[WKT] Warband Kargı Turnuvası 2018 [BITTI] Kazanan: Wardo

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyuncu Adı: PowerPuff_Selami
Steam iletişim : https://steamcommunity.com/profiles/76561198290763428
Oynama Saati :2466
Guıd ıd :3480930

İletişim Adresi [Steam Link] : https://steamcommunity.com/profiles/76561198139568708/
Oynama Saati :225
Guid ID si :4096129

Oyuncu Adı: Minishepherd
Steam iletişim :https://steamcommunity.com/profiles/76561198087587251/
Oynama Saati :1000
Guıd ıd : 1558125

Kendisinin TW adresi olmadığı için yaptım. Öz kardeşimdir.

General Shepherd said:
Oyuncu Adı: Minishepherd
Steam iletişim :https://steamcommunity.com/profiles/76561198087587251/
Oynama Saati :1000
Guıd ıd : 1558125

Kendisinin TW adresi olmadığı için yaptım. Öz kardeşimdir.
bu dünyaya iki şepırt fazla

Spartaküs said:
Turnuvayı Wardo kazanmıştır. Ödülü kazanmakla kalmayıp artık bir resmi şövalye olmuştur kendisi.

Katılım için teşekkürler.

Gerçekten oldukça güzel ve çekişmeli bir yarışma oldu. Katılan bütün yarışmacalara güzel çarpışmalarıyla bizleri eğlendirdikleri için teşekkür ederim. Açıkçası pek zorlanmadım ama genede eğlenceli ve ter döktüren bir yarışma oldu benim için. Ayrıca bu ödülü Napoleonic Wars oyuncusu olarak kazanmak benim için ayrı bir garip oldu. Ama genede bu 1. liği 49. Piyade Alayıma götürmek beni gururlandırıyor.

Wardo Flake said:
Spartaküs said:
Turnuvayı Wardo kazanmıştır. Ödülü kazanmakla kalmayıp artık bir resmi şövalye olmuştur kendisi.

Gerçekten oldukça güzel ve çekişmeli bir yarışma oldu. Katılan bütün yarışmacalara güzel çarpışmalarıyla bizleri eğlendirdikleri için teşekkür ederim. Açıkçası pek zorlanmadım ama genede eğlenceli ve ter döktüren bir yarışma oldu benim için. Ayrıca bu ödülü Napoleonic Wars oyuncusu olarak kazanmak benim için ayrı bir garip oldu. Ama genede bu 1. liği 49. Piyade Alayıma götürmek beni gururlandırıyor.
Tebrik ederim krdşim :party:

Wardo Flake said:
Spartaküs said:

Böyle zorlu bir turnuvanın galibinin klanımdaki en değerli oyunculardan birisi olması beni çok gururlandırdı. Bu zaferin oyundaki kariyerinde önemli bir yeri olduğundan emin olabilirsin. Beraber 49'u daha ileriye taşımak dileğiyle.  :smile:

Frickingpac said:
Wardo Flake said:
Spartaküs said:

Tebrik ederim krdşim :party:

Teşekkür ederim goblin başkan seviliyorsun

Ging Freecss said:
Wardo Flake said:
Spartaküs said:

Böyle zorlu bir turnuvanın galibinin klanımdaki en değerli oyunculardan birisi olması beni çok gururlandırdı. Bu zaferin oyundaki kariyerinde önemli bir yeri olduğundan emin olabilirsin. Beraber 49'u daha ileriye taşımak dileğiyle.  :smile:

Bu alaya nasıl girdiğimle ilgili hiçbir fikrim yok ama 1 gram bile pişman değilim. Metin abim ve diğer subaylarımdan bu oyunla ilgili çok şey öğrendim. Aynı zamanda hem ciddiyet hemde eğlencenin nasıl bir arada tutulacağını da gördüm. Hayatımda verdiğim çoğu karardan pişmanın ama bu alaya katılmaktan asla pişman olmadım, asla da olmayacağım. Bana böyle bir ortam oluşturduğun için sana sonsuz teşekkür ederim Metin abim.

Turnuva Sonuçları:

Elemeler(18 kişinin katılımıyla)
AhmetBey 3 - Cerci 0
baha 1  -  MTekSahin 3
Sanel 3 - Gorgi 1
MiniShepherd 3 - Nessa 1
Wardo 3 - OFK 0
sanliefe 1 - Yuarvi 3
Shepherd 2 - Marjelas 3
Rastoya 3 - Aurius 0
Mano 0 - ALLAHIM O NASIL BI CALIM2  3

Çeyrek Final
Sanel 3 - Yuarvi 0
MiniShepherd 3 - AhmetBey 0
Rastoya 3 - Marjelas 0
Wardo 3 -  ALLAHIM O NASIL BI CALIM2 1

Yarı Final
Sanel 3 - Minishepherd 1
Wardo 3 - Rastoya 0

FİNAL
Sanel 1 - Wardo 3

RESIMLER
046E0C550B71A40C9B042398125F93F885AEC34A
ADCAE51760CF3D8586C15950482A86491035D54E
9823725BCB7EDD8357A1AC5AEFE13B00BB71150D
F7C9778F13BE6C604C14ECE601D756D33B6BE1A8
9823725BCB7EDD8357A1AC5AEFE13B00BB71150D
ADCAE51760CF3D8586C15950482A86491035D54E
C12770223F5500C18BF70259AF8D266634FC6E46
bNpWUD.jpg
ZdRAFQ.jpg

1nci olan Wardo'yu tebrik ediyorum, özellikle bulunmuş olduğu toplulukta ki insanların kulağına bir küpe takmış olduk. Başarının özveriyle ve teyakkuzda bekleyip yakalamanın amacını öğrenmiş bir arkadaşın zaferini de görmüş olduk.. Tebrik ederim paşam.  :party:

Ayrıca;

2nci olan eski-82nci Alay oyuncusu, halihazırda 88nci Alay'da bulunan Sanel'i tebrik ediyorum..
3ncü olan Rastoya isimli arkadaşı ayrı tebrik ediyorum..

Daha önceden bu etkinliği düzenlemeyi düşünmüştüm fakat daha sonradan bu düşüncem az kişinin katılımıyla gerçekleşmedi, Spartaküs(Marjelas) isimli arkadaşın amatör olduğunu düşünenler elbette olacaktır, hiç kimse bir işi yaparken hemen profesyonel veya usta olmuyor, hataları yaparak ve ders alarak bir şeyler yapmaya çalışıyor, bu konuda Marjelas isimli arkadaşın daha ileriye yönelik etkinliklerinde topluluğun faydasına, veya dikkatini çekecek bir turnuva konusunda yardımcı olmak gibi bir gayretimin olacağını belirtmek istiyorum.

Bütün katılımcı kişilere teşekkür ediyorum, bir hatamız olduysa özür dileriz.. Eğlendiyseniz ne mutlu bize paşalar.
İyi eğlenceler

Son bir yazıyı buraya yazarak konuyu kilitleyeceğim. Bu turnuvayı yapmamda ki amaç PW de PK'da rol yapan insanlara az da olsa orta çağı yaşatabilmek, anlamasını sağlamak. Çünkü çoğu kişi feudal sistemin ne olduğundan bir haber durum da. Bu Kargı veya Süvari turnuvası dediğimiz olay orta çağ da daha çok İngiltere ve Fransa'da gerçekleşen geleneksel bir turnuvadır. Bu turnuvaya Kontlar, Lordlar, Dükler ve hatta Krallar bile katılmaktaydı. Bu turnuva sadece ödül için değil ayrıca bir şövalyelik sınavı gibi bir şey olduğunu belirtmek isterim. Bu turnuvayı kazanan Wardo, Warband aleminde kendini resmi şövalye olarak gösterebilir. Kargı Turnuvasını Warband'ta eğer çıkarsa Bannerlord'ta geleneksel bir turnuva haline getirmek bizim amacımız olmuş, bunun için her türlü çalışmayı sürdürmekteyiz. Her yıl Kargı Turnuvası tarafımca ve ekibimle yapılacaktır. Yoğun ilginiz için teşekkür ediyoruz ve seneye bu turnuva için tekrar bir arada olmak dileğiyle hoşçakalın diyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom