Sanatçılar Girişimi: "Başkanlık sistemi hevesinden vazgeçilmelidir"

Users who are viewing this thread

Görmezden gelmek çözüm değil. Kaldı ki eleman trollemiyor gayet ciddi. Aynı görüşte olmayan her insana yokmuş gibi davranamayız. Ciddiye alıp efendi gibi cevap verenlerede "ona istediğini verdiniz, sağ olun" demek anlamsız.

Hayatını sanata vermiş, eğitimcilik yapmış, yüzlerce rol canlandırmış, kitaplar ve yazılar yazmış ve belki sabıkası bile olmayan insanlara pkk sempatizanı diyen birini ciddiye alıp açıklama yapmak biraz saykodelik ama insan kendini tutamıyor işte. Böyle ağır ve tutarsız bir ithamı tepkisiz bırakamıyorsun. Bırakmamalısın.

Spesimenimizi pek tanımıyor Templar o yüzden haklı. Fakat biz bu şahsı insan yerine koyup anlatmaya, iletişim kurmaya çalıştık. Alıcıları kapatmış bir şekilde sağı solu ısırıyor sadece. Sen ne anlatırsan anlat çıkıp bambaşka abidik gubidik bir aktroll malzemesi seriveriyor önüne.

Zaten bu düşünceye sahip bir insanın benim lafımla yola geleceğini düşünmüyorum. Ama yarın öbür gün forum bunlarla dolacak. Ülkenin yarısı zaten aynı kafada. O zaman ne olacak?

Ben karşımdakine insan muamelesi yapayım da, onun ne olduğu zerre umurumda değil.

nordik ibo said:
Sempatizan diyoruz. Ayrıca yakında alınırlar içeri merak etme.
Neye göre?Listedekilerin hangisini tanıdın yanlışını gördün sempatizan diyorsun?Normal şartlarda bu yaptığın suçtur, bir gazeteye yazsan tekzip etmek zorunda kalırsın.

PKK Sempatizanları hocum :arrow: :mrgreen: :mrgreen:
8PaB1A.png

Elrohir Oronrá said:
nordik ibo,

erdogan-diyarbakir-bulusmasi-mevlana-nin-haci_4362_o.jpg

İçlerinden birinin böyle bir fotoğrafı var mı ? Ona göre konuşacağım sana.
resimden çorap kokusu yayıldı, tengrim bu nasıl bir genetik çöplük?

Yazmayın ulan şuna, yaz-ma-yın. Yazmayın.

Madem yazacaksınız, o zaman gelip de "çok saçmasın hedö hödü" diye ağlanmayın.

Karşınızdaki salağın ne olduğu belli, size ne cevap vereceği belli. Siz kemik atmazsanız o da gelmeyecek. Bu, bu kadar basit.

Arkadaş ben anlatıyorum siz aynı şeyleri tekrar edip duruyorsunuz ben size ne diye cevap vereyim ki?

Back
Top Bottom