yanaştı. bizi endişe aldı tabi. aynen şöyle söyledi: aman ha fazla içmeyesiniz :grin:..... neyse biz birer ikişer içmeye başladık. derken kız da isteesin mi. her ne kadar arkadaşlar karşı çıktıysada ben kendisi kaşındı diyerek bir kadh verdim. of göreceksiniz. sanki hayatında ilk defa içmiş. bi oynamalar, kahkahalar. ya bide açık seçik giyinmiş. tamam kafa iyiyken izlemek güzel oluyor hatta biraz daha ileri gidiyorsun ama ayıldıktan sonra pişman oluyorsun :grin:
halit21 said:
Evet başlıyorum. yılbaşı gecesi. arkadaşlarda kalmaya karar verdik. 6 kişiyiz 4ümüzün manitayla arası bozuk. bira ile başladık. sıkıldık ve dışarıya çıkmaya karar verdik. ne yapalım ne yapalım derken manitaların evlerinin önüne tek tek gidip bağırıp çağıralım dedik :grin: e o kafayla gayet iyi bi fikir gibi geldi :grin: hepimiz yaptık ama aramızda ilk defa içen vardı. sölediklerini aynen yazıyorum "laaan!!!! in lan aşağı. yeter lan senden çektiğim. sen de in baban da insin. yeter laaaaaaaaaan! sana diyorum sanaaaaaa. in aşağıyaaa" polis devriyesi dolaşıyordu adamı zor susturduk. sonra rakıya başladık ama gerisini hatırlamıyorum :grin:

KLaupS ChamasK
KLaupS ChamasK said:
Üniversitede arkadaşlarla kalırkene akşam yemeği falan, yanımızda da fanta veya gazoz vardı.(Ailemizden ayda bir gelen parayı 2 günde bitirirdik ziyafet yaparak :mrgreen: ) Aslında para olmadığı zaman kolaya ekmek de bandıranlarımız olmuştur. Neyse... Bizim arkadaşta gazoz/fanta'nın içine votka koymuş. Kafayı bulmuştuk tabi. :grin: İlk başta çok güzel gelse de karışımımız, 1 tam olarak evi temizlemekte eziyet olmuştu. 
Ayrıca... ağzıma hiç içki sürmedim. Tabi bu olay dışında.(Arkadaşların ibneliği)

Thrak
Thrak said:
Bende ilk içişimi paylaşayım dayımların evde yatıya kalmıştım.Gecenin bi yarısı kuzenle kalkıp dayımın dolaba gittik.Orda biraz kalmış şarap vardı.Meraktan deneyelim hadi demiştim.Bardak aradık bulamadık düzgün bi şey bi kenarda shot bardakları duruyodu bizde onlarla oturduk bildiğiniz tekila gibi şarap shotladık gerçekten çok farklı ve yorucu bi şey ufak shot bardağından şarap içmek :grin:

nightmare
nightmare_ said:
peki madem ben de anlatim birşeyler. :smile: tam olarak hatırlamıyorum ama 2-3 sene olmuştur. arkadaş ile birlikte yılbaşında içme kararı almıştık. bir şişe votka aldık. daha önce pek votka içmemiştim. neyse limonata ile karıştırıp bir parka geçtik. saat 11.30 falandı. dedim artık başlayalım ve birden kendimi yalnız hissettim. arkadaşım içmeyeceğini söyledi. hepsini kendim içmek zorunda kaldım. ve hızlı içmiş olacağım ki kalkar kalkmaz direk yerdeyim. (hikayenin bundan sonraki kısmı tamamen hatırlanmadığı için mantık aramayın!) daha sonra bildiğin sarhoş kahkahaları atıyormuşum. arkadaş çok korkmuş ve beni eve götürmek istemiş. ben parka giderken ne olur ne olmaz diye yanıma bıçak almıştım. (park büyük ama ıssız biraz) onu çıkarıp etraftaki evlere bağırmışım 'uyumayın uleeen!' hesabı. daha sonra gene yerlere düşmeler kahkahalar falan eve geldiğimi anladım. bu kısmı hatırlıyorum. sonraki manzara daha da rezildi. bütün akrabalar bizde. herkesi tek tek durup durup öpüyorum ve gözlerimi kızların ne kadar beğendiğinden bahsediyorum. en son bir fincan türk kahvesiyle kendime gelmiştim. işte böyle..
nightmare_ said:
fazla beklenti olmayan hikaye:
dün, bayram dolayısıyla köyden kuzen abim ve ben yeni gelmiştik. akşam olmuştu ve gencolar kurt gibi açıkmıştı. öğlen eve kebap söylemiştik. (adana :razz: ) neyse akşam da kebap söyleriz dedik ve aradık adamı. hayal kırıklığı kapatmışlardı :!: markete gidip pizza falan almaya karar vermiştik. markette kuzen kanıma girdi ve içki reyonundan geçerken, "abi eh bayram da bitti, para da b.k gibi yapalım bişeyler." dedi. ben de "iyi madem yapalım." dedim. fıçı bira alıp eve dönecektik ki, efesin 5 litrelik büyük fıçıları 30 tl  :eek: bu fiyat birden çok makul geldi gözüme :smile:  hemen saldırdık. bütün parayı pizza, bira ve çereze verip eve döndük. abim yatıyormuş. herkes yorgundu zaten. ben 1 büyük bardak içtim, yarısı köpük olmuş zaten. balkon da serindi uyuyakalmışım. :grin:

Madan
Madan said:
Bu da anım:
Babamlar 3 kardeştir. Amcamların ve halamların Mersinde aynı site içinde iki yazlığı vardır. Her yaz gideriz kuzenlerle. Biz bir dairede ailelerimiz diğer dairede kalır, yani eve kız atacak kadar özgür oluruz. (Öhm! :grin:) Her neyse geçen yıl her akşam yaptığımız akşam gezilerini yapmamaya karar verdik. Otantik gece düzenleyelim kendi aramızda diye düşündük. Yazlıktaki bütün arkadaşları çağırdık. Efendim salatalar mı yapılmadı mezeler mi istenmedi restorantlardan... En son sahildeki balıkçılardan sıcak sıcak kızarmış levrek getirdi büyük kuzen. Tabi bu sofrada ne olmazsa olmazdır.? RAKI :grin: Gecenin ilerleyen saatlerinde çakırkeyflikten biraz daha ileri gitmiştim ki bu benim sınırımdır normalde. :grin: Kız arkadaşımın yanımda, elindeki votka bardağını salladığını gördüm, baktığımı farkedince bana gülümsedi, bende ona gülümsedim. Ama aklım votkadaydı. Daha doğrusu rakı votka karışımındaydı. :grin: Elinden bardağı kaptığım gibi benim rakıyı votkaya ekledim. :grin: Anında fondipledim. Herkez tuhaf tuhaf yüzüme bakıyordu. Bense içimden gelen feci öksürme nöbetini tutamıyordum. Sonunda öksürük baskın geldi ve öksürmeye başladım. O anki heyecanımla içkiyi boğazıma kaçırmıştım aslında. "Büyük kuzenim "Ohoo! adamı çarptı lan!" diyince anladım rezil olduğumu. Kız arkadaşımıda alıp dışarı çıktım. Sahilde yürüdük baya. En sonda kumsalda iki şezlongu birleştirip uyumuşuz. :grin: Sabah erken kalktık. Eve gittik kapıyı açan olmadı. Sonradan öğrendik ki bizimkiler biz gidince rakı-votkaya devam edip sızmışlar o gece. :grin:

Khal Drogo
Khal Drogo said:
Aga Hazır Ortam Güzel Bende Paylaşam Bir Tane Gece 2.30 Acı Hayat Diye Mekanımız Var Açmışız Nevaleyi Demleniyoz Tren Yolunda Bizim Mekan Ağaçlık Falan Kapalı :smile: Her Neyse Nevalenin Sonuna Geldik Küçük Abdest Bırakalım Dedik Hafiften Sallanıyom Nevalenin Etkisi İle  Tren Yoluna Yapacan Mecbur Küçük Abdesti Tren GeçDi Kendimi Çalılıkların Arasında Buldum Nasıl Atladığımı Hatırlamıyorum Valla Şimdiden Benim Tahtalı Köyü Görmem Gerekiyordu.

Guy Fawkes
Guy Fawkes said:
Öhöm öhöm, Ramazan'da olacakları bildiğimizden,ramazan öncesi arkadaşlarla arkadaşın Nişantaşın'daki evinde çok fena bir parti düzenledik.15-16 kişiyiz yaklaşık.Ben alkol olarak çok seçiciyimdir.Ben sadece cin,tekila ve rakı içerim.Bir de çerez olan bira tabii ki de :smile:

Neyse gece başlamış, kafalar yaş, gittikçe gidiyoruz.2 tane 75cl Beefeater'ı süpürmüşüz iki-üç kişi.Saat 03.00 falan oldu,herkes dağılıyor.Kızları evlerine bıraktık.Tam eve gidiyorken şarküteri çarptı gözümüze.İçmesek ölecek gibi hissettik üç arkadaş.Ama kimsede para yok,bir arkadaş ta var o da ertesi gün sevgilisiyle buluşacak ona saklıyor.Yoldan Porsche Cayenne geçiyor.Arkadaş koştu arkasından, ''Tekila parası ver luaaan!'' diye bir bağırdı.Biz de takıldık peşine gidiyoruz,ama makarasına.Ciddiyet yok yani.Adam arabanın camından 100 kağıt atmaz mı arkaya doğru,hızla giderken.Ne güldük ama gülüş o gülüş,parayı kaptık gittik direk şarküteriye.Gecenin sonunda 1 arkadaşı hastanaye kaldırdık.Bayaa iyidi kısacası :smile:

Beni de cinci diye yazabilirsin.

LeanoV
LeanoV said:
Birkaçgün önce arkadaşın partisi vardı 4-5 kanka gittik işte ama parti sahibi ikizler ikiside .rospu herkes sarhoş falan biz fotçular olarak görevimizi yaptık gene  :lol:
işte iki üç amele dokunmadı içkiyye ay bu ne falan dediler tam sütler yani çocuklar hala neyse bi arkadaşımla beraber aldık 2 şişe cin içmeye başladık o günden beri favori içikim  CİN

Savage Opress
Savage Opress said:
uzun anı bir gece arkilerle muratların villasında toplandık ailesi yok  şarap içiyoruz zaten para tek ona yeter bizde neyse kafalar güzel oldu onların ben çok içtiğimden bende sorun yok kafa dönüyo ama kontrolü kaybetmedim neyse ali ben yanıyorum dedi suya atladı( havuza) millet koptu baktım çocuk boğuluyor millet gülmekten yerlere yatmaya başladı bende atladım suya çıkardım çocuğu ulan dedim suni tenefüsmü yapsam baktım millet öp öp diye tezaurat yapıyor gerçi suni tenefüse gerek kalmadı iki tomkatla kendine geldi

Tatar_Han
Tatar_Han said:
Hayatımda ilk kez 14 yaşındayken altılık içtim, hafif sarhoşum sanıyordum, babamın purosuna ortak oldum tabii, hala içki-puro vazgeçilmezim(ramazan yaktın bizi, ayrı kaldık)ama o zaman bunun tadını gayet iyi çıkartmıştım, ondan önce rekorum üç idi. Şu an altıdan fazla ama tam hatırlamıyorum. İşte puro falan içtim, sonra gittim babamın bir duble rakısından içtim, sonrasında çarptı beni, bir duble daha içtim daha da kötü oldum, tüm gece ailemin yanına gidip sohbet etmişim. Bir de duvarlara çarpmamdan dolayı kardeşim az kalsın uyanacakmış.

StJacquesDeLePee
StJacquesDeLePee said:
Rakı gibisi yoktur be.

İlk rakı içişimiz. 3 kafadarız, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Bi70lik aldık. Mezeler filan ama bir sorun var içecek yer yok. Ne yapsak ne etsek bilemedik, hadi dedim bizde içelim. İçelim içmesine de nasıl içeceğiz? Ailenin haberi yok. Rakıyı gizlice odama çıkardık, mezeler filan hepsi tişörtlerin için de hızlıca çıkıyoruz yakalanmayalım diye. Gizli gizli çatal bıçak bardak filan da aldık. Bi güzel içtik, alkolün verdiği etkiden olsa gerek gittim abime de anlattım böyle böyle diye o gece. Geldi, güldü bi güzel. Afiyet olsun dedi kızmadı, o yüzden ayrı bi severim abimi :grin:

Bir de yıl başın da 2 tane fıçı bira aldık 5ltlik. Bu sefer 4 kişiyiz, 10 gibi başladık içmeye 2 suların da bitti içki. Babamların yanına indik, babamlar da içiyormuş gelin beraber içelim dedi. Sabah 7ye kadar bir güzel içtik babam ve arkadaşlarıyla. Unutamadığım iki güzel anımdır bu.

Mosin-Nagant
Mosin-Nagant said:
Kısa bir anı:
Bu yılbaşı ilk defa içki içmiştim.Neyse, evde oturuyoruz dayım falan var, dedim bende bir bardak bira içeyim.(viski de vardı da ben bira ile başlayayım dedim :smile:) Bardağı kafama diktim biranın çeyreği azaldı. İkinci bardağı bitirince bende hafiften sarhoşluk belirtileri ortaya çıktı.Ben normalde yamuk yumuk yürüyorum düz yürüyemiyorum bira içince düz yürümeye başladım :smile: böyle durduk yere gülmeye falan başladım dedim bu kadar yeter bıraktım birayı yatana kadar 5 bardak kola içtim :razz:

Artizan
Artizan said:
1 aydır içki içmiyorum la! türkiyeden gelirken yanıma 2 şişe de rakı aldıydım, bi şişesi yolda kırılmış, diğerini buzdolabına koydum. neyse proje bitince, arkadaşın evinde toplanıp içelim dedik, bi sürü milletten adam, kız da var tabii. neyse ben rakımı yanımda getirmişim, kimseye koklamaya bile yanaşmadı, 4-5 duble çaktıktan baya çakırkeyiftim, neyseki ortamda benden daha sarhoş kız vardı da rezil olan ben olmadım. kız viskiyi sek kafaya dikince nalları dikti, evine sürükleye sürükleye götürdüydük, bu da öyle bi anımdır.

PunisHimenT
PunisHimenT said:
Uu ben buraya yazdırmışmıydım adımı ya.Votka,cin tonik,tekila ve bira'dan başka birşey içmem yanlız.Bende anlatayım geçen yaz arkadaşlarla yazlıkda gece 11 - 12 civarı canımız sıkıldı dolanıyoruz sahilde ne yapsak ne etsek 2 arkadaş +  ben gittik  büyük rakı aldık bende ne kadar içki varsa denemişimdir belki şu rakıyı ağzıma koyamıyorum kokusu bütün iştahımı kapatıyor.Her neyse o gün tıkadım burnumu içiyoruz yavaş yavaş birde beyaz peynir almışız çatal matal yok elle yiyoruz böldürmüşüz :lol: gittik sahilin ordaki villaların inşaatının birine gece 3 e kadar yavaş yavaş içtik bakdık saat 3 olmuş daha şişenin yarısına gelememişiz dedik kalkalım kalkalım toparlanma curcunasında gel rakı şişesi elimden düş kırıl don paça ayakkabı hepsi 1 ay rakı kokmuştu.

Edit : Votka sarhoşu yazabilirsin.

Vassili Zaitsev
Vassili Zaitsev said:
Ben daha doğru düzgün içki içmedim. Öyle meraklısı da değilimdir. Genellikle ilk tecrübe bira gibi hafif içkilerden gelir. Benim içki dünyasına girişim giriş. Sek votkayla daldım.

Yazlıkta 4 kişi oturuyoruz. Biri sigara içiyor. 3'ümüzün tecrübesi yok içkiyle. 4. kişi bizden bir yaş büyük ve işte usta olmuş. Bizde de merak var hani. Büyük olan atladı ortaya "sitenin dışındaki marketten votka alalım mı?" dedi. Kimsede hayır demedi. Çocuk gitti plastik bardakla şişeyi aldı. Kola almayı unutmuş. Yine gitti. Şişeyi bıraktı. Bizde meraklanıp kurcalamaya başladık. Ben aldım bardağı yarısına kadar doldurup dilimle tadına baktım. Hoşuma gitmedi ama etkilemedi de. Sonra bişey olmadı diyip diktim. Ve göğsümün eridiğini hissettim. Çocuk geldi. Kolayla herkese dağıttı. 3 çeyrek bardak içtim azar azar. Yaklaşık yarım saat sonra ben kenarda yatmış yıldızlara isim takmaya başlamıştım. Birimiz gölgeliğin direğinde striptiz yapıyordu. Diğeri sigarayı dürbün yapmış denizi izliyordu. Usta olanda kaydediyordu. Öyle işte.

Sarhoşların Tarifleri :

Yakında *

Ne Dediler ?

Mandalorian said:
Ya atom bi kaşınma müminler cihat ilan edicekler şimdi .

Juggler said:
Tamam böyle bir şaçmalık yaptıktan sonra hesabımı sileceğim.

Ankara Gazozu said:
Kararsiz_Atom said:
Off harbi sıktı bu mevzularda ha . Benim zaten sarhoşlar loncam vardı , gazozculardır , ayrancılardır , şimdide ciğerci çıktı başımıza . Kilitle kilitle sabah kimse görmeden .

He, hepimiz senden gördük.İlk defa sen yaptın babasın sen.

Thrak said:
Neredeyse iki aydır içinde spam yapılmayan , hakaret sözcüklerinin geçmediği , seviyenin üst düzey olduğu TEK örgütlenme Sarhoşlar Loncası oldu . Burası içine dahil olmaktan gurur duyduğum bir topluluktur . Atom'un en iyi ve en başarılı konusu . Konuyu gayet güzel yönetmekte ve herkese hoşgörülü davranmaktadır (tartışma konularından biraz önyargım vardı ama burada attım hepsini) .Hatta bu forumun son halinden etkilenmeyen çok nadir konulardan biri . Çok uzun soluklu olacağından eminim .

Savage Opress said:
beyler onu geçinde bu gün arkadaşlarla toplanıyoruz bu gece eğer ölürsem hakkınızı helal edin

Tatar_Han said:
Zıkkım için

The Braveman said:
Bence bunu demen çok ayıp. Mübarek ramazan-ı şerifin geçmesini kutlama olarak mı sayıyorsunuz. Bayram farklı bir şey ama; ramazan-ı şerif de çok mübarek aydır. Bitmesinini viskiyle kutlamak ayıptır. Etmeyin eşmeyin.

lost_tht said:
Ben sarhoş olunca İngilizcem çok iyi olur.Matematik ve Fen sorularını çok iyi bir şekilde çözebilirim.Hatta ben normalde düşme ihtimalimi azaltmak için yamuk yürür merdivenlerden yan çıkarım.Sarhoşken normal insan oluyorum.
Geçenlerde annem beni normal bir insan gibi görünce anladı sarhoş olduğumu zaten.

Tatar_Han said:
Ben içince daha düzgün yürüyorum, yolda zikzaklar çizerim normalde.

lost_tht said:
Ben bugün namaz kılıp tövbe ettim alkole .

Allegro said:
Adam Hz Ali çıktı beyler .Hz Aliler içsin diye değil zaten içki, içmeyi bilenler için. Ayşeler de tadabilir.

Allegro said:
Allah'a inanmayan cahil, içki içen cahil. Maşallah kendi anlamı hariç herşey için kullanılıyor kelime. Adam roket mühendisi olsa içki içtiği anda cahil olacak vay anasını.

Goker said:
Kararsiz_Atom said:
Arkadaşlar ben ne zaman , ne kadar içersem içeyim sarhoş olmuyorum . Ama bir bira içsem bile uyuduktan sonra uyandırılırsam o anları hiç hatırlamıyorum . Normal midir ? Yoksa bende mistik bir özellik filan mı bu ? Korkuyorum bir sabah uyanacağım ve aman tanrım ne yaptım ben diyerek yanımdaki kıza bakacağım filan diye  :grin: .
Yanındaki kız olduğu sürece sorun olmaz, Atom. :razz:

Lütfen burada oluşacak sıcak ve samimi ortamda yılışık , gereksiz , muhafazakar tavırlar sergilemeyiniz . Lafı fazla uzatmadan muhabbet başlasın diyorum
:lol: :lol:
Attaccckkk!! Open The Fireee!

Hayatımda içkiyi sadece WTF'de içtim.Size iyi içmeler.Ben meyve suyu içmeye gidiyorum.

Steelo said:
Lütfen burada oluşacak sıcak ve samimi ortamda yılışık , gereksiz , muhafazakar tavırlar sergilemeyiniz . Lafı fazla uzatmadan muhabbet başlasın diyorum

Hayatımda içkiyi sadece WTF'de içtim.Size iyi içmeler.Ben meyve suyu içmeye gidiyorum.

Ben onu oraya niye yazdım . İnsan olup anlayın diye değil mi ? Gerçi anlamak için birşeyler gerekli ama neyse konuyu bozmayın lütfen .

Kararsiz_Atom said:
Steelo said:

Ben onu oraya niye yazdım . İnsan olup anlayın diye değil mi ? Gerçi anlamak için birşeyler gerekli ama neyse konuyu bozmayın lütfen .
Ne ya? meyve suyu sarhoşluğu da mı yasak?

Edit: Kayısılı yalnız.

panpa kayısılı içme kötü yapar sonra. Birde kahve ile katılabiliyor muyuz ? -_-

UngaBunga said:
panpa kayısılı içme kötü yapar sonra.Birde kahve ile katılabiliyor muyuz ? -_-
Kayısıyı seviyorum panpa ama bazen o beni sevmiyor :cry: artık onu tanıyamıyorum  :cry:
Ben kayısılı meyve suyu ile katıldım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Yakın'da bende 'Abiler' diye mekan yaratacağım. Sloganı : 'Hoş geldin serkan kardeş. Getir, getir ablalarıda getir.'
Belki 'Taleworlds'ü imana getiririm.

Kararsiz_Atom said:

Konuyu kirletmek istemiyorum ama, bu laf cevapsız kalmaz.
Ne zaman'dan beri gereksizliliği veya yılışlıklılığı sizden öğreniyoruz ? ! Ayrıca ben bu mesajı bir bakıma konu başlasın eğlence olsun diye yazdım.

Malesef anlayamadınız. Neyse..

3-5 ay önce bi parkta oturmuş öle arkadaşlarla bira içiyoz.Nyese okuldan Utku diye bi arkadaş geçti.Bende ölesine''Utkuu buraya bk lannn dedim''Ama sesim biraz sinirlimi çıkmış çocuk Ananı s..... diye bir kaçmayta başladı ama nasıl kaçış.Bide amaç p.çlik değilmi kapsonları çektik bunu bi kovalıyoz.Neyse yakaladık(yüzümüzü sakladık)abi yapmayın falan dedi ağlıyodu nerdeyse.Önüne o otobüs çıkıp deparını kesmeseydi yanlız Bugatti veyron gelse nafile.O gündne betri çocuga Speedy Gonzales diyorrruz okulca

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom