[Royal]Royal Squad/Saygıyla An(r)ıyoruz seni ATAM...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
LegendaryHero said:
Rv de de 2 kere açılmıştı sayfa sonra pasif olarak royal... Neyse İnş bu son olur hayırlı olsun
inş

hayırlı olsun sayfamız

bir daha clanı kapatır veya yeni sayfa açarsanız yemin ediyom söver birdahada nah gelirim sizle :grin:

Clan içinde bir sorununuz varsa dışardan duyduğunuz kulaktan dolma bilgilerle kafanıza göre hareket etmeyiniz burda boşuna durmuyoruz biz beni bulamasanız bile yetkili kişiler var clanımızda bunlarla görüşün kafasına göre clandan çıkanlar olmuş hadi çıktında bir veda et bize neden çıkıyorsun bilelim ona göre davranışımızı belirleyelim.

3 şey istiyorum clan üyelerinden:

1-Açıksözlü olacaksınız: Beğenmiyorsan beğenmiyorum,beğeniyorsan beğeniyorum diyeceksiniz
2-Dürüst olacaksınız: Birşey olmuşsa tüm dürüstlüğünüzle bana veya yetkililere anlatacaksınız
3-Saygılı olacaksınız: Clan içi üyelere gereken saygıyı gösterinki saygı göresiniz

Gerekeni yapacağınızdan eminim :smile:

konuya nasıl başlıyacagımı bilmiyorum ama 3 ay boyunca yaşadıkalrımız koskaca 3 ay herkez hakkını helal etsin yep yeni arkadaşlar edindim ama artık zamanı gelmişdi (hafifde birkaç sorun var) sizinle kaç kare clan açıp kaç kare kapadık hepiniz cok seviyorum
malesef clandan ayrılmak istiyorum sizinle ilgili hiç bir sorunum yok herkez kendisine iyi baksın hakkını helal etsin görüşmek üzere :roll:  :roll:
artık başımızdan git demediginiz sürecede tsye gelmeye çalışırım babamın pcyi kaçırırm gerekirse :smile:

sitep gerekli açıklamayı sana yarparım musait oldugmuz gün

Olum niye savaşa gider gibi ayrılma notu bırakıyosun. Tamam çıktın, çıktın diye öldürecek miyiz seni ? :grin:
Kimse darılmaz sana niye darılsın :grin:

Feachix said:
Olum niye savaşa gider gibi ayrılma notu bırakıyosun. Tamam çıktın, çıktın diye öldürecek miyiz seni ? :grin:
Kimse darılmaz sana niye darılsın :grin:
nah

Airelhach said:
http://inciswf.com/jumk93bt.swf

Fenerbahçe'me başarılar... <3

Ahah =) Beiştaşlıyım ama kıkır kıkır güldüm. Süper bir şey =)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom