Süvari Mızrak Turnuvası [Son Başvuru: 6 Eylül, Yapılacağı Tarih: 9-10 Eylül]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
73c6aa20d8.jpeg

[shadow=Black,bottom]Süvari Kargı Turnuva Duyurusu

Mektup Sahibi: General Shepherd said:
Selam Kalradya'nın Değerli ve Cengaver Şövalyeleri!

Siz Şövalyeler ve Sancaktarlar ve aynı zamanda Sancakbeyi Ünvanına sahip olan; Sör, Lord, Kont seviyesinde olan siz değerli özel derebeylerimize "Süvari Kargı Turnuvası"düzenliyoruz..

Katılacak olan siz değerli Asilzadeleri [shadow=Black,bottom]Abim'in Şehrinde ki olacak olan Turnuvaya bekliyoruz..

Başvuru Formu said:
İsim:
Yaş(50'den yüksek olamaz!):
Kendinizi tanıtın (Kergit haricinde, örnek olarak Roleplay halinde, "Lord Pragma - Pragma" kalesi lordu gibi başvuru):
Turnuvanın bütün bilgilendirme ve kurallarını kabul ediyor musunuz?:
GUİD:

Kurallar said:
  • Turnuva esnasında hiç bir şekilde, Savaş Alanına girmek ve müdahele etmek diskalifiye sebebidir.
  • Turnuva halinde Atların kesilmesi yasaktır!!
  • Her oyuncu belirli zırhları almak zorundadır!
  • Turnuva resmi Team Speak 3 sunucumuzda olacaktır!
  • Bu yukarıda ki sözleşmeyi okuyan bütün katılımcı kişiler kabul etmiş sayılacaktır!

Turnuva ne zaman başlıyor! said:
  • 5 Eylül'e kadar başvurular vardır! Fazla oyuncu olması yerine amacımız eğlencedir! Hedefimiz toplam 30 kişi! şayet olursa 20 kişi ile bu etkinliği düzenleyeceğiz, mızrağına güvenen sallayacak! 6 Eylül gibi başlarız!

Başvurusu Kabul Edilen Kişi Sayısı said:
[shadow=Black,bottom]Kabul edilen kişi sayısı: 1

Sunucu Lokasyonu: [shadow=Black,bottom]Türkiye    |    Organizatör: General Shepherd    |    Turnuva'nın yapılacağı yer: [shadow=Black,bottom]Abim'in Şehri

Ödülden bahsedin bana  :party:

İsim:U.O.U.Osas
Kendinizi tanıtın (Kergit haricinde, örnek olarak Roleplay halinde, "Lord Pragma - Pragma" kalesi lordu gibi başvuru):Frika Kalesi Lordu Sör Osas
Turnuvanın bütün bilgilendirme ve kurallarını kabul ediyor musunuz?: Evet
GUİD:98115

İsim: Calatrava_Marjelas
Yaş(50'den yüksek olamaz!): 25
Kendinizi tanıtın (Kergit haricinde, örnek olarak Roleplay halinde, "Lord Pragma - Pragma" kalesi lordu gibi başvuru): Karakter Calatrava şövalyelerindendir. Soyunun York Hanedanından geldiği bilinmektedir.
Turnuvanın bütün bilgilendirme ve kurallarını kabul ediyor musunuz?: Evet.
GUİD: -

Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas said:
Ödülden bahsedin bana  :party:

İsim:U.O.U.Osas
Kendinizi tanıtın (Kergit haricinde, örnek olarak Roleplay halinde, "Lord Pragma - Pragma" kalesi lordu gibi başvuru):Frika Kalesi Lordu Sör Osas
Turnuvanın bütün bilgilendirme ve kurallarını kabul ediyor musunuz?: Evet
GUİD:98115

Kabul edildi.

Spartaküs said:
İsim: Calatrava_Marjelas
Yaş(50'den yüksek olamaz!): 25
Kendinizi tanıtın (Kergit haricinde, örnek olarak Roleplay halinde, "Lord Pragma - Pragma" kalesi lordu gibi başvuru): Karakter Calatrava şövalyelerindendir. Soyunun York Hanedanından geldiği bilinmektedir.
Turnuvanın bütün bilgilendirme ve kurallarını kabul ediyor musunuz?: Evet.
GUİD: -

Kabul edildi. Fakat GUİD belirtirseniz sevinirim.

18 kişiye ihtiyacımız var, etkinlik 9 - 10 Eylül tarihinde gerçekleşecektir, saat ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır.

Etkinliği düzenleyen sizsiniz bunu sizin düşünmeniz gerekiyor. Şahsen ben eğlence için katıldım etkinliğe herkes eğlence için katılmak istemeyebilir.

Spartaküs said:
Etkinliği düzenleyen sizsiniz bunu sizin düşünmeniz gerekiyor. Şahsen ben eğlence için katıldım etkinliğe herkes eğlence için katılmak istemeyebilir.

Anladım, yani ödül olarak şu anda bir şey düşünemiyorum, fakat fikir verilirse..

NEDEN OLMASIN. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom