Sancar han savaş kıyafeti

Users who are viewing this thread

Presso

Sergeant
arkadaşlar araştırdım bi konu buldum ama tam anlayamadım bu sancar hanın üzerindeki kıyafeti nerden bulacaz hiçbir pazarda bulamadm

Morgh's Mount & Blade Warband Mod Tools tan item editöre gir sonra khergit guardian diye olması lazım ordan soldan seç ordan merchandiniseyi seç kaydet çık.

Master Ronin said:
koskoca Han, bırak da bi farkı olsun adamın :razz:

katılıyorum , o zırhı giysen ne değişecek , ben de senin gibiydim sonra ne oldu , hevesim geçti uzun bir süre giydikten sonra , ayrıca zırhın değerleride o kadar iyi değil , güçlü zırh mı istiyorsun git kergit elit zırhı giy , ne diyim sana.

ya item editörde güçlü yapabilirsin aslında ben bir zırh yaptım 2000 gövde 2000 ayak 2000 kafa zırhı sağlıyodu :grin:

bariscik said:
insanlara karışmaktan vazgeçin. Kimin nasıl bir fantezisi varsa uygulasın. Size ne?
doğru haklısın, ben de zaten öylesine söylemiştim.

ama arkadaşım 2000'lik zırh nedir ya :lol:

Sk_KiNG said:
ya item editörde güçlü yapabilirsin aslında ben bir zırh yaptım 2000 gövde 2000 ayak 2000 kafa zırhı sağlıyodu :grin:

kardeşim bilgin varsa özel msj la mail adresini rica edeblrmym yada konu altında anlat veya öm at (:

Flood oldu özür dilerim ama

http://magicworlds.mircon.de/mountandblade/index.html

Burdan Morghun TXT editorunu İndirebilirsin Açıklamaıda Başka Bi yerden Bul :lol:

Morghs Warband Mod Tools ile herşeyi yapıyıorum artık yaşasın sende indir kurcala bence :grin:

Tutorialden buldum ben bu kiyafetleri Kergit Muhafız zırhı,helm ve ayakkabıyı giydim elimede çift elli pala aldım savaşa girdim adam çok süper duruyor sizde deneyin çok müthiş sanki olum makinesi gibi duruyor.

bak ctrl+ê yap 'cheatmenu' yaz sonra  KAMP>Bir işe Girş>en üstteki HAVA DURUMUNU DEĞİŞTİR>2 secenek cıkcak üstteki sayfayı deistirir alttaki sayfaya girer öle öle bul giy XD kolay gelsin

Back
Top Bottom