[Royal]Royal Squad/Saygıyla An(r)ıyoruz seni ATAM...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ya galiba sunucunuz var ama TS niz yok diyorum ki ben size ts ayarlıyım. TS kiralama masrafından kurtulun.

Sizde bize sunucunuzu açın yani biz antrenmanlarımızı maçlarımızı sizin sunucuda yapalım

NOT: Tabi kabul etmek zorunda değilsiniz.

Airelhach kabul edin şunu steam voice chat`le uğraşmak zorunda kalmazsınız (!)

Vassili Zaitsev said:
Airelhach kabul edin şunu steam voice chat`le uğraşmak zorunda kalmazsınız (!)
Cidden ya steama takıldık kaldık. Kesin kabul etmeliyiz, gidip Arn'la konuşacağım. :grin:

ataturkvebayrak12386086.jpg

Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

Bu yazıyı okuyan bütün klan sayfası yekililerinden klan başlıklarına Atatürk ile ilgili bir şeyler yazmalarını rica ediyorum. Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının yaptıkları şeyler bazılarına fazla gelmeye başladı, saçma tartışmalara girenler olmaya başladı. En azından böyle günlerde bu tür yazılar yazmamız gerektiğini düşünüyorum.

Vatansever ruhun ile
Liderlik duygun ile
Kahraman gövden ile
Kurtardın bizi Atam

Cesur yüreğin ile
Olağanüstü dehan ile
Korkusuz elin ile
Kurtardın bizi Atam

Türk insanı ile
İman kuvveti ile
Özgürlük inancın ile
Kurtardın bizi Atam

Bu şiiri bugün senin için yazdım.Geçmişte ne işler başardığını tek yumruk olup yurdu savunduğunu özgürlük uğruna ne kanların döküldüğünü öğrensinler,öğrensinler ki bu yurdun kıymetini anlasınlar.Herşey için Teşekkür ediyorum ve Saygıyla anıyorum.

--------------------------------------------------------------

GhostKing adlı üyemiz clandan ayrılmıştır.Hayatında başarılar

Lasion adlı üyemiz clandan ayrılmıştır.Hayatında başarılar

Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, Cumhuriyet'e sahip çıkmak, Çanakkale'yi, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan  ruhu korumak ve bu bilinci gelecek kuşaklara aktarmaktır. Türk Ulusu dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle aydınlık yarınlara el ele güçlü biçimde yürüyecektir.
Mustafa Kemal Atatürk

Bu dönemde özenti gençlğin ve ingiliz filmlerinde görme davranışllar sergilme cabası gösteren ve bi yandan ben Atatürkçüğüm diyenlere Atam size bunu söylemiş ve sahip çıkın diye.
NOT:Bu Bu sözlerim emo lara gelsin k yerine q yazanlara gelsin Türkçeyi geveleyerek konuşanlara gelsin.Duyun ve utanın emolar

Airelhach said:
http://inci.sozlukspot.com/w/siklemesenizde-hayat%C4%B1m%C4%B1-anlat%C4%B1cam-burada/20/
Şu adamı okuyun lan duygulandım. :'(
Duygulandım, çok akıcı yazıyor.  :cry: :sad:

Airelhach said:
http://inci.sozlukspot.com/w/siklemesenizde-hayat%C4%B1m%C4%B1-anlat%C4%B1cam-burada/20/
Şu adamı okuyun lan duygulandım. :'(

Son yazdığı yere kadar okudum, benim de sigaram bitti, ama iyi yazmış hakkaten hakkını verelim.

Addar clanımıza katılmıştır.Hayırlı olsun :smile:

----------------------------------------------------

Greenberet clanımıza katılmıştır.Hayırlı olsun :smile:

ENL'de Division C ilk maçlar belli oldu. İlk rakibimiz Ready to Fight;

Bu konudan takip edebilirsiniz.

captain lust said:
Fixtures posted. Please make your arrangements and book your servers as soon as possible.

The European Native Leage Winter Cycle has now begun!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom