[Royal]Royal Squad/Saygıyla An(r)ıyoruz seni ATAM...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kuruluş: 05/10/2011
2ewhcv8.png
anzy2d.png

9tpbsx.gif
Arn

2dr9mhu.png

9tpbsx.gif
Steppe(Cpt)
9tpbsx.gif
addar
9tpbsx.gif
Aridetos
9tpbsx.gif
Beleg
9tpbsx.gif
Beydemir
9tpbsx.gif
BloodRose
9tpbsx.gif
Catilaptus
9tpbsx.gif
Chirkef
9tpbsx.gif
ClarkGreen
9tpbsx.gif
Crouzer
9tpbsx.gif
Dexan
9tpbsx.gif
FatalWarrior
9tpbsx.gif
Feachix
9tpbsx.gif
Gladiator
9tpbsx.gif
Gigabyte
9tpbsx.gif
Grejuva
9tpbsx.gif
GreenBeret
9tpbsx.gif
HeRa
9tpbsx.gif
Hibabo
9tpbsx.gif
IronMask
9tpbsx.gif
kapuska
9tpbsx.gif
KaRaBaSaN
9tpbsx.gif
Lazkopat
9tpbsx.gif
Machi
9tpbsx.gif
MortalKnight
9tpbsx.gif
Pikachu
9tpbsx.gif
Razor
9tpbsx.gif
Riddick
9tpbsx.gif
Rivenal
9tpbsx.gif
Schizophren666
9tpbsx.gif
Sezer
9tpbsx.gif
Sir White
9tpbsx.gif
Soldier
9tpbsx.gif
Sahsuvar
9tpbsx.gif
Str0ng
9tpbsx.gif
Thomas Berard
9tpbsx.gif
trablon
9tpbsx.gif
TyeeVaibhan
9tpbsx.gif
Vayne
9tpbsx.gif
Warrior

315ews0.png

9tpbsx.gif
Erchamion

9tpbsx.gif
Mablung

9tpbsx.gif
lorder1453

8yakq8.png

Teamspeak3 indirmek için Buraya tıklayın!

Banners indirmek için Buraya tıklayın!

royal1.jpg

cizgi.png

cizgi.png

cizgi.png

cizgi.png

og9lys.png

20480.png

* Subaylar

* Marshall
Yalnızca klan liderinin kullandığı rütbedir. Bu durumda bu rütbeyi sadece Arn kullanabilmektedir. Olağanüstü bir hâl olmadıkça kimse bu rütbeye yükselemez.

* General(Cpt.)
Oyunculara taktiksel ve kişisel anlamda eğitim veren gruba aittir. Lider/Liderler tarafından belirlenmiştir.

20365.png

* Süvariler

* Leopard 
1. sınıf süvari birliğidir. Süvarilikleri kusursuzdur. Orta-Çağ'ın tanklarıdırlar. Bu rütbeye erişebilmek için çok çaba sarf etmek gerekmektedir.

* Rider
Alanında gelişme göstermiş süvarilere verilen rütbedir. Antremanlar ve maçlara tam katılım yapmışlardır. Süvari oynadıkları zaman kendinden daha iyi bir süvari kabul etmeyen bir davranış içerisinde oynarlar.

* TankTrooper
3. sınıf süvari rütbesidir. Birliğe süvari olarak katılan yeni üyelere verilir.

20324.png

* Okçular

* SharpShooter
1. sınıf okçu birliğidir. Okçulukları kusursuzdur. Kelimenin tam anlamıyla "attığını vuran" okçulara verilir. Bu rütbeye erişebilmek için çok çaba sarf etmek gerekmektedir.

* Skirmisher
Alanında gelişme göstermiş okçulara verilen rütbedir. Antremanlar ve maçlara tam katılım yapmışlardır. Okçu oynadıkları zaman kendinden daha iyi bir okçu kabul etmeyen bir davranış içerisinde oynarlar.

* Marksman
3. sınıf okçu rütbesidir. Birliğe okçu olarak katılan yeni üyelere verilir.

20352.png

* Piyadeler

* Brigadier
1. sınıf piyade birliğidir. Piyadelikleri kusursuzdur. Eğer savaşta karşınıza bir Brigadier çıktıysa, yüreğinize ekilen korku tohumlarını hatırlayın ve olanca gücünüzle kaçmaya bakın. Bu rütbeye erişebilmek için çok çaba sarf etmek gerekmektedir.

* Colonel
Alanında gelişme göstermiş piyadelere verilen rütbedir. Antremanlar ve maçlara tam katılım yapmışlardır. Piyade oynadıkları zaman kendinden daha iyi bir piyade kabul etmeyen bir davranış içerisinde oynarlar.

* Sergeant
3. sınıf piyade rütbesidir. Birliğe piyade olarak katılan yeni üyelere verilir.

20616.png

* Eğitim Birliği
* Private
Oyunun temel kavramlarını öğrenmiş üyelerimize verilen rütbedir. Artık tek amaçları belli bir süre içerisinde kendilerini bir alanda geliştirmektir.

* Conscript
Oyuna yeni başlamış ve amaçları klan içerisinde ilerlemek olan üyelere verilen rütbedir. Aynı zamanda eğer bir üye pasife geçerse bu rütbeye düşer. Ancak aktif olduğu zaman rütbesi geri verilir.

5vue86.png

Çağ ilerledikçe ve savaşların başlamasıyla her ülkenin özel birlikleri oluşmaya başlamış ve bu birliklerde kendi içlerinde savaş halinde idiler. Fakat, bu birliklerin içinde, her birliğe, hatta orduya bile kafa tutan bir birlik vardı.İsimlerine Royal Squad denirdi, Kraliyet ailesine doğrudan bağlı bir birlikti. Çünkü asıl amaçları eski krallıklarını ve şuan ki cumhuriyetlerini korumaktı. Ülkelerine o kadar bağlıydılar ki her cephede düşmanlarına karşı amansızca savaşırlardı. Nice kayıplar verdiler ve nice zaferler kazandılar. Günden güne daha da güçlendiler ama bağlılıklarını asla yitirmediler. Ta ki ülke büyük bir savaşa girene kadar. Düşman çok kalabalıktı fakat bu birliğe pes edecek gözüyle bakıldığında onlar tam tersine dahada kenetlendiler. Cepheden cepheye koştular, düşmanlarını teker teker yendiler, ülkelerine zaferle döndüler... Onlar artık halk kahramanı olmuştu. Artık çoğu insan çocuklarına, arkadaşlarına, ailesine bu insanları örnek gösteriyordu...

fxz5mt.png

Royal Squad 20-0 SAC
Royal Squad 15-5 Ready to Fight (ENL)
Royal Squad 3-15 Golden Horde (ENL)

2e6gaiu.png

Maçlar 10'ar elden olmak üzere 2 haritada yapılacaktır.
-Her takımın 1 harita seçme hakkı vardır.
-Takımlar 2 haritada da ırkları kendileri seçecektir.
-Harita ve ırk seçimi maçtan önce yapılacaktır.
-5 el oynandığında takımlar spawn bölgelerini değiştirecektir.
-Kameralar tamamen arkadaş görüntüsüne kitlenir.
-Maç sırasında taraflardan biri eksik kalırsa, diğer takım üyelerini tamamlayana kadar beklenilir. Tamamlayamazsa maç ertelenir veya onların rızası ile maça devam edilir.
-Maç sonucu ''2 takımın''(varsa) forum sayfasında yayınlanır.
-Friendly fire ayarı vurana %0,vurulana %100 şeklindedir.
-Kergit ırkını seçmek yasaktır.
-Arena,Orman üssü,Buzda savaş haritalarını seçmek yasaktır.

2m3qtk3.png

28vdnih.png

Klanımıza başvuru şartları ;

- 16 Yaşında veya üzerinde olmanız.

- Teamspeak kullanmanız ve mikrofon bulundurmanız.
# İsminiz :
# MP nick :
# Yaş(+16) :
# Oynadığınız class :
# Favori faction :

# Mikrofonunuz varmı ? :
# Daha önce bir klanda bulundunuzmu ?(bulunduysanız isimleri) :
# Neden bizi tercih ettiniz ? :
* Başvuru formunu Airelhach'a veya Mysterion'a özel mesaj olarak yollayınız.
balksz1e.png

Clan Name: Royal Squad
Clan Tag: [Royal]
Clan Location: EU/Turkey
Clan Leaders: Arn
Clan Site: -
Other Sites: -
Clan Thread: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,200021.0.html
Clan is Active.
Competitive: YES

Kreutznaér said:
N'oldu ben anlamadım. Bu klanı ilk önce Goliath kurmadı mı? Şimdi ortalıklarda yok? Ben konuyu pek takip etmedim oradan bilmiyorum olabilirim  :???:
Goliath kurdu, sonra çok farklı nedenlerden(burda açıklayamam, başka bir klanın iç meselesi sonuçta) ayrıldı. Isınamamış, sevmemiş vs. vs. Bana denen bu en azından. Neyse böylede mutlu mesut yaşar gideriz biz. :smile:

Airelhach said:
Kreutznaér said:
N'oldu ben anlamadım. Bu klanı ilk önce Goliath kurmadı mı? Şimdi ortalıklarda yok? Ben konuyu pek takip etmedim oradan bilmiyorum olabilirim  :???:
Goliath kurdu, sonra çok farklı nedenlerden(burda açıklayamam, başka bir klanın iç meselesi sonuçta) ayrıldı. Isınamamış, sevmemiş vs. vs. Bana denen bu en azından. Neyse böylede mutlu mesut yaşar gideriz biz. :smile:
Neyse, o konulara girersek çıkamayız :wink: O zaman Royal bir bakıma altını çizerim bir bakıma ''Revival Victory''nin değişmiş versiyoru gibi bir şey olsa gerek? :razz:

Kreutznaér said:
Airelhach said:
Kreutznaér said:
Neyse, o konulara girersek çıkamayız :wink: O zaman Royal bir bakıma altını çizerim bir bakıma ''Revival Victory''nin değişmiş versiyoru gibi bir şey olsa gerek? :razz:
Yani öyle de diyebiliriz belki. :smile:

Herkese teşekkürler arkadaşlar. M.ArdA hayırlı olsun bu arada. Umarım sende orada başarılı olursun. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom