WB Rus Çarlığı Senaryosu (RESİMLİ)

Users who are viewing this thread

Gerçekten çok güzel bir anlatım olmuş, teşekkürler.

Edit: Çar Alexhei Mikhailovich (Adını yanlış yazmış olabilirim) onun vasalındakileride kendi tarafıma çekmek zorunda mıyım?

Yeni savede bile at görevi gelmiyorsa bir yerde hata yapıyorsun demektir kardeşim.Resimleri adım adım takip et.Çünkü olasılıklı bir mesele değil at görevi çıkıp çıkmaması.

MeCaiLL said:
Yeni savede bile at görevi gelmiyorsa bir yerde hata yapıyorsun demektir kardeşim.Resimleri adım adım takip et.Çünkü olasılıklı bir mesele değil at görevi çıkıp çıkmaması.

At görevi senaryo için kesinlikle gerekli değil. O olmadan da oluyor diye biliyorum.

-Absolution- said:
MeCaiLL said:

At görevi senaryo için kesinlikle gerekli değil. O olmadan da oluyor diye biliyorum.
Benim gösterdiğim tekniklerde gerekli.Bende duymuştum seninkine benzer bir şey.Rus lorduyken nasıl şöhret sahibi olabilir miyim geliyormuş galiba.

MeCaiLL said:
-Absolution- said:
MeCaiLL said:

Benim gösterdiğim tekniklerde gerekli.Bende duymuştum seninkine benzer bir şey.Rus lorduyken nasıl şöhret sahibi olabilir miyim geliyormuş galiba.
Lord veya parali asker olunca her turlu lordda o konusma cikiyor ve senaryoya baslaniyor.

MeCaiLL;

Elinize sağlık, ben Wfas satın aldım ama sıkılmıştım ondan. Oynamıyorum artık, bu rehberi de şuan uygulamayı denemedim. Ama üşenmemişsin ve senaryoyu yeniden oynayıp, resimlerini çekip, sonra bu kadar resmi upload edip, rehber hâline dönüştürmüşsün. Helal Olsun!

Calselius said:
MeCaiLL;

Elinize sağlık, ben Wfas satın aldım ama sıkılmıştım ondan. Oynamıyorum artık, bu rehberi de şuan uygulamayı denemedim. Ama üşenmemişsin ve senaryoyu yeniden oynayıp, resimlerini çekip, sonra bu kadar resmi upload edip, rehber hâline dönüştürmüşsün. Helal Olsun!
O güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim :smile:

Ellerine sağlık Mikail. Hiç üşenmemişsin ve onca emek harcayıp bu kadar güzel bir rehber yapmışsın tebrik ederim. Bilmeyenler için gerekli fakat işin güzelliği yardım almadan senaryo tamamlamakta, öteki türlü oyunun zevki kaçıyor.  :wink:

Back
Top Bottom